Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sony coś chyba schrzaniło w tej ostatniej aktualizacji. Nawet robienie screenów trwa jakoś długo a gram na Pro gdzie powinno być szybciej. Do tego przy wciśnięciu Share konsola wyda dźwięk jakby przełączała się między gra a menu. Wcześniej takich kwiatków nie było. Zauważalne dopiero po ostatnim updejcie.

Odnośnik do komentarza

Pro. Ogólnie to im w miarę wyszła ta aktualizacja - wcześniejsza beta sypała błędami jak diabli. Tutaj jak do tej pory to pierwszy problem. I faktycznie dłużej zapisuje screeny pomimo tego że mam wpakowany dysk SSHD. Wcześniej dawała info o screenie momentalnie, teraz trzeba dłuższą chwilkę poczekać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No jak tam chcecie. Mi się nie śpieszy bo online nie muszę grać :D Będzie ok to zainstaluję, jeden dzień mnie nie zbawi xD


Z ppe:
 

 

Powaga, po zaktualizowaniu konsola cały czas się resetowała, odbudowa bazy danych nic nie dała i jedyne co zostało to twardy reset systemu.

;)

Odnośnik do komentarza

Testuje intensywnie najnowszy firmware i jestem tez zadowolony. Co prawda nie moge "jeszcze" znaleźć opcji zmiany nicka w psn i kasowania z listy trofeów gier w ktore juz nie zagram albo ktorych niechce juz miec. Ale moze wypuszcza jakiegos patcha do firmware'u

Takie zmiany były zapowiadane w tej aktualizacji, czy tak sobie wymyśliłeś?

Odnośnik do komentarza

Zmiany nicka raczej nie wprowadzą. Straszny burdel by się zrobił. A co z kontami, które mają już 10 lat i nie ma na nich logowania? Powinni kasować.

A o kasowaniu trophy to mi się marzy od dawna - tyle śmieciowych gierek z plusa zaśmieca listę... dobrze że można chociaż te 0% pokasować od jakiegoś czasu (pewnie nie wszyscy o tym wiedzą i właśnie łapią się za głowę).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zmiany nicka nie będzie nigdy z tego względu, że jest to technicznie niemożliwe i tyle. Tak to sobie na początku zaprojektowali, że jest nie do ruszenia. Ewentualnie ktoś tam "u góry" może zmienić komuś PSN ID (jak było w moim przypadku), ale to wyjątkowe sytuacje, do których uciekają się w ostateczności, po wielu tygodniach nękania i proszenia. Do tego nie jest to metoda "bezinwazyjna", bo przy takiej "usłudze" znikają nam wszystkie trofea i jedziemy od zera (chyba że znów komuś "u góry" będzie się nudziło, to po paru latach przeniesie ze starej ksywy na nową, jak miało to miejsce u mnie). Także ten... to nie jest zwykła "zmiana nicka", tylko poważne grzebanie w systemie.

Odnośnik do komentarza

Tylko tam jest amerykański Microsoft i pewnie pisząc posta wysłałeś siedząc na ich systemie. Japończycy może gierki robią dobre, ale zobacz jak wygląda serwis online np. na Nintendo: friendcody to śmiech na sali.

PS3 było bardzo skomplikowane przy programowaniu i pewnie tam nawet zmiana nicka na PSN jest bardzo wymagającym zajęciem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...