Skocz do zawartości

MMORPG


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowanie MU to tak na poważnie? W dobie tanich i lepszych hack'n'slashy, nawet F2P?

 

W MU grałem jakoś w liceum, właściwie tylko dlatego, że była to swego czasu jedna z nielicznych przystępnych gier F2P, więc od czasu do czasu do partyjki z kumplem nadawało się nieźle. Szczegół, że po kilku godzinach cały postęp praktycznie się zatrzymywał i trzeba było grindować okrutnie, żeby w ogóle brnąć do przodu.

 

Teraz mamy tyle tych multiplayerowych h&s, w tym darmowe jak Path of Exile, czy Marvel Heroes. Serio sequel MU kogoś w takim przypadku interesuje?

Odnośnik do komentarza

Teraz niby masz wybór, tyle że dziś grasz pewnie sam. Reszta znajomych ma ważniejsze rzeczy niż granie, a my dalej gramy. Ja chętnie gierkę obczaję, choćby i z sentymentu.

W liceum sporo osób grało w Mu Online, ech te nieprzespane noce. Pamiętam po zebraniu przeje.bane, bo któryś rodzić przyznał, że syn do późna gra w Mu Online.

Chodziło się na wagary do kafejki i dalej expiło, a po powrocie do domu, kiedy widziałem, że kumple wrócili wcześniej, wkurzałem się, że jestem później i oni już expią.

Byliśmy w gildii, gdzie pamiętam, typ z Legnicy dzwonił do mnie w nocy, bo mnie zabili na spocie, a ja z powrotem kładłem ciężki przedmiot na myszy, co by rzucać dalej czarem.

Bo taka bezmózga była ta gra. O, albo graliśmy na polskim serwie, co zrobiłem typom stronę www, w zamian dostałem zaje.bisty set dla elfa. A kumpel po prostu wysłał swoją fotę, a że admin był gejem, to z miejsca dostał super itemki:)

No i ta strona Aikiego, 40-letniego typa, co się dziwiliśmy, że stary i gra. Ech, dużo mam wspomnień z tą gierką.

I pewnie do dwójki wrócę.

Aha, niedawno testowałem wersje mobilną Mu Origin - bo tak ją nazwali. Fajnie usłyszeć te stare dźwięki, ale jednak nie wiem co tam robił przycisk, że postać automatycznie szła do questa i wykonywała zadanie. Aż takie ułatwienie?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No na pewno D3 i PoE z tych wiodących. O Grim Dawn sam nie słyszałem, ale widzę podobny koncept. Z innych mi po głowie chodzą Marvel Heroes, Torchlight 2, Van Helsing, Victor Vran, czy Mighty Quest for Epic Loot. Mówię tutaj oczywiście o grach z tej charakterystycznej izometrycznej perspektywy. Bo generalnie slasherów do multi, w tym zręcznościowych mmo, znalazłoby się dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Te nowe Mu na screenach wygląda jak takie dopakowana jedynka za co już mają ogromny plus. Jak tylko wyjdzie to w zrozumiałym języku to z pewnością sprawdzę i zobaczy się czy wciągnie tak samo jak jedyneczka tych parę lat temu.

 

Oooo taaak!

Pamiętam te czasy mag z pełnym ekwipunkiem miksturek,szło się potem do Dungeon na level chyba 3 na szkielety, ustawiało czar evil spirit przycisk ataku od myszki zaklejało taśmą by ciągle nawalał i można było się zająć czymś innym,a postać się levelowała XD XD

No i tak z(pipi)ana pralka goblinów, podziwiam ludzi co tam władowali dużo dobrego stuffu, a nieraz otrzymywali jakieś śmieci nie dla swojej klasyXD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Chciałem tylko napisać że dzisiaj ruszyła Closed Beta Mu Online 2, aka Mu Legends.

 

Właśnie się kończy zasysać, ciekawe czy mi w ogóle pójdzie.

 

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/mu-legend-bez-tajemnic-wszystko-co-musicie-wiedziec-o-nastepcy-mu-online

Tu więcej info i na dole stronki gdzie być może są jeszcze jakieś kody do zgarnięcia.

Odnośnik do komentarza

To już zaczyna się  beta? Jeszcze niedawno zapisywałem się po kluczyk na oficjalnej stronie, a tu już to startuje. Thx za linki bo w skrzynce póki co nic od Webzena nie przyszło. Poratowałem się jedną ze stronek z linku :)

 

Z tego co dotychczas widziałem to zapowiada się obiecująco.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Optymalizacja też bardzo spoko. Jak na moim lapku chodzi bardzo dobrze (tylko w mieście są lagi bo pełno ludu) to na każdym sprzecie pójdzie.

 

Chociaż na razie polecam się wstrzymać, często są takie lagi i cofki że na dzisiaj mi starczy. 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...