Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam ostatnio problem z padem który się nieregularnie bardzo często rozłącza i traci zasięg . Grałem na play&charge kit , dziś zmieniłem na zwykłe baterie i po kilku h znowu problem z tym samym . Myślicie ,że to wina pada czy konsoli ? Miał ktoś podobny problem ? Robiłem aktualizację pada i nie pomogło . 

 

Co za parodia. Wysłałem xboxa do serwisu z opisanym powyżej problemem. Dziś przyszedł z powrotem . Nic nie mogę zrobić na konsoli. Gdy wciskam cokolwiek pokazuje mi informację " Uruchiomienie Ustawień zajęło zbyt dużo czasu. (0x8027025a ) ". :wallbash: Wcześniej tak nie było.  Miał ktoś coś podobnego ?  Ponadto dali mi kartkę ,że powinienem mieć kod na xbox live na miesiąc w pudełku . Oczywiście kodu nie ma . 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czytam o awaryjności obu konsol i odnoszę wrażenie jak by deja vu kiedy to były problemy z X360, nie na taką skalę oczywiście. Tyle, że teraz tyczy się to PS4. XO wygląda i działa jak sprzęt o klasę wyższy. 

Mam tylko jedno pytanie. Konsola podpięta pod net bardzo wolno się wyłącza. Mam ustawione na oszczędzanie energii. Trwa to czasem do 30 sekund. Innych problemów brak. Norma?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

od ok 2 miesiecy nie gralem na klocku. Dziś odpalam i jest offline. No nic resetuje router, resetuje twardo konsole, dalej nic. Wchodzę w konfigurację sieci w dashu, a tam wskazuje że mam niby połączenie przewodowe. Klikam na konfigurację sieci bezprzewodowej, a ten mi wywala komunikat żebym odłączył kabel sieciowy, którego oczywiście nie mam wpiętego. Czyli co? Karta sieciowa poszła się walić? Miał ktoś coś podobnego?

Wifi na reszcie sprzętów chodzi si.

Odnośnik do komentarza

No nic, konsola leci na serwis. Dobrze że mam jeszcze z 2 miechy gwarancji. Jakby wymieniali na nową to raczej nie mam szansy dostać slima? Jak mam wersję 1tb? :)

 

No i licze na mega gratisy z cebuli? A tak serio coś mogą dorzucić?

 

 

Jestem ciut zawiedziony bo od czasów PSXa pierwsza konsola która mi siadła, no ale tam wiadomo giełda itp.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...