Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Racja ale problem leży w tym, że konsola kolegi jest zyebana, bo sam wczoraj sprawdziłem Skyforge i nie mam tego odrzutowca jak u Niego. Na większe obroty wrzuca jak dasz gry na 4k to już wiadomo ale nie jest na tyle uciążliwe jak to miałem w przypadku 1116a gdzie mogło Ci na księżyc spiedolić konsola XD. A  gry gdzie masz po full hd jest cicho jak w przypadku 1216b wersji konsoli, bo na tym Pro siedzi.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj mój prosiak po raz pierwszy zastrajkował. Przy próbie włączenia konsoli obraz się nie pokazał, natomiast pad rozjarzył się jakby na różowo lub jasno fioletowo i...nic, konsola nie reagowała. Nawet płyta z Yakuzą 0 nie chciała się wysunąć. Pomogło tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka elektrycznego i włożenie jej  z powrotem. Po włączeniu ukazał się komunikat, że konsola padła ofiarą błędu oprogramowania kod CE-36329-3. Miał już z Was coś takiego? To coś poważnego?

 

Po ponownym włączeniu konsoli ta działała prawidłowo...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mój prosiak po raz pierwszy zastrajkował. Przy próbie włączenia konsoli obraz się nie pokazał, natomiast pad rozjarzył się jakby na różowo lub jasno fioletowo i...nic, konsola nie reagowała. Nawet płyta z Yakuzą 0 nie chciała się wysunąć. Pomogło tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka elektrycznego i włożenie jej  z powrotem. Po włączeniu ukazał się komunikat, że konsola padła ofiarą błędu oprogramowania kod CE-36329-3. Miał już z Was coś takiego? To coś poważnego?

 

Po ponownym włączeniu konsoli ta działała prawidłowo...

Ja miałem jakiś czas temu na Slimie taki błąd. Ogólnie chodzi ok, tylko czasami ma cholerne problemy z ładowaniem danych z sieci - strony w PS Store, profil znajomego, "co nowego" itp.

Odnośnik do komentarza

Miałem podobny problem Czezare. Uruchomiłem dzisiaj PS4 Pro żeby pobrać nowy update i przy starcie systemu konsola się zwiesiła. Wyskoczyła tylko informacja o tym, że update został dodany do pobrania. Konsole kupiłem kilka dni po premierze, pierwszy raz pojawiła się zwiecha. Pomogło dopiero wyłączenie konsoli i wyciągnięcie kabla zasilającego. Strasznie dziwna i irytująca sytuacja...  

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio prześladuje mnie błąd CE-34878-0, w grze Destiny. W Destiny gram od 4 miesięcy, natomiast błąd zaczął się pojawiać od 2 tygodni. Szukałem w sieci informacji i w sumie ze starszych postów wyczytałem że samo Sony nie wie o co chodzi. Ludzie radzą instalować grę jeszcze raz, jednak z postów wynika że mało to pomaga. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Może coś ktoś wie jak zaradzić temu problemowi(jakiś nowy sposób o którym jeszcze nie wiem)? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra bez cw pytanie mam bo poważna sprawa. Kolega z roboty ma ps4 pro i coś się stało z konsolą. Pisze do mnie na messengerze bo uważa że ja konsolowy znawca :P Ja nie wiem w sumie na ten temat nic to tutaj się zapytam. Kolega kupił prosiaka rok temu w listopadzie w media markt. Prosiak przestał działać wczoraj. Kolega próbował wszystko domowymi sposobami bez rozkręcania. Zmienił listwe, kabelek zasilania czy kabel hdmi. Konsola nie wstaje i ciemny ekran. Czy gwarancja to 12 miesięcy czy może coś ugrać po roku w media markt? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2017 o 15:12, pattro napisał:

Nie ma czegoś takiego że dają od siebie, oni nie mogą tylko muszą dać. Polskie prawo o tym mówi ;)

 

Dokładnie od 25 grudnia 2014 roku jest taki przepis ;)

 

Gwarancja jest dobrowolnym oświadczeniem woli sprzedawcy/producenta. Żaden przepis nie wymusza na gwarancie udzielenia gwarancji, czy też nie określa jej terminu.

 

Cytat

Ewentualnie możesz skorzystać z tytułu niezgodności towaru z umową (okres 2 lat od momentu zakupu towaru) u sprzedawcy.

 

 

Nie skorzysta, gdyż musiałby udowodnić sprzedawcy, że sprzedana rzecz w chwili sprzedaży miała wadę/istniała w niej przyczyna wady ujawnionej później.

W dniu 16.12.2017 o 07:52, cithall napisał:

 Postraszyć UKIK i może się uda.

 

Ale czym straszyć? UOKiK nie jest od straszenia w sytuacji, gdy sprzedawca działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jak kupujący jest taki roszczeniowy, to niech zakłada sprawę cywilną, a nie wyciera sobie mordę instytucją UOKiKu.

Odnośnik do komentarza

Znowu coś popyerdolili z przyciskiem Share po zrzut ekranu robi się po kilku sekundach i nawet jak podczas grania wciskam X to wydaje dźwięk z menu konsoli i dopiero jak załapie zrzut ekranu to dalej idzie normalnie. 

 

Czemu jak włączam konsole przy zgaszonym TV i potem jak już przełączam na HDMI 1 to nie mam obrazu tylko słyszę dźwięk menu i dopiero jak wybiorę na czuja jakaś aplikacje to obraz się załącza? Nie jest to regułą ale czasami tak się dzieje. Mam PS4 Pro. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jakiś czas temu wywaliło mi błąd CE 34335 8 , https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/error-codes/ce-34335-8/   

PS4 Slim nie widzi dysku, Co ciekawe dysk jest sprawny i nie ma ani jednego bad sectora. Z tego co mi mówił znajomy, może być do wina płyty głównej albo pamięci flash czy coś takiego.

 

Czy da się to jakoś samemu ogarnąć, czy trzeba wywalać konsolę do serwisu? Konsola kosztowała mnie 550 zł i zastanawiam się czy jest sens jej naprawiania w serwisie za 3/4 kwoty zakupu, czy lepiej ją opierdzielić na części? I druga sprawa, jak ktoś zna jakiś sprawdzony serwis po stronie prawobrzeżnej Warszawy lub powiatu Wołomińskiego i dał namiary, to byłoby ekstra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...