Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją przygodę zaczynam od trofeów On Line, Single pójdzie na drugi ogień. Temat zakładam abyśmy mogli pomagać sobie przy niektórych trofeach.

 

Osiągnięcia w trybie multiplayer

  • Adventurer: Ukończ mecz w każdym trybie wieloosobowym gry 
  • Artilleryman: Zabij 20 przeciwników przy użyciu wieżyczki
  • Down Boy!: Zabij przeciwnika korzystającego z liny
  • Entrapment: Złap gracza w pułapkę
  • Escapist: Przeżyj 10 eksplozji
  • Good Samaritan: Ocuć gracza sojusznika
  • I'm all that!: Wygraj mecz rankingowy w każdym z trybów (na PS3 wystarczyło odszukać mecz, zalogować się i wyciągnąć kabel internetowy z konsoli, gra traciła połączenie i zaliczało nam zwycięstwo, być może na PS4 też da się tak zrobić)
  • Sole Survivor: Musisz pozostać jako jedyny żywy lub nieogłuszony
  • Lights Out: Zabij 10 graczy tylko walcząc wręcz
  • Master Blaster: Zabij 2 graczy przy jednej eksplozji
  • Monkey Around: Ucieknij śmierci trzy razy używając podciągnika
  • Shopaholic: Kup wszystkie ulepszenia i postacie (można w łatwy sposób nazbierać kasy ze skrzynek w levelu z łodzią podwodną, samemu wejść w mecz prywatny ustawić czas na 20 minut i biegając do okoła mapy rozwalać skrzynki - Looting, łatwy zarobek)
  • Narcissistic: Wykup nową postać 
  • On My Way Up: Osiągnij 10 poziom (można to zrobić samemu, ustawić prywatny mecz i wybrać Salvage w levelu z błyskawicami i padającym deszczem wystarczy ustawić mecz na 10 minut i biegać po mapie zbierając apteczki i wrzucać je do koła 27.000 exp w 10 minut, jest to najlepsza mapa ponieważ wszystkie apteczki są blisko siebie i po kilku rundach szybko wpadniecie w rutynę, warto też po drodze upuszczać apteczki ponieważ z tego tytułu też dostajemy bonusowe EXP) Aby upuścić apteczkę trzeba spaść z krawędzi i nie można jej porzucić specjalnie, ona sama musi wypaść z dłoni postaci. 
  • True Commitment: Osiągnij 60 poziom (tu już trzeba dwóch graczy, ustawić mecz prywatny zaprosić kumpla, wybrać mapę z łodzią podwodną, biec na środek mapy wyciągnąć granatnik i strzelać do siebie jednocześnie dwie postacie giną w tym samym momencie EXP płynie do obu, w ciągu 20 minut można dobić nawet do 100.000 exp dla dwóch graczy ale przeważnie jest to 95/98.000 exp). Jest jeszcze metoda na szybszy grinding ale potrzeba do tego trzech graczy z czego jedna nie dostaje nic, więc w ciągu godziny można dobić do 360.000 exp ale jedna z osób pomagających obejdzie się smakiem. Dlatego uważam że zabijanie siebie na wzajem z granatnika za lepszy sposób nagradzający każdego z graczy. 

wpisujcie swoje psn i które trofea wam potrzeba. Zaczynamy w piąteczek 31.01 wieczorkiem ?? : :thumbsup:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Uff fabuła ukończona w 100% wszystkie trofea wpadły za pierwszym podejściem, wróciłem do Shanty Town i znalazłem pięciu debili którym chciało się wejść na krawędź. A już myślałem że będę musiał powtarzać fabułę.

 

Teraz trofea w Mutliplayer, glitch z odłączeniem routera nie działa nie ma komunikatu victory by forfeit :/ Trzeba będzie się trochę pomęczyć z wygraniem Deathmatch. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok glitch działa.

 

  • Mając level 60 należy najechać na generała w Solari,
  • zmienić na Survivors wciskając trójkąt.
  • A następnie wcisnąć X + Trójkąt, gra przejdzie znów na Solari i pojawi się opcja zakupu, potwierdzamy.
  • Generał jednak będzie nadal zablokowany,
  • więc zmieniamy na Survivors i kupujemy Larę (10.000 salvage).
  • Wychodzimy z online, wyłączamy grę kompletnie (close aplication),
  • i uruchamiamy ponownie. Dopiero teraz wpadnie trofeum Shpaholic. 

 

Do tego trofeum nie potrzeba kupować wszystkich upgrade do każdej broni. Tylko postacie !!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też miałem ten glitch na PS3, jeden z obozów nie chciał mi się zaliczyć na plaży wraków i tam musiałem jeszcze raz wszystkie obozy sprawdzić, i w końcu wskoczył. 

 

Na PS4 już byłem obyty i wszystkie ładnie zaliczyło. Sprawdź plażę na wszelki wypadek, może jakiś grobowiec nie zaliczyłeś, tam też jest ognisko. 

Odnośnik do komentarza

Trofeum wpadło :). Przez moją nie uwagę minąłem "Bunkier na ścianie klifu", który nie ma obozu szybkiego transportu, a tam miałem nie odkryte dwie flagi związane z "Poprzedni mieszkańcy". @ussr dzięki za naprowadzenie mnie na plaże bo bym nie wpadł na tą część wyspy. 

Jeśli kto jeszcze nie ma trofików online to mógłbym pomóc bo sam bym również chciał je zdobyć.

Edytowane przez art100
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...