Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w obsadzie m.in. Mr White joł.

 

właśnie to samo chciałem napisać :P

 

 

widać że poszli w bardziej klasyczny japoński wygląd gozilli, ale co dalej? oprocz zniszczonego miasta to wiele nie pokazali o co będzie chodzic w filmie, jak będą walczyć z potworem?

 

chociaż w sumie trailer calkiem intryguje

Odnośnik do komentarza

zwiastun super, oby jednak nie wyszła z tego szmira w stylu, młoda Olsen z ojcem, jakimś naukowcem i armią US ratuje świat od Godzilli. Niestety w takich typu produkcjach zaskakująco często scenarzyści wpadają na takie zaskakujące pomysły :/ No i obowiązkowo 1000ton gruzu upadających centrymetry obok głównych bohaterów included.

 

zobaczymy co to bedzie, na razie duzy plus za wyglad stworka, niebo a ziemia w porownaniu do profanacji jaszczuro t-rexa

Odnośnik do komentarza

zwiastun super, oby jednak nie wyszła z tego szmira w stylu, młoda Olsen z ojcem, jakimś naukowcem i armią US ratuje świat od Godzilli. Niestety w takich typu produkcjach zaskakująco często scenarzyści wpadają na takie zaskakujące pomysły :confused: No i obowiązkowo 1000ton gruzu upadających centrymetry obok głównych bohaterów included.

 

Przecież generalnie na tym powinien polegać film o Godzilli, prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli zrobią USA vs Godzilla, gdzie na końcu wpuszczą łódź podwodną do brzucha i zdetonują atomówkę to będzie efektowna lipa. Gdyby jednak to były losy bezradnych w obliczu króla potworów ludzi na różnych szczeblach, gdzie sukcesem będzie odegnanie chodzącego kataklizmu i przeżycie, będzie wyśmienicie.

 

Byłem nastawiony pozytywnie do tego filmu, po tym jak twórcy zapowiedzieli, że będzie miał w sobie cząstkę z ducha pierwszego filmu. Na razie jestem spokojny, nawet jak wyjdzie kicha na co się nie zapowiada, to najwyżej obluka się dla efektów ripa.

Odnośnik do komentarza

No bo na podstawie proporcji w trailerze ty juz wnioskujesz calosc filmu, to tak jakbym ja na podstawie zwiastuna X-men DOTFP pisal ze sie bedzie opieral o Profesora X i Magneto.

dlatego napisałem, że "mam pewne obawy" a nie "(pipi) (pipi) ale to będzie amerykansko patriotyczny szit" i nie obastawiam całości a wyraznie pisalem o trailerze i jakoś daleko nie odbiegłem od tego, że 99% trailera jest o amerykańskich marines

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...