Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratujcie. Xbox One Elite, użytkowany ok roku z wzorowo się sprawdzał. Stał w pokoju pod Tv Sony i podpięty pod Belkina, niestety musiałem się przenieść do innego pomieszczenia. Xbox podłączony do zwykłej złodziejki za 5 zł, wszystko chodzi jak marzenie. Postanowiłem to zmienić i podłączyć sprzęty pod listwę więc zakupiłem mark(et)ową listwę za 40zł:cool2:. Teraz sprawa wygląd tak: Xbox co kilkanaście minut/kilka godzin samoczynnie się włącza! Wszystkie opcje typu update w tle, instant on itd są wyłączone bo nie mam potrzeby tego używać. Reset oczywiście zrobiony. Pod listwę podpięty jest również monitor i laptop, ale nie wykazują żadnych problemów, chociaż ciężko to stwierdzić - laptop ma baterię, a monitor nie jest do niczego podpięty i jest ma stand by. Co ciekawe, podłączyłem klocka bezpośrednio do gniazdka i oczywiście póki co ani razu się nie włączył. Czy to może być wina markowej listwy z briko?

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze powtórzę słowa Maćka - MS nie zaleca wpinania się w listwę, jako że sprzęt ma swoje mechanizmy antyprzepięciowe, co może skutkować konfliktem z tym, co masz w listwie.

 

Osobiście mam wpięte wszystko w listwę i wyje.bongo :lapka:

 

 

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś miał problem z uruchomieniem gry na Xbox one s (póki co Fallout 4, reszta gier dojedzie niedługo)? Gra laduje się na loading menu głównego i wywala się potem do dashboarda. Cache był czyszczony, gra była na nowo instalowana i usunąłem wszystkie savy. Po 16 godzinach gry takie coś wyskoczyło a teraz nie można zacząć gry od nowa.... 

 

w nocy zrobiłem jeszcze powrót do ustawień fabrycznych i gra się zainstalowała i zrobiła swoje updaty; dalej nie działa. konsola nowa kupiona dwa tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza

Mieliście/macie tak, że świeżo zakupiony KoX i to już po jednej usłudze gwarancyjnej (wymiana pada) nagle na stronie serwisu ma napisane "BEZ GWARANCJI"? pisałem wczoraj w tej sprawie do supportu o co chodzi, jak przecie konsola ledwo miesiąc ma, nic nie robiłem itd itp. wyjątkowo nieogarnięta babka (co chwila mi wklejala do rozmowy jakieś dziwne url i teksty, chyba sie jej okna myliły) powiedziała mi tylko, że w systemie mają wklepane, że mam gwarancję do stycznia 2020 (czyli tak jak powinno byc) i mam się nie przejmować. Na pytanie co jeśli będę chciał zgłosić coś na gwarancję zasugerowała, żebym pisał do supportu :dafuq: uderzać dziś jeszcze raz i liczyć na to, że trafię na kogoś bardziej kompetentnego, czy olać sprawę? 

ewidentnie jest jakiś problem po ich stronie, skoro strona serwisu swoje, a ich dane swoje 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rayos napisał:

Mieliście/macie tak, że świeżo zakupiony KoX i to już po jednej usłudze gwarancyjnej (wymiana pada) nagle na stronie serwisu ma napisane "BEZ GWARANCJI"? pisałem wczoraj w tej sprawie do supportu o co chodzi, jak przecie konsola ledwo miesiąc ma, nic nie robiłem itd itp. wyjątkowo nieogarnięta babka (co chwila mi wklejala do rozmowy jakieś dziwne url i teksty, chyba sie jej okna myliły) powiedziała mi tylko, że w systemie mają wklepane, że mam gwarancję do stycznia 2020 (czyli tak jak powinno byc) i mam się nie przejmować. Na pytanie co jeśli będę chciał zgłosić coś na gwarancję zasugerowała, żebym pisał do supportu :dafuq: uderzać dziś jeszcze raz i liczyć na to, że trafię na kogoś bardziej kompetentnego, czy olać sprawę? 

ewidentnie jest jakiś problem po ich stronie, skoro strona serwisu swoje, a ich dane swoje 

ja tak miałem wczoraj ale dzisiaj jest git mam gwarancje na xboxa one s jeszcze rok do grudnia a na xboxa one x do stycznia 2020 :D  Za(pipi)isty jest ms lepsze to od ps4 gdzie po roku w dupe możesz sony pocałować :D

sprawdź tu bo czytelniej

https://support.xbox.com/pl-PL/my-account/warranty-and-service/xbox-warranty-information

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...