Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Nafciarz Dukielski :wub: od tego piwa zaczęła się moja miłość do torfu, piwo hardcorowe, albo uwielbiasz, albo nienawidzisz :D

 

Poniżej moje ostatnie zakupy. Na razie stopuje z wysokimi ballingami. Na leżaku mam ponad 40 piw, głównie RISy i Portery Bałtyckie, poczekają sobie z pół roku na otwarcie, bo teraz nie mam ochoty na tak mocne piwa.

lp1cYTH.jpg

VmY4Mqs.jpg

d5uV3OX.jpg

I prawilny półlitrowy kufel z uchwytem wymagany, przez niektórych, do picia piwa ;)

Spoiler

7oCCIV8.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wojtasso88 napisał:

Gerda teraz była chyba nowa jakoś co nie? W sklepie który odwiedzam mają pare flaszek, ale już sobie obiecałem że na razie dość takich mocarzy :)

Candy shop dla mnie za słodkie , a nafciarz zbyt męczący.


faktycznie, data przydatności do spożycia jest inna i poziom alko podskoczył z 12% na 15,8%

Odnośnik do komentarza

@Pryxfus Co za arsenał. :obama:

Wypiłem ostatnio porter malinowy z Komesa. Hmm... pod wieloma względami takie trochę "babskie" piwo, nie licząc 8,5% alko. Mocno owocowe i nieco słodkawe, na szczęście nie ulep. Widocznie świeży egzemplarz mi się trafił. Niezłe, ale wolę zwykłe porterki :)

Odnośnik do komentarza

2uh5xdd.jpg

 

 

2vtxxfr.jpg

 

 

Wjechał po obiedzie na popołudniowy relaks. :) W zapachu podobny do milk stouta od Salamandera. W smaku aksamitny, oleista struktura, słaby gaz ale płatki kokosowe i posmak wanilii zdecydowanie wyróżniają ten wynalazek. Lubię mleczne eksperymenty i chociaż Salamander przoduje tak tańsze Sekrety Króla jeszcze nie raz u mnie zagoszczą. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Śląskie mocne.

 

Ambrozja z Olimpu dla facetów, którzy nie boją się swojej starej.

Dla tych, co przekraczają granicę każdego wieczora włączając konsolę.

Którzy znają historię kopalni diamentów w Kimberley.

Dla tych, co są po Ciemnej Stronie Mocy i nie wstydzą się tego przed sąsiadami.

Dla tych, co grają w kresza bandikota w wieku lat 30-tu.

I wreszcie dla tych, co walą pamięciówę, a później spokojnie idą skopać ogródek...

Naprawdę dobre piwo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem butlę Doktor Ipa od Birbanta i tak jak kiedyś byłem oczarowany tym wynalazkiem tak tym razem rozczarowanie. To nie smakuje tak jak egzemplarz, który opijałem z rok temu. Gdzie te nuty orzecha? Głębia? No nie fajnie, że to nie za każdym razem smakuje tak samo dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Sir Bebok z browaru Kraftwerk

Jakie to pyszne :banderas:

Już od momentu samego otwarcia butelki w nozdrza uderza bardzo wyraźny aromat kawy. Po nalaniu tworzy się okazała, aksamitna piana, a samo piwo jest niesamowicie gładkie. W smaku kawa z mlekiem i delikatne nuty palone. Bardzo pijalne. Chyba najlepszy milk stout, jaki piłem do tej pory. :good:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...