Skocz do zawartości

W co teraz grasz...?


balon

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej Splinter Cell Blacklist, po zmęczeniu już trochę misji każdego typu stwierdzam że jest to dobry SC ale nie tak wybitny jak Chaos Theory, Conviction a zwłaszcza Double Agent. Seria stealth przeszła za bardzo w tępą akcję i wymuszanie na graczu wieczne skryptowane starcia z przeciwnikami, trochę to ssie ;-/ 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze rok temu powiedziałbym że "yebią" mnie gry od nintendo bo na wiiu ich nie ma (chociaż zawsze byłem fanem ich markowych serii)... A tu prosze bardzo... Ostatni rok to jazda bez trzymanki i ogrywanie wszystkich exów po kolei...

 

Teraz na tapecie Toad (zrobione 30 plansz), mk8 nieprzerwanie parę rundek w multi dziennie, hyrule warriors (nawet nie wiem kiedy wbiłem 100 godzin na liczniku) i wracam uhahany i mokro w majtach mi się robi czyli mario galaxy 2!!! 156/10 to za mało powiedziane. Ogrywałem na premierę w 2010 na wii, kupiłem w promo na wii u i.. Znów się jaram tak samo! 

Odnośnik do komentarza

Zmęczyłem tego przeciętniaka zwanego Splinter Cell Blacklist. Na litość boską jak ta seria nisko upadła. Fabuła to już totalne dno (ktoś się chyba za bardzo ujarał i naoglądał tych NCIS i innych gówien). Ai jest tak nierówne że czasami jest się podjaranym gdy bawimy się w kotka i myszkę ze strażnikami gdzie za moment potrafią Fischera wylukać w kompletnie ciemnym pokoju w dosłownie z czasem reakcji godnym pilota myśliwca. Głos Fischera to pedalstwo jakich niestety wiele w ostatnim czasie. Koleś jest brzmi bezpłciowo, próbuje być czasami twardki ale do Ironside'a to ma lata świetlne. No i wisieńka na torcie, na wszystkie misje naliczyłem ze 3 w prawdziwym stylu serii Splinter Cell (czysty stealth, zero tępej akcji, żadnych sekwencji z unlimited ammo i innymi bzdetami). 

 

W skrócie kpina i tyle. Jak Ubi się nie ogarnie to srał ich pies (a nie powiem jarałem się ZombiU a teraz takie rozczarowanie). 

 

Na szczęście na osłode zakupiłem sobie po promocji (35zł zamiast 60) Trine 2: Director's Cut i zagrywam się po co-opie z Narzeczoną, wyborny tytuł i wiedziałem że się nie zawiode. 

 

 

P.S. Jako że dostałem od dziewczyny Pikmina 3 to zwyczajnie jestem zachwycony, wiedziałem że warto było czekać i zdecydowanie jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Jednak Nintendo pokazuje jak powinno robić się współczesne dopracowane bez bugów ze świetnym gameplayem gry :-]

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Watch Dogs i The Legend of Zelda: The Wind Waker HD. Fuck yeah! Srał pies downgrade graficzny jak i tak tytuł jest naprawdę bardzo dobry, mnóstwo rzeczy do robienia, duży otwarty świat a i tak wersja na Wii U prezentuje się zacnie. Dzięki Ci Ultimo za tą jakże wspaniałą zniżkę :D do pełni szczęścia mam Wind Wakera który po prostu sam w sobie sprawia że miska mi się cieszy podświadomie a jeszcze mam Metroid Fusion, Super Metroid i Zelde: ALttP z Virtual Console do ogrania z free dzięki gwiazdkom (thx Nintendo). Boniu jak tu nie kochać tej konsoli? Ten rok pod względem gier jest cudny >:D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

w końcu swoja kopia mk8 :obama: jutro do odbioru smash. 

pozostało do zakupienia bayonetta 1&2, mario & lugi u, 3d world, splatoon, capt toad, nowy yoshi,kirby, mario party,  4 wiiloty z gruchami. No i wypadało zaliczyć backlog z wii :( (pipi), jeszcze kongi i wario

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Masteruje Yoshiego fenomenalna pozycja nie rozumiem narzekania jak mało która ostatnio gra by nie powiedzieć że od dawna ta pozycja wywołuje we mnie uśmiech. Może to zasługa fenamenalnego designu nie co cukierkowego stylu czy innych typowych atutów Nintendo to jednak ogół sprawia że gra autentycznie popraiwa mi humor.   

 

 

 

 

PS: Staram się ukończyć NSMBU i co dla mnie jest trudniejsze niż DKCTF o dziwo. Wszelkiej maści dodatki w postaci TT czy wyzwań mile widziane i prawdę mówiąc to jest to czego mi trzeba było. NSLU jest swietny ale nie mniej trudny co nie jest wadą.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Zaczalem przygode z Xenoblade Chronicles X. Nie przysiadlem jeszcze na dluzej. Mialem czas na niecale 2h grania ale gra juz mnie zauroczyla. Stworzylem babke Heather i udaje, ze to corka Harrego Masona  :dog:. Do tego robie krotkie posiedzenia przy Mega Man'ie. Jakie to cholernie wymagajace... Pokonalem do tej pory dwa swiaty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.