Skocz do zawartości

W co teraz grasz...?


balon

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tydzień jest czasem   Maro pod postacią MK7 co nie tu i Super Mario 3dWorld. Ta druga wywołuje we mnie już od dawien dawna zapomniane uczucie jaki następny poziom co jeszcze zaserwują mi twórcy by ostatecznie wywołać opad żuchwy. Nawet nie klnę pod nosem że trudne tylko gram z bananem i czerpie przyjemność garściami.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Ale mnie Mario zaskoczył to co do tej pory było proste z małymi wzlotami ale tu eh 50 żyć mi poszło nań ale jestem w miarę cierpliwy i dotarłem. Mam przed ostatni świat ocena ... 10 nie patrzę na poprzedników bo tu jest w pełni skondensowana platformówka bez uczucia znudzenia jest ostro dzieje się i ręce się pocą grrr kto zrobił na save 5 gwiazdek bez użycia wspomagacza?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wróciłem do ogrywania Mario Kart 8 po zakupieniu Season Passa. :) Gram multika z bratem na splitscreenie. Powiem tak: nie było i nie ma gry która dostarczalaby więcej frajdy w tym roku, a przynajmniej z tych pozycji w które miałem okazję grać. Dla mnie GOTY tego roku. :)

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Steamworld Dig - jeśli chodzi o mechanikę, to jest to metroidvania w połączeniu z kopaniem lootu. Klimatycznie to kreskówkowy steampunk w podziemiach dzikiego zachodu, a im głębiej pod skałami, tym można trafić na coraz dziwniejsze rzeczy. Super giera, obecnie w eshopie za 18zł, co jest jak najbardziej dobrym biznesem.

Odnośnik do komentarza

Zombi U + ew. dema.

 

Zdecydowanie najlepszy launch title od w sumie nie pamiętam kiedy. Brakuje mi jedynie skradania się z prawdziwego zdarzenia gdyż Zombie za bardzo tam mnie słyszą i widzą z tyłka ale sam klimat, podejście do tematu jest pierwszej klasy. Jak na razie ani razu nie zginąłem ale bardzo ostrożnie się poruszam i już nie raz żyłowanie itemów niczym jabłka w Crashu zaowocowało przeżyciem w kilku trudnych sytuacjach (nim się człowiek obejrzy amunicja potrafi całkowicie zniknąć z plecaka).

 

Pomimo narzekań na Ubi przez wielu graczy tak za jakiś czas mam zamiar dorwać jeszcze Rayman Legends, AC IV oraz Splinter Cell: Blacklist bo moim zdaniem to jedne z czołowych pozycji które Ubi udało się nie schrzanić a na Wii U podobno ciupie się nieziemsko (sprawdzone demo RL) Wii U to cudna konsola :-]

Odnośnik do komentarza

A ja sobie w końcu przypomniałem o Nintendoland. Wczoraj z rodzinką chcieliśmy sprawdzić. Po 40 minutach tutoriala, którego nie da się pominąć, nerw był taki, że ograliśmy 2 minigierki i jakoś więcej się nie chciało. 

Dzisiaj drugie podejście było. Na początku zaskoczenie, bo tylko kilka minut pierdzielenia i było menu wyboru gierki (a nie chodzenie po parku i wchodzenie w bramki odpowiednie), ulga. Po czym, przy próbie zmiany gry nastąpiło wyjście do huba i... kolejny tutorial, które wlecze się dłuuuugimi minutami, nie można go pominąć, nie można nawet przyspieszyć pojedynczych kwestii. Dramat. Po raz pierwszy chciałem rzucić gamepadem. Już sobie wyobrażam jak komuś przyszłoby do głowy odpalić na imprezie takie coś... 

Koniec końców efekt jest taki, że nie wsadzę tego nigdy więcej do konsoli. 

Odnośnik do komentarza

Po zmęczeniu ZombiU (19h na liczniku - ani razu nie zginąłem) czas na kolejną pozycję od Ubisoftu czyli Splinter Cell: Blacklist. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i jedynie co mi przeszkadza to pedalski nowy głos Fischera (gdzie jest Sir Michael Ironside ja się pytam). No i czekam na jakieś nowe demka bo wszystko już ograłem ;-]

Odnośnik do komentarza

Mario 3D World, MK8, Smash, NSMBU ;)

 

i ostatnio Kirby's Adventure, na multi z dziewczyną to goty gra, w pewnych momentach można było się posikać ze śmiechu (kobieta nie umie za dobrze grać, ale się stara)

 

Sytuacja:

 

Dziewczyna uparła się, żebym ja "wyczyścił" drogę, a ona przeniesie klucz. wszystko spoko. na drodze jedna przeszkoda - dziura. ja sobie przeskakuję, pokazuje jej dla pewności co ma zrobić.

Podchodzi pod krawędź dziury z kluczem.

Widzę skupienie w jej oczach.

Stojąc po drugiej stronie "przepaści", pytam się jej - gotowa?

gotowa!

naciska strzałkę, naciska przycisk i...

 

WYRZUCIŁA KLUCZ DO DZIURY BO SIĘ JEJ PRZYCISKI POMYLIŁY

 

Ja ze śmiechu umierałem, ona po pierwszym zdołowaniu też zaczęła się śmiać ^_^ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sytuacja:

 

Dziewczyna uparła się, żebym ja "wyczyścił" drogę, a ona przeniesie klucz. wszystko spoko. na drodze jedna przeszkoda - dziura. ja sobie przeskakuję, pokazuje jej dla pewności co ma zrobić.

Podchodzi pod krawędź dziury z kluczem.

Widzę skupienie w jej oczach.

Stojąc po drugiej stronie "przepaści", pytam się jej - gotowa?

gotowa!

naciska strzałkę, naciska przycisk i...

 

WYRZUCIŁA KLUCZ DO DZIURY BO SIĘ JEJ PRZYCISKI POMYLIŁY

 

 

post-37430-andy-dwyer-CLASSIC-gif-parks-

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...