Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym mój Xbon wrócił z serwisu. Z tego co widzę, to jest to nowa konsola. Już nic nie buczy, teraz działa elegancko. Faktycznie cichy ten sprzęt. ;)

 

Post wysłany z XONE po podłączeniu do niego klawiatury. :D

Ile w sumie czekałeś dni od momentu wysłania trefnej konsoli?
Odnośnik do komentarza

Kupiłem nowego X-a w środę- Wielki hape miałem. Bo zależało mi najbardziej na Forzie 5. Po odpaleniu konsoli mina mi ostro zrzedła...Konsola zaczeła niemiłosiernie rzęźić Zrobiłem posłusznie aktualizację...Ale po aktualizacji to konsola chodziła już jak ruski traktor !!!....No nic- telefon do Microsoftu. Nie powiem gość był tam miły i kulturalny. A przede wszystkim kumaty. Wyjaśniłem mu o co chodzi a on przyjoł zlecenie serwisowe. Stwierdził jednoznacznie że ostatnia partia konsol jest wadliwa i nie powinna wogóle się pojawić na rynku. Moja osobista konkluzja jest taka że Polska to kraj trzeciego świata(ameryki nie odkryłem) i cały syf z zachodu trafia właśnie do nas. Czyli sprzęt drugiej kategorii. Ale tego "wprost" to już nikt nie powie.

W czwartek po konsolę pojawił się kurier ( serwis "door to door") i czekam na rozwój wypadków...Przy okazji śledząc tracking paczki na stronie internetowej. Podsumowując-jestem mocno zażenowany że Microsoft sprzedaje u nas wadliwy sprzęt. Mam cztery konsole Sony (PS2,PS3,PSP i PS4 ) Wszystkie chodzą do dnia dzisiejszego bez nawet żadnego pierdnięcia !  Na "pocieszenie" dodam że mam też w swojej "flotyli" Xboxa 360 wer.Slim E. Od początku tego roku i póki co chodzi dobrze. A Xbox One-jaki jest każdy widzi....Wygląda jak magnetowid...chodzi jak magnetowid i psuje się jak magnetowid... :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

22 594 19 99  Jest to ogónopolski numer do Microsoftu tonowo wybiera się tam też serwis/infolinie Xboxa.Czynny od poniedziałku do piątku w godz 10-18.

Jeśli chodzi o MM to powołaj się na towar niezgodny z umową lub na rękojmię sprzedawcy i powinni Ci wymienić od ręki. Jeśli powołasz się na serwis no to w MM potrwa to ruski miesiąc. Znacznie szybciej już załatwisz to bezpośrednio w Microsofcie.(około 7-8 dni).

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

mozesz podać numer do serwisu bo za chuk nie mogę znaleść :confused:

pytanie drugie, myslicie ze w MM wymienia 5 dniową konsolę od reki ?

 

Mają taki obowiązek.

 

Daniel: Konsole Sony padają jak muchy co generację i to na poważniejsze usterki niż zbyt głośny wiatrak.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Daniel: Konsole Sony padają jak muchy co generację i to na poważniejsze usterki niż zbyt głośny wiatrak.

 

No mi to wygląda na coś z dyskiem i zasilaniem a nie na wiatrak ,ale mogę się mylić.Jak moja konsola wróci z serwisu to może opiszą przyczynę usterki. Przynajmniej powinni-chyba że mają "coś" do ukrycia.

Odnośnik do komentarza

mm to kutafony :) muszę wysyłać do microsoftu

ale mam jeszcze inne pytanie.

Sprawa wygląda tak ile zasięgu ma pad od ONE ?  Moja konsola stoi w salonie podpięta pod  telewizor ale wiadomo,że jak się mieszka z kobietą to ona musi oglądać seriale :D wiec z drugiego pokoju jest puszczony kabel hdmi i tylko go przepinam i gram sobie w drugim pokoju ( spokój )  ale ... na ps4 nie było problemu z padem, wszystko smigało, z xboxONE jest taki problem że pad  raz na jakiś czas robmi mi disconected  tak na ułamek sekundy nawet nie musze wciskać guzika aby mnie połaczyło. Dzwina sprawa, próbowałem uzyc guzika do synchronizacji pada z konsolą ale to nie pomaga :( gdzie może być problem ?

Odnośnik do komentarza

Minoł już tydzień od wysyłki mojej konsoli do serwisu i zaczoł się prawdziwy cyrk. Okazało się że UPS (kurier od MS) zgubił moją paczkę gdzieś w Niemczech i konsola wogóle do tego serwisu nie dotarła !!!!! .  A miała tam dotrzeć najpóźniej w ten poniedziałek.Kilka telefonów do Microsoftu i UPS i cała sprawa jest na razie w głębokiej (pipi)e. Nikt nic nie wie i zaczeła się procedura poszukiwania paczki,która może potrawać o zgrozo do 10 dni !!!!!!!!!!! (pipi)A!!!!!!! I ja się muszę  jeszcze (pipi) z nimi wszystkimi szarpać !!! Kupno XBOX-a One to jest chyba największy błąd w moim życiu !!! To że konsola była wadliwa to jeszcze sobie jakoś mogę wytłumaczyć ale działania kuriera i serwisu to już kpina w czystej postaci. Brak słów !!!!!

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Właśnie stałem się wczoraj szczęśliwym/ lub też na razie niezbyt szczęśliwym posiadaczem X-One`a. Oczywiście chrabąszcz edition bo jakże inaczej. Jak myślicie czy jest sens jechać do sklepu i wymieniać na nowy sprzęt? Kupiony w RTV euro AGD. Gwarancje mam co prawda na 4 lata ale nie wiem czy ma to sens bo jeżeli cała partia jest taka sama to tak trochę słabo. 

Odnośnik do komentarza

macie odwage kupować xboxa w Polsce :)

pisałem o tym wcześniej, że lepiej sie wstrzymać, albo jak ktoś wyżej pisze ściągać z zagranicy

strone wcześniej ktoś pisał, że na polskiej infolinii MS powiedzieli mu, że parta która trafiła na Polske jest wadliwa i nie powinna być w ogóle dopuszczona do sprzedaży

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę... "minoł", "zaczoł", "wogóle"... Największym błędem w Twoim życiu jest analfabetyzm. :stupid:

Się profesor Miodek znalazł,

 

Wracając do tematu. Microsoft "wyjaśnia" moją sprawę z UPS. Ale nie zapomnieli mi skrobnąć dziś maila że niedługo...kończy mi się subskrybcja Xbox Live Gold :D  Sarkazm w czystej postacji....

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

macie odwage kupować xboxa w Polsce :)

pisałem o tym wcześniej, że lepiej sie wstrzymać, albo jak ktoś wyżej pisze ściągać z zagranicy

strone wcześniej ktoś pisał, że na polskiej infolinii MS powiedzieli mu, że parta która trafiła na Polske jest wadliwa i nie powinna być w ogóle dopuszczona do sprzedaży

 

dziwne, bo ja mam z polskiej partii i wszystko gra (coś tam skrobie, ale słyszę to tylko jak jest kompletna cisza, albo jak podejdę do konsoli i przystawię ucho)

 

coś mi się zdaje, że sporo ludzi za bardzo dramatyzuje w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Lokomotywa, tez myslalem, ze to przesadzanie, ale przekonalem sie, ze bylem w wielkim bledzie. Jak zalaczylem konsole, to zaczela tak brzeczec, ze myslalem, ze zaraz sie spali i korki wywali. Dzwiek taki jak zwara w gniazdku, tyle, ze caly czas. Wlaczasz gre i chodzi cichutko. Cos z(pipi)ali i nie ma sie oszukiwac, ze nie.

Odnośnik do komentarza

Póki co jako przyczynę chrabąszczycy konsoli można skreślić wentylator i jego łożysko. Ktoś zrobił eksperyment i wsunął przez szparę spinacz biurowy i zatrzymał na chwilę wentylator. Cykady nie ustały. Póki co głównymi podejrzanymi są ponoć fatalnej jakości cewki zasilania...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.