Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

@milan piwo 12% ?

Pijałem słabszą wódkę  o_0

 

Poniżej 37,5 volta to nie wódka. :lapka: Tak, jak pisze Milan - o ile nie jest to zwykłe piwo typu "Halne" gdzie chamski posmak wódy aż odpycha to w piwach, które mają nawet 25 % alkohol słabo czuć. Tu się inaczej wyczuwa moc trunku. Lubię mocne wynalazki. Jedno i jest ok - lekki humorek i smak pozostaje na długo. :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2018 o 01:01, Krystyna JJanda napisał:

Browar Beerbros. IceMenel. Tego smaku wanilii i ciężaru każdego łyku nie da się zapomnieć. No i jak grzeje. :wub:

 

Więcej o piwku tu http://www.zpiwem.pl/2016/09/najmocniejsze-piwo-polski-swiata.html

 

Niestety już im się kończy i przywiozą ostatki na 9 warszawski festiwal piwa 25-27.10 więc będzie ostatnia szansa na spróbowanie. 

Odnośnik do komentarza

Parodia. Byłem w 3 Lidlach i w ostatnim w jedynym w pudle po Czarnej Fortunie znalazłem zagubioną butelkę. :D

 

33lnwwh.jpg

 

Po otwarciu zapach podobny do zwykłej Czarnej Fortuny ale zapach whisky wyczuwalny. Płatki z beczek po whisky zrobiły robotę. W smaku trochę jak drink whisky / cola. Dla mnie rewelka, 7,5 % nie wyczuwalne, lekko rozgrzewa i fajny posmak pozostaje po każdym łyku. Bardzo zacny eksperyment. Jutro ruszam po Lidlach, będą nowe dostawy. Super piwko :banderas: i ta cena :cebula:

208yx07.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fortuna czarne whisky wood - podobnie jak JJ uważam, że eksperyment udany. Może nie jest to mój ulubiony rodzaj piwa, ale nie ma się do czego przyczepić. Jest ciemne, nie za mocno gazowane, może mało aksamitne, ale to nie stout. Posmak drzewny czuć, do tego 7.5% daje fajny szum na wieczór. Zgagi nie ma, kapcia w buzi też nie. Warto mieć w spiżarni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...