Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2014


hooki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

- Na dzień dzisiejszy wiem, że F1 będzie pokazywana w Polsacie - zdradziła pewna osoba związana z telewizją. Natomiast portal SportoweFakty.pl  Na chwilę obecną te doniesienia nie są potwierdzone,
Spekuluje się również, iż nowa umowa FOM z Polsatem ma obowiązywać w latach 2014-2019. Nie wiadomo jednak, czy transmisje będą w kanale otwartym.

Odnośnik do komentarza

Trochę głupio tak ściągać wyścig dwa dni po fakcie. Ale przynajmniej mało osób się tym teraz jara więc nie ma takiego problemu że ludzi trzeba by unikać aby wyników przez przypadek ktoś nie za spoilerował jak to w przypadku piłki jest nie możliwe bo zawsze ktoś gada o piłce. 

polecam program Ace Stream i stronke http://www.wiziwig.tv/, 1h przed wydarzeniem pojawia sie odnosnik do streama ace stream. Dzisiaj lecialo w 1080p bez zaciec! Dla mnie to jedyna alternatywa...

Odnośnik do komentarza

polsat przedluzyl umowe, ale poza gp australi reszta ma byc tylko w kodowanych polsat sport i polsat sport extra, ch.uje z f1 nawet darmowy live timing ograniczyli, ogladalem dzis treningi i nie ma miedzyczasow!!! sa tylko kropki ze albo lepiej albo gorzej, co to  jest???

 

przegieli po calosci, nie zobaczysz czasu sektorow tylko kropki

 

wszystko, ale to doslownie wszystko dazy do tego zebys po puszczeniu baka musial za niego zaplacic

Odnośnik do komentarza

Magik nie denerwuj mnie :D czekam z niecierpliwością na wyścig. Będzie ciekawie. Na razie nic nie można powiedzieć oprócz tego, że tegoroczni debiutanci wyglądają całkiem nieźle pod względem umiejętności. Magnussen bardzo ładnie. Dobra forma RBR nie będzie mi przeszkadzać jeśli będzie wygrywać Daniel, a nie Vettel ;D w każdym bądź razie nie podejmuje się typowania. Powiem tylko, że trzymam kciuki za Williamsa :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...