Skocz do zawartości

Podłączenie PS4 do monitora


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat może trochę dziwny ale planuję zakup monitora do grania w ...łóżku :D

Monitor 22-24 cale bez podstawki który będzie służył do grania na PS4

Rozważałem Vite ale wielkość ekranu odpada

Możecie coś polecić w przedziale do 600 PLN-ów gdyż jedyne co wiem to to że matryca napewno będzie IPS i rozdziałka FHD na coś jeszcze zwrócić uwagę? (Głośniki niepotrzebne w użytku będzie Sony PULSE)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Też stałem przed wyborem monitora do PS. Wybór padł na LG 24MN43D. Lag na poziomie 5ms, wbudowane głośniki oraz tuner DVB-T (w razie konfliktu z drugą połówką kto ma władzę świetna sprawa :)) oczywiście to IPS. Osobiście polecam i nie narzekam.

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam. Rzeczywistosc wygnala mnie z domu za pieniadzem a grac sie chce. Interesuje mnie jakiś dobry monitor pod którego mógłbym podłączyć konsole z wyjściem audio. Zanim poszukam czegoś na własną rękę to chciałbym się zapytać konsolowcow czy coś szczególnie polecają. Mile widziane wejście RGB, obsługa 3d, przynajmniej dwa wejścia hdmi. Mile widzane znaczy niekoniecznie. Głównie chodzi mi o rozmiar i jakość. Myślę, że około 24 cale byłyby górną granicą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam. Od lat byłem posiadaczem PC i grało się bardzo dobrze jeżeli chodzi o wygodę gry. Aż do tego roku kiedy na rynku pojawiło się sporo premier gier. Mój komputer już nie nadąża za wymaganiami obecnych tytułów a na kupno dobrych części mnie nie stać.

W związku z tym zamierzałem kupić konsolę PS4 w lutym 2015 roku ale okazało się, że tą procedurę będę mógł przyśpieszyć o dwa miesiące i konsolę nabędę pod koniec grudnia. I moje pytanie jest takie: czy warto kupić ten sprzęt jako alternatywę dla PC do grania ? Jestem przygotowany na to, że gry mogą wyglądać gorzej niż na PC no ale z drugiej strony konsola starczy mi na kilka ładnych lat.

Druga sprawa to monitor. Do wydania mam około 800zł. Przeczytałem kilka postów, które dotyczyły z jakiej odległości będzie się grać. W moim przypadku będzie to maks. 60-70cm. Najbardziej interesuję się monitorem z przedziału 24-25 cali. Dobrze by było gdyby miał dwa złącza HDMI, wtedy mógłbym mieć podpiętą konsolę i komputer do monitora.

Zastanawiam się nad tym: http://allegro.pl/mo...4838931944.html

lub tym: http://allegro.pl/mo...4856889677.html ten ma dwa złącza HDMI więc dla mnie ten jak na razie jest na pierwszym miejscu.

 

Monitor chciałbym ze względu na to, że przede wszystkim mam dość mały pokój i nie miałbym go gdzie postawić. Poza tym mógłbym pracować na komputerze i grać na PS4 mając monitor.

Sporo czytałem o wyborze monitora czy telewizora. Jest różnica w obrazie jeśli przykładowo brać pod uwagę monitor i telewizor w podobnej cenie ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej, jako że wpadła mi w rączki nowiutka PS4 a nie mam aktualnie na czym grać to pomyślałem że podłącze konsolę pod monitor. Problem jest taki że to Samsung Syncmaster 22 cale bez wejścia HDMI. Jest tylko VGA. I czy jak kupię taką przejściówkę np:

http://allegro.pl/konwerter-adapter-przejsciowka-hdmi-do-vga-d-sub-i4873510113.html

 

to wszystko będzie ok? Niestety, do kupna tv zostały mi jeszcze 2 tygodnie a grać się chce. Dźwięk będę miał za pomocą słuchawek z pada więc tylko chodzi mi o obraz. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...