Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w dwóch padach jest cisza na obu analogach, chociaż w jednym padzie w prawym analogu przy standardowych nakładkach na analogi słyszałem jedno lekkie pyknięcie, ale na pozostałych dwóch nakładkach jak i bez nakładek jest cisza. Sprawdź jeszcze pozostałe 2 nakładki, bo może ona się wyrobiła i wystarczy ją zmienić :)

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam problem. Po ostatniej aktualizacji nie moglem w ogole polaczyc sie z kumplem w fifie 17 zeby pyknac towarzyszki mecz. Nie wyskakiwal ani jemu ani mi allert o zaproszeniu. Sprawdzilem ustawienia sieci i mam "Nat Zamkniety". Rozumiem, ze to pewnie przez to. Probowalem restarty, przelaczac z kabla na wifi i odwrotnie, wyczyscilem MAC i nic. Ciagle zamkniety. Mam neta z vectry. Polaczenie gry na wielu graczy jest w porzadku, wszystko chodzi ale nat wciaz zamkniety. Da sie to jakos ogarnac? Wczesniej nie mialem takich problemow i gralismy normalnie, teraz ni chu chu.

Odnośnik do komentarza

logujesz się do routera

 

szukasz opcji rezerwacja adresu/Address Reservation

podajesz mac konsoli i wybierasz ip typu 192.168.2.20

zapisujesz ustawienia

 

szukasz opcji dmz/Strefa zdemilitaryzowana

wpisujesz adres ip konsoli który wybrałeś wyżej

zapisujesz ustawienia 

 

w konsoli ustawienia sieci na automatyczne

 

restart konsoli i routera

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Władca Marionetek

Próbowałem dzisiaj uruchomić Xboxa One Fat 500 GB i konsola uruchamia się na chwilę, ale bez wyświetlania obrazu i od razu się wyłącza. Próbowałem przepinać zasilacz i kabel HDMI, ale nic to nie dało. Czyżby ten kloc już wyzionął ducha? Jeśli tak to trochę zabawne, że ten crap zepsuł się szybciej od mojego X360, który już ma z 8-9 lat.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hej mam wielki problem z moją konsolą. Niestety, ale w momencie gdy próbuję ją włączyć to konsola przez około 0,5 sekundy działa okej, zaczyna się świecić białe światło (zarówno na konsoli, jak i zasilaczu) po czym się wyłącza. Sprzęt wcześniej śmigał bez żadnych problemów, dopiero po miesięcznej przerwie nie chciał się uruchomić ;/

 

Pomóżcie, bo premiera Forzy 7 coraz bliżej :(

 

PS. Próbowałem już odłączyć zasilacz tak, żeby przestał się świecić na pomarańczowo i znów wszystko podłączyć, ale nie niestety to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Hmm, ale w jaki sposób mam niby zrobić hard reset skoro po wciśnięciu przycisku na konsoli konsola się uruchamia, a po chwili wyłącza i dalej trzymam już tylko przycisk na wyłączonej konsoli. Próbowałem 3 razy i nie pykło.

 

Swoją drogą z tego co czytałem to w momencie, gdy odłączymy konsole od prądu i podłączymy znów to uzyskamy ten sam efekt co po przytrzymaniu przycisku na konsoli dłużej. Niestety to też nie pomogło.

 

Udało mi się wyczytać gdzieś w internecie, że problem albo leży w zasilaczu albo w płycie głównej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Zapewne niewiele to pomoże, ale spróbuj włączyć konsolę w trybie awaryjnym, tj. przy wyłączonej konsoli przytrzymaj jednocześnie przyciski synchronizacji pada i wysunięcia płyty przez ok 10-15 sek.

 

XboxOne.png?ssl=1

 

 

W normalnej sytuacji powinno uruchomić się menu przywracania konsoli do stanu początkowego, co oczywiście można wtedy anulować.

Choć w Twoim przypadku wygląda na to, że problem może być gdzieś w zasilaniu. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Mistrzu problem nie leży w HDMI, bo konsola się nie włącza.

 

Podczas próby włączenia konsoli w trybie awaryjnym zdążyła się uruchomić i wyłączyć 5 razy :p

 

Dzięki za pomoc panowie, ja dzisiaj jadę z nią do serwisu gdzie podobno diagnoza problemu jest darmowa. Mam nadzieję, że problemem jest niesprawny zasilacz i wystarczy go wymienić na nowy.

Odnośnik do komentarza

Tylko czasami problem z włączeniem dotyczy właśnie tego, że nie masz podpiętego kabla HDMI - stąd (wiem, że durne) pytanie :P

Z tego co się naczytałem, to winnym może być też tryb instant-on - lubi się zglitchować, ale rozwiązań tego problemu widziałem chyba z 5, więc po prostu zarzucę linka ;)

https://www.ifixit.com/Answers/View/195834/Why+won%27t+my+One+turn+on

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...