Jump to content

Sign in to follow this  
MaZZeo

Godzilla

Recommended Posts

Przewiduje takie ciary na seansie że łzy same polecą z oczu. :banderas:

Nowa strona więc :obama:

Edited by Krystyna JJanda

Czy puszczanie filmu dwa tygodnie po reszcie świata jest u nas normalną praktyką? Równie dobrze mogę obejrzeć u siebie kilka miesięcy później, może nawet spoilery zapomnę do tego czasu.

Dwa tygodnie to dużo? Chyba ostatnie lata przespałeś pod kamieniem. Taka oscarowa Faworyta miała kilka miesięcy poślizgu, tak samo jak teraz puszczany u nas w kinach Przemytnik jest chyba 4 m-ce do tyłu. Także 14 dni to pikuś i jak ktoś czekał na ten film, to jeszcze chwilę wytrzyma.

Fakt, nie chadzam zbyt często do kina, na film z Clintem akurat polazłem, ale to nie jest blockbuster, gdzie jak po premierze wejdziesz w internety to wszędzie będą spoilery z tego.

W przypadku filmów Oscarowych to normalne - wolą poczekać chwilę i do(pipi)ać na plakacie "ZDOBYWCA NAGRODY ZŁOTEGO ZIEMNIAKA NA FESTIWALU W BORNYM SULINOWIE". No bo ludzie pójdą. Godzilla może mieć obsuwę bo sezon blockbusterów letnich jest dość zapchany.

Widzę że detektyw Pikachu wychodzi u nas tego samego dnia co Godzilla na świecie, więc WB nie chce sabotować swojego filmu swoim filmem.

Obejrzałem sobie wczoraj ponownie jedynke a dzisiaj konga.

Zaprawde porzadne to filmidla, po czasie mocno zyskuja. Piękne zdjecia.

• Like 1

Bear McCreary przerobił oryginalny motyw Mistrza Ifukube, który też znajdzie się w filmie. Nie mogę się doczekać i coś czuję, że do kina pójdę kilka razy :-)

• Like 4

Jutro chyba schodzi embargo na recki, mam nadzieję, że będzie więcej niż dobrze :-) Ostatnio też obejrzałem Godzillę i Konga. No i o ile ten pierwszy zawsze mi się podobał, tak drugi tak jakoś nie bardzo. Jednak przy ponownym seansie film zyskał w moich oczach. W obu przypadkach jest sporo dziur logiczny, ale ogląda się naprawdę dobrze. Szkoda, że przed nami jeszcze tylko Godzilla vs. Kong. No chyba, że TOHO zgodzi się na przedłużenie licencji, ale skoro w 2021 ma wyjść kontynuacja "Shin Gojira" to może być problem. Z drugiej jednak strony - z początku nie zgodzili się na udzielenie licencji na inne potwory, dlatego wymyślono MUTO. No, a teraz mamy Ghidorę, Rhodana, Mothrę i pewnie nie tylko te Tytany w filmie zobaczymy. Mam nadzieję, że uniwersum się rozwinie. Zobaczymy jednak co i jak po seansie dwójki, bo może fabularnie szykują te 4 filmy jako całość i potem koniec?

13 godzin temu, MLeKSk napisał:

Bear McCreary przerobił oryginalny motyw Mistrza Ifukube, który też znajdzie się w filmie. Nie mogę się doczekać i coś czuję, że do kina pójdę kilka razy :-)

O ja pierd*le, ale mistrzostwo :banderas:

Btw. nie wyobrazam sobie oglądać ten gdzie indziej, jak w Imax. Tylko Imax :obama:

Edited by Shago

Wyglada mega zaje.biscie. Czuje jednak, ze ta rozzarzona godzilla z trailerow to troche spoiler z koncowki. Jest zamysl zeby pojsc do kina.

Pewnie już było ale.. świetna seria . Z tego co pamiętam, to były chyba trzy filmy z tego universum od Netflix.
  • WTF 1

Uniwersum fajne, ale odcinki strasznie rozmemłane i przegadane. Ja jako fan jaszczura przemeczyłem bo podobała mi się koncepcja przyszłości i strona wizualna. 

10 godzin temu, Dud.ek napisał:

Uniwersum fajne, ale odcinki strasznie rozmemłane i przegadane. Ja jako fan jaszczura przemeczyłem bo podobała mi się koncepcja przyszłości i strona wizualna. 

Miałem podobnie, z Godzillą łykam wszystko,  to też łyknąłem, ale całość spokojnie można było skrócić i zrobić z tego 2 filmy, a nie 3. No i trochę był zawód z MechaGodzillą.

W dniu 27.05.2019 o 12:44, Mejm napisał:

Wyglada mega zaje.biscie. Czuje jednak, ze ta rozzarzona godzilla z trailerow to troche spoiler z koncowki. Jest zamysl zeby pojsc do kina.

@Mejm Zbieramy ekipę z Wro i idziemy do imax? 

Są już pierwsze recenzje na RT. Jeśli ktoś spodziewa się potworów i rozwałki to godzilla jest dla niego. 

Recenzje niestety nie są optymistyczne. Średnia na metacritic 48, a na RT 44 :-/ Największy zarzut - za dużo potworów. Te amerykańce to jednak coś nie tego.

Z tego co czytam to kompletnie odwrócone zostały proporcje w stosunku do pierwszej części czyli teraz mamy napier.dalankę potworów przez większą część filmu, a wątek ludzi ponoć po macoszemu. I walki ponoć chaotyczne i ukazane z dołu tj. z perspektywy człowieka. Ale chu.j tam, to wciąż walczące potwory :reggie:

• Upvote 1