Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi źle, że w Chinach ciężko dostać dobre piwo (kurde, dobre! Mi nawet Żuberek by tutaj smakował), a to ogólnodostępne smakuje jak woda (dosłownie, i ma 3,5 procenta zazwyczaj). Do pubów na drugim końcu miasta jednak mi się jeździć nie chce bo i nie mam czasu, więc popijam sobie chiński "craft", który można od czasu do czasu spotkać w convenience store'ach - chodzi o browar Panda Brew. Piłem dwa butelkowe, przyszedł czas, żeby zamówić prosto od nich piwko w puszkach. Pilsner z pandzią flagą. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. 2rwkrpv.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, second napisał:

 

Imo Buzdygan i Barlow Sorbus to najbardziej przehypowane piwa a.d. 2017. 

 

Zgadzam sie w 100%.

Deep dark sea i baltic abyss spoko ale w sumie zebym az tak znowu sie podniecal to tez nie powiem ot dobre piwka ale chyba przestane juz tez celowac w te polki powyzej 20zl bo dobry porter za 10 i te kartonowe wariacje za 20-30 praktycznie niczym sie nie roznia jak na moj gust.

Odnośnik do komentarza

a mnie i jedno i drugie bardzo smakowały, może dlatego że po jednym niczego wielkiego się nie spodziewałem, a drugi jest w stylu który normalnie mi nie leży. Barlow Sorbus do tego stopnia, że kupiłem drugą butelkę (również dlatego że była w dobrej cenie ;))

NxBk5yj.jpg
 

Edytowane przez ofsajd
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2018 o 18:08, Rozi napisał:

6rx3Qu2.jpg

 

Dzisiaj skromniutko, ale pysznie. Strawberyy Milkshake IPA jest jednym z moich ulubionych stylów, więc czas na brzoskwinie. Kwas Pruski jest z lokalnego browaru, a berliner weisse jeszcze nie piłem.

 

 

Tego brzoskwiniego piłem, ale słabo mi podszedł, a jeśli truskawkowy salamander ci smakował, to polecam jeszcze bilberry jak nie próbowałeś. Dla mnie faworyt :)

Odnośnik do komentarza

@Malibu no wczoraj się wybrałem bo sporą dostawę mieli, donalda w zwykłej wersji piłem już jakiś czas temu, trzeba sprawdzić jak smakuje wersja w beczce, PPP też już piłem i bardzo mi smakował, ale to jest nowa warka (bez tuby i laku na kapslu). Teraz już tylko czekać na Samca i Imperium :D

Odnośnik do komentarza

To juz przesada. U mnie dzisiaj na tapecie porter z browaru jana i do tego kupilem baribala z deer bear i captain baltic whisky porter. Wzialem jeszcze imperialna ipe z brokreacji i quatro z pinty. Wczoraj jechalem z mysla zeby kupic wiecej piw w granicach 10 zl a wyszlo jak zwykle i wpadlo kilka dziwactw

Odnośnik do komentarza

Zacny zestaw.

Portery piję, kiedy chcę dostać kopa. 10 % piwo z 23% extraktu + dwie, trzy pięćdziesiątki wódy.

Love.

1 godzinę temu, Malibu napisał:

@ofsajd Porter podbity śliwką to sztosik :banderas:, podobne piwka zakupiłem a Donalda brałem ale w zwykłej wersji. Pod Wiaduktem ;)?

Muszę spróbować.  Generalnie piję tylko "czyste" piwo bez jakichkolwiek wtrąceń. Ale kiedy tak chwalicie.

Odnośnik do komentarza

Ja tez preferuje czyste bo jeszcze zadne z bajerami mi nie podeszlo jakos super nawet te beczkowane mnie tez nie zachwycily ale daje szanse co jakis czas wynalazkom. Ciekawi mnie ten baribal bo wszedzie pisza ze ma sporo papryki i slodyczy moze byc milo pilem kiedys cos z olimpu chyba stouta z kilkoma rodzajami papryk i w ogole ich nie bylo czuc wiec licze na cos ciekawego. Ja portera lubie jako zakonczenie po dobrych ipach albo na wstep przed whisky. Jak dzisiaj mi nie podejdzie to po whisky to koncze z tym trendem w swoich zakupach i wracam do czystych smakow

 

Sprobowalem dzis captain porter whisky ba i musze przyznac ze 1 raz mi smakuje po beczkowe piwko polecam jakby co i cena niezla.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

a ja w weekend z okazji święta porteru bałtyckiego wypiłem to nowe imperium prunum i doszedłem do smutnego wniosku że to piwo jest strasznie przehajpowane, pierwsza warka porteru podbitego śliwką dużo większe wrażenie na mnie zrobiła. duży plus za ułożenie piwa, pomimo 11% alko i piwa pitego w temperaturze pokojowej nie było go czuć w ogóle.

porter 22 z browaru jana jest strasznie nijaki - nie polecam, dowolny komes jest dużo lepszy
double dybuk - bardzo spoko, chociaż wydaje mi się że posmak soli to raczej autosugestia, niż faktyczne odczucie w ustach 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...