Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ost piłem Trzy fasolki z Lerviga, boshe jakie to dobre :banderas: Takie pieczone jabłka w sosie waniliowym z dodatkiem cynamonu, wanilia, kakao, marcepan. Alkohol był świetnie ukryty i dodam, że piwko było gęste i oleiste bardzooooo przyjemnie się to piło. Mam jeszcze z tego browaru Sippin Into Darkness BA i tu spodziewam się bomby mega sztosu :D 

idEhrdT.jpg 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@JJoker
Mocny Okocim, to który to? Męczyłem ostatnio czteropak chyb zwykłego (zielona puszka, coś tam że z 3 składników), no i (pipi) ledwie dałem radę to wypić. :/ Poziom Harnasia, albo innej Tatry - kompletnie bez smaku czy jakiegokolwiek charakteru

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Okocim Mocne Dubeltowe. Czarna puszka. Jak się trafi dobra partia to smakuje jak pils tyle, że ma konkretne kopyto. Innym razem smakuje wińskiem a śmierdzi spirytusem.

 

Z piw dla patologii polecam serdecznie Tyskie klasyczne i Lecha pils (złoty a nie zielony). 

Edytowane przez JJoker
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Pryxfus napisał:

Ohydne piwo o smaku popiołu. Poszło w zlew.

Piłem w zeszłą sobotę te Niedorżnięte... choć słwo piłem, to za dużo. Nawet pół kufla nie dałem rady wypić. Początkowe zaciekawienie ładną, ciemną pianą, miłym dymkiem z butelki przerodziło się w smród moczu z kufla, w dodatku samo piwo ciężkie, zupełnie nie podeszło mi w smaku. Bleee, ochydztwo.

Odnośnik do komentarza

Właśnie piję Oatmeal Chocolate Milk Stout Nitro i jak nie lubię strasznie stoutów, to ten jest przepyszny. Taki kremowy, gęsty, mmmmm... Chyba każde piwo z serii Salamander jest przegenialne od nich, ta nowy DDH DIPA z mandarynkami i pomarańczami też rządzi.

Odnośnik do komentarza

Kazde moze nie ja pilem z podstawowych aipa i blackipa i sa slabiutkie mam jeszcze art15 szkockie ale z wanilia i habanero ktore ponoc srednie jest ale bralem z ciekawosci bo nigdy nie pilem tego stylu. Powinni te stouty z nitro wrzucic w puchy albo butle 0,5 bo sa pyszne.

Odnośnik do komentarza

A Milkshake IPA piłeś od nich? Jedno z moich ulubionych piw.

 

Aaaa, jeszcze niedawno piłem CorrIPA, czyli NEW ENGLAND GRANDE COJONES JALAPENO IPA. Grande cojones w nazwie nie znalazły się przypadkowo, bo piwo uwarzono z dodatkiem... byczych jaj XD Na szczęście (a może i nie?)ich smak zniknął w czasie fermentacji, więc czuć tylko chmiele i posmak papryczki jalapeno. Fanem nie zostanę, ale ciekawy smak to piwo miało. Shark od Kopyry też bardzo super; uwielbiam mocno goryczkowe piwa.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Rozi napisał:

A Milkshake IPA piłeś od nich? Jedno z moich ulubionych piw.

 

Aaaa, jeszcze niedawno piłem CorrIPA, czyli NEW ENGLAND GRANDE COJONES JALAPENO IPA. Grande cojones w nazwie nie znalazły się przypadkowo, bo piwo uwarzono z dodatkiem... byczych jaj XD Na szczęście (a może i nie?)ich smak zniknął w czasie fermentacji, więc czuć tylko chmiele i posmak papryczki jalapeno. Fanem nie zostanę, ale ciekawy smak to piwo miało. Shark od Kopyry też bardzo super; uwielbiam mocno goryczkowe piwa.

 

Jeszcze nie, milkshake pa piłem z browar bytow calkiem fajne piwko na lato muszę przyznać.

W ogóle ostatnio tyle tego wychodzi, że trzeba faktycznie wybierać co lepsze bo co chwile po kilka risow, w kazdym beczki itp. itd.

Teraz z deer beer byly te cudaki z dodanymi aromatami naturalnymi.

Odnośnik do komentarza

A8peEr5.jpg

nie wiem skąd w sklepie wzięłi Gerdę, która wyszła w lipcu zeszłego roku, ale udało mi się wyrwać jedną sztukę :D
do tego pomidorowy sour prosto z BGM i Nafciarz BA w sensownej cenie, IPA z Gryfa którą polecił sprzedawca, Banany na rauszu, czyli bodaj pierwsze piwo kraftowe jakie dane mi było pić (wtedy jeszcz z browaru Reden)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...