Skocz do zawartości

Lego City Undercover


balon

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jestem ślepy albo nie widzę takiego tematu?

 

Giera dziśmdoszła do mnie, edycja z figurką. Po trailerach, recenzjach, ocenach i opiniach graczy nie powiem jestem mega podjarany. Zacznę grać gdzieś pod koniec tygodnia, bo muszę pierw skończyć Super Mario 3d World.

 

Ograne już macie ? Główny wątek tak jak piszą ok 15 h ? Ile z wymaksowaniem? Jak poziom trudniści, coś podniesiony względem reszty gier z serii Lego ?

 

Ps

Jeżeli jednak jest gdzieś taki temat, to proszę o przemiesienie :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ta gra była cudowna. Wkleję swoje 3 zdania po jej skończeniu:

"

Właśnie skończona, główny watek + odrobina maksowania 21:46 na liczniku. Co to za gra. Masakra jakaś, druga moja gra po Mario 3d World na WiiU i druga mocna 9 !

Ta gra jest ogromna, zróżnicowana. Jest to najprawdziwsze połączenie GTA i świata Lego. Jak ktoś nie przepadał za grami z serii Lego to nie ma co się martwić, ta część jest całkiem inna i mocno się różni od reszty.  Co ważne jest masa skakania.

Grafa bardzo dobra, płynna animacja, a humor to top ostatnich kilku lat. Późną komuną jarałem się kiedyś zestawami Lego City, więc ru czułem się jak w domu. Te dźwigi czy statki z LEgo, kumaci wiedzą OCB.

Teraz zabieram się za maksowanie i różne challenge patrząc ile tego jest to 40-50 h pęknie spokojnie.

 

Bardzo polecam. Mocne 9/10 !"

 

Naprawdę ta gra jest niesamowita.  Pomasterowałem trochę ok 30 h na liczniku i wymieniłem na Zeldę WW, która właśnie dziś do mnie przyszła...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No ja przechodziłem w okolice premiery i jak najbardziej porównałbym to z GTA w konwencji "legowej".  Co ważne nie licząc ogólnej stylistyki to znacznie różni się ta część od innych gier z serii Lego (jeden bohater, otwarty świat, brak licencji, poboczne aktywności jak wyścigi itp. no i jedno z lepszych wykorzystań padleta w historii WiiU)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

LEGO City Undercover przestaje, po paru latach, być exem na Wii U.

 

Traveller's Tales stale rozwija uniwersum LEGO opowieści. Deweloperzy pracują teraz nad kilkoma tajnymi projektami, a jednym z nich jest LEGO City: Undercover.

 

Gra zadebiutuje wiosną przyszłego roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

 

http://www.ppe.pl/news/47672/lego-city-undercover-trafi-na-playstation-4-xbox-one-i-pc.html

Odnośnik do komentarza

LEGO City Undercover przestaje, po paru latach, być exem na Wii U.

 

Traveller's Tales stale rozwija uniwersum LEGO opowieści. Deweloperzy pracują teraz nad kilkoma tajnymi projektami, a jednym z nich jest LEGO City: Undercover.

 

Gra zadebiutuje wiosną przyszłego roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

 

http://www.ppe.pl/news/47672/lego-city-undercover-trafi-na-playstation-4-xbox-one-i-pc.html

ma byc tez na switcha co pisze w newsie

Odnośnik do komentarza

 

LEGO City Undercover przestaje, po paru latach, być exem na Wii U.

 

Traveller's Tales stale rozwija uniwersum LEGO opowieści. Deweloperzy pracują teraz nad kilkoma tajnymi projektami, a jednym z nich jest LEGO City: Undercover.

 

Gra zadebiutuje wiosną przyszłego roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

 

http://www.ppe.pl/news/47672/lego-city-undercover-trafi-na-playstation-4-xbox-one-i-pc.html

ma byc tez na switcha co pisze w newsie

 

 

jak skopiowalem tresc newsa to jeszcze o switchu nie bylo mowy, ale masz rację, na switcha też bedzie :)

 

@Shen - wersja na 3DSa jest osobnym tworem niż pełny undercover na wii u, a nie pociętą wersją.

 

I oczywiście, że nie będzie archaiczna, humor do dziś bawi bo jest świetny, a gameplayowi nic sie nie da zarzucić, poza czestymi loadingami na wii u 

Odnośnik do komentarza

 

Kurczę, tego nie lubię - oryginał wyszedł w 2013, a nowa wersja wyjdzie w 2017 - po czterech latach:/

Gra już na starcie będzie archaiczna.

dlaczego bedzie archaiczna? moim zdaniem to najbardziej rozbudowana gra z serii lego

 

 

Dokładnie. Ta gierka niszczy bezdyskusyjnie wszystkie gierki z serii Lego. Co tam się odpi erdala to mała bania. Przeszedłem na WiiU, kupię na PS4 i dziabnę platynę. Świetna gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...