Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zamierzam kupic 2 wydania. Jedno w cyfrze, zeby zawsze sobie na spokojnie zagrac, bez zonglowania plytami. Drugie w retailu, zeby bylo na poleczne obok reszty perelek. Pytanie tylko, czy bede mogl zagrac z wlasnego europejskiegi konta, gdzie godzina wciaz bedzie grubo przed 00:00, jezeli wczesniej odblokuje gre z innego Azjatyckiego kraju ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2019 o 23:47, Square napisał:

Tylko czy jest sens specjalnie brać na innym koncie niż zwykle, tylko żeby zagrać kilka godzin wcześniej?

Miałem zamiar powalczyć o Platyne w nowym MediEvil'ku. Co prawda mogłoby mi sie to udać, bo grę znam dość dobrze, tylko nie w tym rzecz. Problemem jest tu grupa ludzi, która ma dostęp do gry jeszcze przed jej oficjalna premierą. Zazwyczaj zdobywają platyne grubo jeszcze przed premiera ze 2 lu3 dni wcześniej. Także lipton z dostania sie do pierwszej 50 świata :sapek:

Edytowane przez MEVEK
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma opcji zebym sie zmiescil w pierwszej 50. Moze w 100, ale jaki portal udostepnia takie statystyki? Troche sie napalilem, nie powiem. Chcialem stanac przed wyzwaniem, ale nie ma co sie angazowac w rywalizacje, gdzie juz na starcie jestem zdany na porazke. Gdyby jeszcze trofea byly naliczane, odblokowywane od premiery? Ehhh...

Odnośnik do komentarza

No to zajebista promocja nie ma co.

Yeti, Plus jest przypisany do konta tak jak wszystko.

 

E: sprawdziłem to promo i nie można mieć aktywnego Plusa, tak więc jak komuś się skończył, albo kończy przed 24/01 to będzie mógł skorzystać.

Cytat

Participants must not have an active PlayStation® Plus Membership when the product is purchased. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2018 o 09:33, Figuś napisał:

To musi być konto na którym kupujesz gry, Niestety nie da się tak jak na PS3, że robiło sie konto do wspólnych zakupów, a grało na swoich

Nosz k$#waaaaa!!! A ja wczoraj doładowanie za 20 funów zakupiłem. Yhhh...chce ktoś odkupić?:mad:

 

Wiem, że można zmienić region sklepu, ale co z tego skoro nie mogę nic z niego kupić. Po co to w ogóle zrobili? Na razie sprawdzałem tylko na appce, ale mniemam, iż będzie tak samo na konsoli. Pokazuje mi, że nie ma możliwości zakupienia w danym store bo to nie jest mój region, a regionu konta z jakiegoś durnego powodu nie można zmienić.

 

Da się jakoś to obejść?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do kolegów :)

Chcę sprzedać PS4 pro, mam masę gierek z ps+, ale nie mam już subskrypcji.
Co zrobić żeby ktoś mógł zagrać w nie na swoim koncie? dodam że moje konto nie będzie miało ps plusa.

Czy kupienie ps plusa na innym koncie rozwiąże sprawę?
 

Edytowane przez Dragen
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś mi się włamał na konto PSN i zmienił hasło. Zmienił też hasło w e-mailu, albo go nawet usunął, bo nie mogę odzyskać do niego hasła.

Jestem załamany. Da się odzyskać dostęp do konta PSN nie mając dostępu do e maila? Na jakie konto wtedy wyślą mi nowe hasło?

Słyszałem, że można to zrobić telefonicznie, tylko nie pamiętam dokładnie jaką podałem datę urodzin i nie pamiętam jakie zrobiłem pytanie pomocnicze.

Na koncie PSN jest ślad po mojej karcie płatniczej więc są podstawy do zweryfikowania mnie. 

Proszę, powiedzcie, że da się coś z tym zrobić. Czy ktoś był w takiej sytuacji? 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2019 o 18:41, Pure Bladestone napisał:

Ktoś mi się włamał na konto PSN i zmienił hasło. Zmienił też hasło w e-mailu, albo go nawet usunął, bo nie mogę odzyskać do niego hasła.

Jestem załamany. Da się odzyskać dostęp do konta PSN nie mając dostępu do e maila? Na jakie konto wtedy wyślą mi nowe hasło?

Słyszałem, że można to zrobić telefonicznie, tylko nie pamiętam dokładnie jaką podałem datę urodzin i nie pamiętam jakie zrobiłem pytanie pomocnicze.

Na koncie PSN jest ślad po mojej karcie płatniczej więc są podstawy do zweryfikowania mnie. 

Proszę, powiedzcie, że da się coś z tym zrobić. Czy ktoś był w takiej sytuacji? 

 

 


Podstawowy błąd.
Właśnie po to są takie zabezpieczenia żeby podać _swoją datę urodzin_ ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...