Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

add6ccb09556bea80b3584f7189c88a6.png

Smakuje jak jakiś cydr. No ale czego spodziewać się po kwaśnej pigwie. Mi to nie podeszło, nie polecam. Za to Fortuna czarna, czy miodowa - bardzo dobre piwka.

1 godzinę temu, szejdj napisał:

ja jak pije to dolewam sobie wódki żeby mieć fazę jak po normalnym

Brat kolegi, pije tanie browary (te w plastikowej butelce, z biedry), a by go bardziej siekło - popija gazowaną wodą Oazą. Przeciwieństwo jego brata - sportowca.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie wiem co to za akcja ale w warszawie Piotry i Pawły się zamykają i będą morfowane w biedronki, co z tego wynika, wyprzedają się i idzie kupić importowane piwka po 1-2zł, u mnie pod domem w blue city w PiP jakieś belgilskie pilsy po 2zł hulają. oczywiście nie ma co tam już jechać bo wykupiłem palete. Sprawdźcie u siebie xd

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Orzeszek napisał:

nie wiem co to za akcja ale w warszawie Piotry i Pawły się zamykają i będą morfowane w biedronki, co z tego wynika, wyprzedają się i idzie kupić importowane piwka po 1-2zł, u mnie pod domem w blue city w PiP jakieś belgilskie pilsy po 2zł hulają. oczywiście nie ma co tam już jechać bo wykupiłem palete. Sprawdźcie u siebie xd

o ty ku,rwa hultaju daj jednego

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2018 o 10:08, krupek napisał:

1 na 100 jest też teraz w wersji miód-pigwa

 

wg strony kormorana po 9 sierpnia do dostania w auchan i makro, pośpieszyli by się bo musi być sztos na te upały

 

ktoś tu kiedyś pisał jeszcze o grodziskich, u mnie w lidlu znowu mają zarówno czarny bez jak i porzeczkowy po 3.99 tak więc warto sprawdzić u siebie.

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

ja sobie wczoraj w środku dnia wypiłem tego Mirosława bezalkoholowa IPA i chyba większą ilość zakupię bo jest świetne.

w zeszłym tygodniu zrobiłem sobie porównanie Gravediggerów z Brokreacji: wersja leżakowana w beczkach po bourbonie vs wersja leżakowana w beczkach po Laphroaig.
Ta leżakowana w beczkach po bourbonie musiała być trzymana w jakiś wypłukanych ze wszelkich śladów alkoholu beczkach bo nie było tam czuć nic ponad to co czuć w zwykłych RISach, w aromacie pusto, w smaku fajna gorzka czekolada, wiśnie. Natomiast druga wersja to byłby sztos najczystszej postaci, gdyby było trochę więcej ciała, aczkolwiek jak na 24blg i tak jest nieźle, bardzo dużo torfu, wędzonki, zarówno w aromacie jak i smaku, a dalej czekolada, dębina i delikatny posmak whisky. Polecam

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, messer88 napisał:

 

wg strony kormorana po 9 sierpnia do dostania w auchan i makro, pośpieszyli by się bo musi być sztos na te upały

 

ktoś tu kiedyś pisał jeszcze o grodziskich, u mnie w lidlu znowu mają zarówno czarny bez jak i porzeczkowy po 3.99 tak więc warto sprawdzić u siebie.

W Biedrze jest Grodziskie White IPA za 4 złote, którą gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza

A ja piłem SangriALE od Pinty, Forest IPA od Nepomucena i Grapefruit Juicy AIPA od Radugi i powiem tak - SangriALE za słodkie, AIPA (chociaż jestem fanem grejpfrutów) również za słodkie i smakowało jak sok (wolę jednak aromat grejpfrutowy z chmieli), za to Forest IPA CUDOWNA, mocno sosnowa, mocno jodłowa, mocno świerkowa, super letniaczek, mniam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...