Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu PESa na PS4 nie było, prawda? Myślałem wówczas, że nie zdążyli przygotować Fox Engine na next gen a to co wydali to po prostu taka wielka platforma testowa (jak panowie od Dice z BFem). Konami po prostu nie może tego skopać. Come on!

Hah, czyli jednak nie myliłem się (albo raczej piekielnie blisko prawdy byłem): http://www.videogamer.com/ps4/pes_2015/news/konami_admits_pes_2014_was_only_half_done_pes_2015_to_release_when_its_ready.html Także jest nadzieja, wbrew fanom fifki. I ten zamiar do powrotu grywalności z piątki, miodzio. Mógłbym nawet i kolejny rok przeczekać, byle im to wyszło. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Rok temu PESa na PS4 nie było, prawda? Myślałem wówczas, że nie zdążyli przygotować Fox Engine na next gen a to co wydali to po prostu taka wielka platforma testowa (jak panowie od Dice z BFem). Konami po prostu nie może tego skopać. Come on!

Hah, czyli jednak nie myliłem się (albo raczej piekielnie blisko prawdy byłem): http://www.videogamer.com/ps4/pes_2015/news/konami_admits_pes_2014_was_only_half_done_pes_2015_to_release_when_its_ready.html Także jest nadzieja, wbrew fanom fifki. I ten zamiar do powrotu grywalności z piątki, miodzio. Mógłbym nawet i kolejny rok przeczekać, byle im to wyszło.

 

Nadziei nie ma po pierwszych playtestach.Zamiary to oni zawsze mają i zawsze kupa im wychodzi.

Odnośnik do komentarza

tu nie ma co wracać do pes 5. oni muszą tą gre zaorać i zrobić od nowa, jak EA w pewnym momencie z fifą zrobiła. A oni tkwią cały czas z rozwiązaniami z generacji wcześniej. Na PS3 mieliśmy gry z mechaniką PS2, a teraz na PS4 będziemy dostawać gry z mechaniką PS3 i jeszcze nawiązujące gameplayem do części z ps2, ech co oni ćpią

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem. To Fox Engine nie jest nowym silnikiem? Zrozumiałem, że rok temu gracze właśnie dostali nową grę od zera napisaną. Zajeli się wtedy tylko grafiką. Teraz wzorują się tymi czasami, w których PES był bez dwóch zdań potęgą. A tu czytam, że muszą zaorać i zrobić od nowa, co przecież czynią. Ktoś tu kłamie albo nie wiem ocb. Że jakieś playtesty złe i co z tego skoro powiedzieli, że wydadzą grę jak będzie gotowa. Przecież po to są playtesty, żeby poprawić produkt? W skrajnym przypadku PS4 nie otrzyma PES 2015, jak będzie aż tak źle. Z opinią poczekam na demo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

lawinie bugow - przenikania pilek, bladow kolizji, bugow bramkarzy itp

 

To jest konami tego nie ogarniesz, te rzeczy występują odkąd grałem w pesa tylko, że przy okazji pesa 2 do części 6 to przeszkadzało w małym stopniu bo gra była genialna i miała taki feeling, że zadna smieszna fifa do tej pory nie jest w stanie tego oddać. No, ale pózniej to już nie wiem co tak słabo.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tu narzekanie, bo widzieli kawałek gameplayu nagrane z ukrycia, a osoby, które już grały bardzo chwalą to co widziały. Także, skończcie (pipi)ić głupoty i poczekajcie na oficjalny materiał i demko.

Tak,między innymi ign,który dał PESowi 2008 ocenę 9.2,wypas.

Jak już pisałem,Asim z wenb niemal zmieszał grę z błotem,pes 2014 też był oceniany pozytywnie,a jak ta gra wyglądała wiedzą wszyscy.Po tylu latach już nawet ja nie wierzę w te bajki o alphie,a zawsze broniłem PESa.Spytajcie easye.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam ^^ Smiesznie bylo przy tych wszytskich wojenkach w obronie "powrotu krola". Troche smutne ze nawet w tych co dawno dostali bana - ostatni wyznawcy Konami jak Lons i Matinx cala nadzieja umarla (w sumie sie nie dziwie - kupowac co roku gre na premiere za ponad 200 zl, ktora jest polproduktem bez dzialajacego online...)

Mysle, ze niedlugo tematy o nowym PESie bedziemy zaczynac od wpisywania miast ze swieczuszka.

Konami [*]

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W tym roku się japońcom nie śpieszy i chodzą słuchy że Pes 2015 ma wyjść pod koniec roku więc tego samego błedu nie popełnią z półproduktem które miała miejsce przy pesie 2014, ja tam liczę na dobrą piłeczkę od konami,  wiedzą że nie mogą już zawieść swoich ostatnich fanów bo będzie to dla nich gwóźdż do trumny. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A tu gość z Ubisoftu testował https://twitter.com/SunnyGearSolid

i powiedział że mimo to że fifa15  jest świetna to wybiera Pes-a , w samych superlatywach pisze na twiterze odnośnie 2015 na nexgena, dla nas szykują się dwie dobre piłeczki, już zacieram rączki ;]

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

co roku to samo, nie uwierze puki sam nie zagram, nie wierze ze tym razem uda im sie stworzyc builda bez bugow, bledu kolizji, z normalnym ai bramkarzy i zawodnikow z pola

 

pewnie skonczy sie jak ostatnio - fajne zalozenia polegna na polu niedorobek, a ci jeszcze patchami zepsuja po premierze to co bylo dobre

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...