Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że coraz więcej ciemnych piw wjeżdża na półki sklepowe bo zatęskniłem za nimi.
Porter z browaru Birbant bardzo solidny i klasyczny.
Browar Zakładowy i ichniejszy eksperyment Quadrupel z malinami, miłe zaskoczenie bo faktycznie czuć maliny, może ciut bardziej agresywny w smaku niż belgijskie dobre Quadruple, niestety cena 18.5 za małe szkło odstrasza.
Porter Noster z Czarnej Owcy to sztosiwo, na zdjęciu leżakowane w beczkach po calvadosie i koniaku... ale najlepsze to beczka po bourbonie (zwycięzca Konkursu Piw Rzemieślnicznych w zeszłym roku), na szczęscie wyrwałem jedno : )

wLtBejz.jpg?1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Kupiłem przedwczoraj czteropak Komesa z ta szklanką,  wypiłem na razie po jednym na wieczór.

Po tym jednym  9% bardziej mnie (pipi)ło  niż po  12%, silne gówna,  ale w ogóle nie czuć spirytu, ciekawe pifka.

 

W kraftowych, mocnych piwach ciężko o posmak i zapach spirytusu. To się zdarza raczej w koncerniakach. Nie znaczy to jednak, że mocne piwa są na spirolu warzone.

Odnośnik do komentarza

A ja pochwalę się bo z racji weekendowego wypadu do Lwowa odwiedziłem działający browar od 1715 r. do dziś, wraz z muzeum i sala degustacyjną. Sufit s sali degustacyjnej to deski z beczek
Oto parę fotek piwka jakie testowałem to Doms American Style ALE, Lvivskie – Biały Lew, Lvivskie Dunkel, Lvivskie 1715
0ce0cfaeff6aedb1c3d6a2d41aeb9156.jpgbd38d02d191bf92b6b2030d214d8699a.jpgb2afcf8e0416b58110d285b9291f5a67.jpg738e92a469572652d2b860ae045b130a.jpg840becfb1d7790b3b001b9346f2d7acd.jpg2bfa4c76af8458df55c650635af3eb93.jpg

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...