Skocz do zawartości

MaZZeo

Gwarancja i awaryjność Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratujcie. Xbox One Elite, użytkowany ok roku z wzorowo się sprawdzał. Stał w pokoju pod Tv Sony i podpięty pod Belkina, niestety musiałem się przenieść do innego pomieszczenia. Xbox podłączony do zwykłej złodziejki za 5 zł, wszystko chodzi jak marzenie. Postanowiłem to zmienić i podłączyć sprzęty pod listwę więc zakupiłem mark(et)ową listwę za 40zł:cool2:. Teraz sprawa wygląd tak: Xbox co kilkanaście minut/kilka godzin samoczynnie się włącza! Wszystkie opcje typu update w tle, instant on itd są wyłączone bo nie mam potrzeby tego używać. Reset oczywiście zrobiony. Pod listwę podpięty jest również monitor i laptop, ale nie wykazują żadnych problemów, chociaż ciężko to stwierdzić - laptop ma baterię, a monitor nie jest do niczego podpięty i jest ma stand by. Co ciekawe, podłączyłem klocka bezpośrednio do gniazdka i oczywiście póki co ani razu się nie włączył. Czy to może być wina markowej listwy z briko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeszcze powtórzę słowa Maćka - MS nie zaleca wpinania się w listwę, jako że sprzęt ma swoje mechanizmy antyprzepięciowe, co może skutkować konfliktem z tym, co masz w listwie.

Osobiście mam wpięte wszystko w listwę i wyje.bongo :lapka:

Edytowane przez ping

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za sugestie, póki co klocek ani razu sie nie włączył podpięty bezpośrednio. Listwa zwrócona, będę coś kombinował. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta