Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

@milan piwo 12% ?

Pijałem słabszą wódkę  o_0

Poniżej 37,5 volta to nie wódka. :lapka: Tak, jak pisze Milan - o ile nie jest to zwykłe piwo typu "Halne" gdzie chamski posmak wódy aż odpycha to w piwach, które mają nawet 25 % alkohol słabo czuć. Tu się inaczej wyczuwa moc trunku. Lubię mocne wynalazki. Jedno i jest ok - lekki humorek i smak pozostaje na długo. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie piłeś piwo mające 25% alkoholu? Czy mylimy alkohol z ekstraktem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Browar Beerbros. IceMenel. Tego smaku wanilii i ciężaru każdego łyku nie da się zapomnieć. No i jak grzeje. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tych czterech, wszystkich przepysznych, najlepszy chyba ostatni jaki piję teraz, russian imperial stout, 12.

No przemawiaja do mnie te błotka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.10.2018 o 01:01, Krystyna JJanda napisał:

Browar Beerbros. IceMenel. Tego smaku wanilii i ciężaru każdego łyku nie da się zapomnieć. No i jak grzeje. :wub:

Więcej o piwku tu http://www.zpiwem.pl/2016/09/najmocniejsze-piwo-polski-swiata.html

Niestety już im się kończy i przywiozą ostatki na 9 warszawski festiwal piwa 25-27.10 więc będzie ostatnia szansa na spróbowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:obama: zajrzalem do szafeczki w piwnicy a tam wlozone przed rokiem: Kord, Komes Barley Wine i Komes Porter z płatkami dębu :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.10.2018 o 18:37, Rozi napisał:

Jeszcze coś takiego wychodzi niebawem, edycja limitowana:

43460538_10155756460253045_8970998513001

Od jutra 18.10 w Lidlu. 

• Dzięki 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oG3QIqM.jpg

ciekawe jak ta kawa będzie smakować, jeżeli będzie to sensowne to może sam sobie zrobię bo trochę chmieli mi zostało, a nie mam jak warzyć po przeprowadzce bo bo nie mam jeszcze takiego dużego gara na płytę indukcyjną :L

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie właśnie porterek z dębem wjechał, 3 miesiące po dacie przydatności, aksamit w mordzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takiego portera, risa? ile chcesz pod warunkiem że będzie w chłodnym miejscu, wtedy nic nie powinno mu się stać (jeżeli jest wilgoć to może kapsel zacząć rdzewieć), natomiast mocno chmielone piwa najlepiej smakują jak są świeże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi