Skocz do zawartości

OlliOlli


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest, jak cała trasę masz perfect, walisz duże combo wszystkie grindy siadają perfect ostatni skok i źle lądujesz, zamiast 300k punktów masz 120 haha

 

Czasem wkurza mnie rowniez jak robię grinda, to wykręcam gałke do jakiegoś flipa, a wychodzi z tego olli

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

tricki trickami ale wszystko i tak sie sprowadza do klepniecia X w odpowiednim momencie by weszło PERFECT :)

 

 

Iks - iksem, ale to samo trzeba mieć na uwadze przy grindach. Tyle, że tam dajemy strzałkę jak najbliżej lądowania na murku/rurce. Ogólnie - jest hardkor :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś gdzieś słyszałem o tej grze dobre słowa... wolny grosz był i kupiłem... ale to cholerstwo wciąga! :) Świetna gra... teraz żałuję, że tak długo czekałem :)

 

Nie każda gra potrafi sprawić, że mam ochote wszystko maksować... tutaj musze, inaczej nie potrafię włączyć następnego poziomu ;)

 

Ehhh... niech EA robi Skate 4...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

czerwiec miesiacem olliolli:

 

- do 20 czerwca ma wyjsc patch naprawiajacy zawieszenia gry (mnie to pare razy spotkalo)

- zaraz potem ma wyjsc kolejny dodajacy upragnione leaderbordsy i friendsbordsy

- wersje na ps3 i ps4 beda crosssave i crossbuy z wersja vitowa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

We're happy to announce the ‪#‎OlliOlli‬ crash-bug Patch is Live for all PlayStation Europe users. A good day for a record-breaking attempt at the Daily Grind - don't you think?

PlayStation US account holders, hold tight. The patch will be out for you soon!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Problem w tym ze to nie jest TH w 2d, a szkoda taka gierka mogła by pozamiatać cos na styl thps2 z gba :) tutaj bardziej pasuje porównanie do gierek z ios ze sam ludzik biega, a ty tylko skaczesz i trzaskasz tricky

 

Btw gra jest dość wymagająca i nieraz chciałem cisnąć konsolka w ścianę :D

Odnośnik do komentarza

No jest, jest. I widzę, że coś Ficuś cienko przędziesz :P

 

PS. Pograłem trochę na PS4 i PS3. Chyba nawet lepiej się gra na DualShocku niż na analogach Vity. No i jest cross-save. Wszystko się automatycznie zapisuje, wyniki też. Więc jak ktoś chce pograć na PS3/4, to niech pierw odpali grę na Vicie, by mu w chmurze zapisało wyniki i postęp. A potem można śmigać na dowolnej konsoli.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

bo pierw olliollii to byl ex na vite, dopiero po jakims czasie wydali wersje na ps3 i ps4 i gra stala sie cross-buy z opcja wsteczna - w teorii nawet kupujac ta wersje only vita powinienes dostac trzy, w praktyce moze byc roznie wiec dla pewnosci kup ta gdzie pisze cross-buy. w ogole to ta wersje vita only powinni wywalic z ps store ale przeciez to sony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

co prawda jeszcze nie odpalalem bo musze wbic ta ostatnia gwiazdke na pro ;/ ale tak mial byc tryb multi

 

Gwiazdka wbita, 2 lvl zaliczone w trybie rad, wiec miałem w końcu okazje odpalić na chwile OlliOlli2 i jestem wniebowzięty <3 druga część wydaje sie lepsza pod każdym względem, chociaz wszystko zależy od budowy leveli wiec nie pozostaje mi nic innego jak grać

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

multi ma dojsc w patchu po premierze - to juz sie jakas chora tradycja chyba staje by wydawac niedokonczone gry

 

wydaje mi sie ze szybciej levele staja sie trudniejsze niz w jedynce albo ciut wyszedlem z wprawy, w kazdym badz razie jestem zachwycony choc dalej uwazam ze to bardziej takie spore dlc do jedynki, mimo to z miodnej gry zrobila sie jeszcze miodniejsza

Odnośnik do komentarza

Doszedłem do 4 "worlda", na normalu póki co wszystkie gwiazdki. Mi się akurat wydaje, że jest prościej niż w jedynce, ale za to już levele Pro psują trochę krwi, aż się boje RAD'a. Pasuje mi w końcu jedynkę przejść, bo w sume nawet amatorskich tras nie przeszedłem wszystkich.

 

A co do patcha z multi - bez sensu, chora branża, sony rakiem :/ A tak serio - taka praktyka jest strasznie irytująca...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.