Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to nie jest na zasadzie teraz pełna gra(co twórcy sami mówili podczas E3, że to pełny, skończony i dopracowany produkt), a przez rok będą darmowe dlc, a potem tak jakby wyjdzie edycja goty? 

 

W ogóle będzie w tej grze jakaś linia fabularna jak chociażby w Absolution czy po prostu pojedyncze misje?

 

Dostaniesz powiedzmy przykładowo (bo nie wiadomo ile konkretnie niestety) 50% fabuły na premierę w grudniu, a resztę będą dawać w kawałkach mniejszycych lub większych na przełomie 2016 roku. W momencie kiedy oś fabularna będzie skończona gra trafi też do sklepów w pudełkowej wersji.

 

A te dlc pokroju konraktów 48-godzinnych to pewnie będą dodawać nawet po 2016 roku.

 

 

Jak dla mnie to badanie terenu pod kolejny sposob sprzedazy gierek. Jak masa osob to kupi to kto wie, moze reszta developerow zrobi to samo - wypusci tylko polowe gry, ludzie sie nachapia a oni potem juz na totalnej wyj ebce beda sobie spokojnie konczyc reszte poziomow.

Odnośnik do komentarza

http://www.dailymotion.com/video/x2xqamg_videogames

 

Było? Gameplay z nowego Hitmana.

 

Według mnie wygląda biednie. Animacja kupa, sterylne otoczenie, generalnie graficznie słabo to wygląda. Cieszy mechanika gry, pomijając ludzi z 50cm polem widzenia.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Graficznie wyglada jak aboslution, ale kogo grafa obchodzi. Tutaj liczy się AI, setki postaci na ekranie, obszerne levele i interakcja z otoczeniem. Blood money też wyglądał biednie ale gameplay był goty :banderas:

Co do sposobu wydawania tej gry, to nawet ich rozumiem. Hitman to nie jest gra na raz, a większość graczy z pewnością tak ją potraktuje. Pierwsze przejście danej misji to pewnie wykorzystanie 1/4 dostępnych możliwości w levelu, albo nawet jeszcze mniej. Dajesz graczowi tyle możliwości, on wybierze tylko jedną, i reszty nawet nie zauważy. Gdybym był developerem, to nie chciałbym, aby tyle pracy włożonej w projektowanie danego poziomu poszło na marne, więc rozumiem przynajmniej jeden kąt ich polityki. Wydając tylko kilka misji na początku poniekąd zmuszają graczy do powtarzania misji i odkrywania tego, co zaprojektowało studio.

Już w Absolution było widać, jak próbują rozwiązać ten problem - dowalili liniowe misje, coby się ich praca nie marnowała, a takich prawdziwie otwartych było mniej i nie były jakoś specjalnie rozległe. Druga to rzeczy, to punkty czy osiągnięcie do każdej z misji - w ten sposób motywowali graczy do ponownego przejścia, aby odkryli inne sposoby mordu/przejścia misji i zdobyli osiągnięcie.

To taki kompromis trochę - robimy klasycznego hitmana, ale musimy mieć pewność, że praca jaką w to włożyliśmy dostanie w 100% zauważona i doceniona, a gracze nie będę przechodzić misji w 30 minut i nigdy do niej nie wracać, a będą przechodzić wielokrotnie (bo następnych jeszcze nie ma) i wyciskać godziny gamplayu z replayability jakie misje oferują. Nie żebym pochwalał takie zabiegi, ale w przypadku Hitmana jestem je w stanie zrozumieć. Jakoś wątpię, żeby późniejsze levele zaczeli robić na odwal, bo ludzie i tak już zapłacili, więc po co się starać.

Odnośnik do komentarza

No nie mogę się z tobą zgodzić. Zarówno Blood Money i Absolution zachęcały do rozgrywania ponownie tych samych etapów, ale w H:A miałeś do tego przejść z punktu a do b i tu było słabe. Poza tym niektórych nie bawi masterowanie gry.

Taki sposób dystrybucji dla mnie oznacza że wypuszczają skończone etapy, a resztę sfinansują za kasę z preorderów i od tych co kupią na premierę.

 

To taki kompromis trochę - robimy klasycznego hitmana, ale musimy mieć pewność, że praca jaką w to włożyliśmy dostanie w 100% zauważona i doceniona,

Liczy się kasa. To czy ktoś doceni grę i zauważy ich wysiłek jest sprawą trzeciorzędną. Po pierwsze musi się sprzedać i zarobić. A po drugie ma nie być (pipi) obesranym żeby nie odstraszyć od kolejnych części. Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

No co poradzisz, cieszmy się chociaż z tego, że dostaniemy prawilnego hitmana w końcu (przynamniej na to się zapowiada) Pod koniec 2016 będzie pewnie ostateczna wersja pudełkowa, więc jak komuś się nie podoba system dystrybucji, to niech po prostu poczeka ten rok i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ale taka jest prawda - Hitman od zawsze był ambitną produkcją. Ambitniejszą od innych gier tego gatunku, bo zmuszała graczy do oceny sytuacji i wnikliwej eksploracji poziomów. Wolność jaka panowała w tej serii była przepiękna - Jak ktoś się uparł mógł poprzechodzić poziomy w chwile wymianą ognia, metodą prób i błędów ale wiedzą, której zdobycie zajmowało przynajmniej pare godzin.

 

Tak naprawde nic nie zrobi się z dzisiejszym podejściem graczy którzy zaliczą w większości przypadków misje na raz i odstawią, to ich zwyczajnie nie kręci. Z drugiej strony łysy nigdy nie był tytułem z nalepką "Tylko dla hardkorów" - Właśnie to były gry dla każdego, kto lubił albo postrzelać albo pogłówkować i to jest w tej serii piękne.

 

Raczej nie martwie się o nową odsłone i również jestem bardziej za cierpliwym czekaniem na pudełkowe wydanie. Absolution źle sie nie sprzedał i tej części też nie wróże odmiennego stanu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Hitman Contracs był średni a Absolution było zepsute systemem przebieranek i w większości słabymi korytarzowymi levelami liczę, że się zrehabilitują tym nowym. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie po prostu brakowało mi misji typu wbijamy do lokacji mamy cele i dowolność w eliminacji. Pod tym względem Blood Money rządziło (fakeowanie jako wypadek w misji w psychiatryku albo na przedmiesciach to było piękne <3) a tutaj był ten level z dilerem w Chinatown a reszta to łazenie po sznurku z maksymalnie dwiema odnogami. 

Odnośnik do komentarza

Sporo o grze, oraz ciekawy ogląd jednego z poziomów. Te wracają wreszcie na swoje miejsce, imo świetnie zaprojektowany (i wielki).
Nawiasem mówiąc, to format EXG bardzo mi odpowiada, jest kameralniej i zawsze są ciekawe panele z twórcami.

https://www.youtube.com/watch?t=607&v=7FBnyLrcfqE

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

 


The original plan was to release an Intro Pack when the game comes out on March 11. This would include three large maps (Paris, France; Sapienza, Italy; and Marrakesh, Morocco), six campaign missions, Contracts Mode and weekly content. The new Intro Pack will include only the Prologue and Paris missions. The Sapienza map comes out in April, and the Marrakesh map arrives in May. After that, the team will release the other three maps (Thailand, United States and Japan), one per month, until the end of the first season in late 2016. In addition, it seems the Contracts Mode and weekly content will be available from the beginning, so you’ll have something to do while you wait for the next batch of content.

 

http://www.tomshardware.com/news/hitman-episodic-game-io-interactive,31013.html

 

 

Na bogato. W marcu sie okaze, ze gra wyjdzie, ale na ios i androida jak tak dalej pojdzie. Ja prdl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...