Skocz do zawartości

2014 FIFA World Cup Brasil


Rekomendowane odpowiedzi

20140206145720.jpg

 

No to doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia kolejnej FIFY z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii!

 

Mamy krótki teaser: 

 

 

Największym zaskoczeniem jest, że gra zmierza wyłącznie na PS3 i Xboxa 360 (co dla mnie jest katastrofalną informacją).

 

 

Święto piłki nożnej, jakim niewątpliwie są rozgrywane co cztery lata mistrzostwa świata, to także świetna okazja do dodatkowego zarobku, o czym doskonale wiedzą włodarze EA Sports. W jednym z ostatnich wpisów na Twitterze studio opublikowało grafikę przypominającą, że trwają prace nad oficjalną grą brazylijskiego mundialu, 2014 FIFA World Cup Brasil. Tuż po niej w sieci pojawił się pierwszy teaser, który zdradza datę premiery oraz platformy docelowe. 17 kwietnia gra zadebiutuje w Europie na Xboksie 360 i PlayStation 3. Oficjalna strona EA Sports zdradza z kolei, że do premiery za oceanem dojdzie dwa dni wcześniej.

 

Przedstawia ona także pierwsze szczegóły na temat 2014 FIFA World Cup Brasil. Twórcy obiecują przede wszystkim liczne usprawnienia i innowacje względem wydanej pod koniec września ubiegłego roku FIFA 14, a także 100 nowych animacji. Ma to sprawić, że produkcja EA Sports będzie "najbardziej przystępną, ekscytującą i oferującą najlepszą zabawę grą piłkarską na Xboksa 360 i PlayStation 3".

 

Wśród największych zmian, jakie zajdą w 2014 FIFA World Cup Brasil, wymienia się lepszą kontrolę nad poruszaniem się z piłką przy nodze, możliwość dowodzenia poczynaniami kolegów z drużyny podczas wykonywania stałych fragmentów gry, główkowanie po przeskoczeniu przeciwnika i wsparciu się na jego plecach czy specjalnie zaprojektowaną fizykę oficjalnej piłki brazylijskiego mundialu, Brazuki. EA Sports planuje również zmienić sposób, w jaki wykonywane będą szczególnie ważne na tego typu turniejach rzuty karne, niejednokrotnie decydujące o rozstrzygnięciach nawet w najważniejszych meczach.

 

Najważniejszym trybem gry w 2014 FIFA World Cup Brasil będzie niewątpliwie Road to the FIFA World Cup, oferujący możliwość wyboru jednej z aż 203 reprezentacji narodowych, przebrnięcie z nią przez kwalifikacje aż do finałów mistrzostw świata i poprowadzenie przez fazę grupową i pucharową. Taki sam wybór drużyn zaoferuje sieciowy moduł Road to Rio de Janeiro, w którym rozgrywki toczyć się będą na wszystkich oficjalnych obiektach mundialu.

Można liczyć też na powrót trybu Captain your Country, w którym gracz najpierw przebija się do pierwszego składu, a następnie prowadzi reprezentację do sukcesów. Jest też coś dla wielbicieli dramaturgii, czyli Story of Qualifying z 60 gotowymi scenariuszami. Oprócz tego dostępne będą również tryby: 2014 FIFA World Cup, Kick Off, Skill Games, Online Friendlies i EA SPORTS Football Club.

 

Istnienie 2014 FIFA World Cup Brasil nie powinni być dla nikogo większym zaskoczeniem, wszak "Elektronicy" specjalne wydania serii FIFA tworzą regularnie przy okazji każdych mistrzostw Europy i świata. Co jednak znamienne, zwykle cieszą się one nieco mniejszym uznaniem w prasie niż standardowe, wydawane pod koniec września, odsłony serii FIFA, i są krytykowane głównie za nadmierne podobieństwo do poprzednich wydań. Być może tym razem będzie jednak inaczej.

 

Co więcej, o tym, że planowane na tegoroczne lato mistrzostwa świata w piłce nożnej otrzymają swoją oficjalną grę, EA poinformowało już w październiku ubiegłego roku. Wówczas mówiono jednak, że powstanie ona wyłącznie z myślą o konsolach nowej generacji. Tymczasem według obecnych planów zmierza ona tylko na PlayStation 3 i Xboksa 360. EA Sports dodaje na Twitterze, że tryb FIFA Ultimate Team w grze FIFA 14 otrzyma swoją zawartość z okazji mistrzostw świata w Brazylii.

 

http://www.gram.pl/news/2014/02/06/2014-fifa-world-cup-brasil-jest-data-premiery-szczegoly-i-pierwszy-teaser.shtml

 

Zapraszam do dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze było to, że była o wiele lepsza od zwykłej Fify 2002, znacznie lepiej się prezentowała, a gameplay był płynniejszy i bardziej bogaty.

 

W sumie, jakby World Cup 2014 kosztowała mniej niż 100 zł to mógłbym się skusić, może jakąś cebulę ogarnę.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

załamka że nie będzie NG, nawet głupiego DLC

 

, content dla FUT na nextgenach to załamka podwójna - te okolicznościowe piłki to właściwie jedyna okazja żeby pograć trochę więcej reprezentacjami, a repry w wersji FUT to same Brazylie xD i co jeszcze może wydadzą specjalne WC karty piłkarzyków po 500k-1mln każda? hajs się im będzie zgadzał tylko że zapominają że kastrują grę z funu...oby się przejechali na tym

Odnośnik do komentarza

Zawsze lubiłem pogrywać w te turniejowe Fify, jednak ich głównymi wadami jest to, że kosztują tyle, co normalna Fifa, a jakoś po zakończeniu mistrzostw nie chce się już grać, bo feeling World Cup mija.  :wub:

 

Z tego co pamietam to 4 lata temu podczas MŚ2010 to FIFA WC 2010 kosztowala na allegro 99zl bo EA zrobilo promocje ze kup gre za 199zl a druga za zlotowke (m.in. pamietam Skate 3 byl do wyboru) wiec na allegro szlo kupic po tej fajnej cenie.

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

Dobrze pamiętasz, jeszcze przed mundialem Saturn zrobił promocję 2 gry za 169zł w tym FIFA WC do wyboru i nówki chodziły poniżej stówy.

Jednak w dniu premiery gra kosztowała normalnie 200zł, pamiętam bo kupiłem a tydzień później już była za 150 i szybko taniała z dnia na dzień. Jak komuś nie zależy to niech poczeka, na bank szybko stanieje, ja niestety nie wytrzymam i kupię day one :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

World Cup Brazil 2014 interesuje mnie,ale tylko jako DLC do FIFY 14 na PS 4 . Kupowanie World Cup-a na PS 3( tym bardziej za 199 zł ) jest dla mnie pozbawione wszelakiego sensu.

Z histrorii World Cup-ów najlepszy była dla mnie ostatni czyli World Cup 2010 South Africa(PS3)  oraz stary poczciwy World Cup France 98 na PSX :)

Odnośnik do komentarza

World Cup Brazil 2014 interesuje mnie,ale tylko jako DLC do FIFY 14 na PS 4 . Kupowanie World Cup-a na PS 3( tym bardziej za 199 zł ) jest dla mnie pozbawione wszelakiego sensu.

Z histrorii World Cup-ów najlepszy była dla mnie ostatni czyli World Cup 2010 South Africa(PS3)  oraz stary poczciwy World Cup France 98 na PSX :)

wiec może być z tym problem bo jak wiadomo ta fifa NIE wychodzi na ps4

Odnośnik do komentarza

Ograłem wczoraj to demo. I doszłem do  wniosku,że gra jest mocno przeciętna,O ile oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie i czuć wyraźnie klimat mundialu.To gameplay jest totalnie zryty. Gra się jak w jakąś piłkę arcadową (coś w stylu FIFY 09 czyli syf i nic więcej).  Może to nie jest jeszcze finalna wersja  ale ja wracam do FIFY 14 i World Cup 2010.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Demo raczej zniechęca do kupna. Otoczka mistrzostw, wstęp do meczu, menu to wszystko ok. Natomiast jeśli chodzi o rozgrywkę to jest to krok wstecz względem FIFY 14. Tempo gry i zachowanie piłkarzy podczas przeprowadzania akcji jest dziwaczne. Jeśli wersja finalna nie będzie poprawiona, to Brasil 2014 może zapomnieć o przebiciu swojej poprzedniczki z RPA.

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...