Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nie chcę po prostu zostawać konsolę włączoną w trybie uśpienia (oszczędność prądu :cebula:
No fajnie jakby się pobrały pliki w godzinę/dwię i konsola sama się wyłączyła, a ja wówczas sobie smacznie śpię. 
Z innych rzeczy, jakie zauważyłem, to nie zawsze patche same się pobierają. Ostatnio sam przeskanowałem gierki  i wszedł patch do GTA V i Fallouta 4. A innym razem do Final Fantasy XV. Przydałaby się jakaś opcja "przeskanuj pod kątem aktualizacji". Lubię mieć zaktualizowane gry, a nie chciałbym sytuacji, w której mam ochotę pograć w grę X, a tu nagle wbija 12GB patcha.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Nie chcę po prostu zostawać konsolę włączoną w trybie uśpienia (oszczędność prądu :cebula:

Teraz nie wiem czy trolujesz, ale zostawienie PS4 w trybie Rest Mode na cały rok z z zaznaczonymi wszystkimi opcjami wyniesie Cię ok 13 PLN. Przekalkuluj sobie teraz na podstawie częstotliwości używania konsoli czy warto :)

 

Godzinę temu, grzybiarz napisał:

No fajnie jakby się pobrały pliki w godzinę/dwię i konsola sama się wyłączyła, a ja wówczas sobie smacznie śpię.

No Rest Mode właśnie tak działa, po wyłączeniu pobiera co jest dostępne, a potem zużywa minimalną ilość energii, która jest potrzebna do zasilenia opcji, które ustawisz.

https://www.howtogeek.com/255104/should-you-use-rest-mode-on-your-playstation-4-or-turn-it-off/

Cytat

According to Ars Technica, “Supply Power to USB Ports” uses 6.3W while it’s on. “Stay Connected to the Internet” and “Enable Turning On PS4 From Network” use a combined total of 2.4W. “Keep Application Suspended” uses 1.2W.

 

Co do nieściągających się łatek, to wydaje mi się, że tutaj pod uwagę są brane pozycje, które były uruchamiane w jakimś tak okresie czasu.

Ogólnie Rest Mode to zajebista opcja, szczególnie wstrzymywanie aplikacji jest super, bo pozwala wrócić do gry w ciągu kilku/nastu sekund.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
39 minut temu, Frantik napisał:

Też Wam się na tym nowym sofcie konsola wyraźnie dłużej wyłącza? U mnie Prosiak potrafi i przez 30 sekund wisieć na "ekranie zamykania". Niby nic, ale zwraca uwagę.

 

Na koniec przeważnie wysyła savey do chmury, może nie miałeś wcześniej włączonego auto lub masz jakieś nowe duże savy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...