Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

26 marca 2019r. zagramy sobie w Final Fantasy VII za jedyne 66,99PLN

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/final-fantasy-vii/bwkxqc5bl5r1?ocid=periscope&activetab=pivot:overviewtab

 

Dodatkowe ficzery:

The following extra features are included:

◆ 3x speed mode

◆ Ability to turn battle encounters off

◆ Battle enhancement mode

 

Przybliżony rozmiar: 100,84 MB

 

Jak oni upchnęli 4 CD w 100MB?

Edytowane przez JeDaj
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, 20inchDT napisał:

Bezpieczny jest ten revolut? Nie bardzo mi się widzi wysyłać im zdjęcie dowodu ;p Origins z passem za 30ziko kusi.

Ja na moim koncie na zmianę kupuję na PL store i US, tyle że za zdrapki, a tu za cash trochę się cykam jakichś baników czy jak. Pewnie bezpodstawnie bo już dawno wziąłem coś w rublach i randach... Jakieś konkretne promo? A sam pass po ile do tefo Origins (i czy warto?)?

Odnośnik do komentarza

:cebula: silna we mnie i nie mogłem się powstrzymać. Oddysey w Ultimate za 56 zl wpadło do kolekcji razem z The Crew 2 :D

 

Są jakieś preordery, które warto złożyć na najniższe kilka miesięcy? Pytam, bo nic mi nie przychodzi do głowy :P

 

3 godziny temu, marbel007 napisał:

 pass po ile do tefo Origins 

Polecam stronkę 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

:cebula: silna we mnie i nie mogłem się powstrzymać. Oddysey w Ultimate za 56 zl wpadło do kolekcji razem z The Crew 2 :D

 

Są jakieś preordery, które warto złożyć na najniższe kilka miesięcy? Pytam, bo nic mi nie przychodzi do głowy :P

 

Polecam stronkę 

Poważnie gierki za 1/4 ceny? Metro, Dirt, DoA6 za 50-60 zł?? Za tyle to z Revolutem wchodzi??? :woot:

 

Edit: Nowe Trialsy za 33 zł?? :woot:

Mam zawał... Jeśli za tyle co na tej stronie wychodzi.

Cebula jest tutaj do ogarnięcia? Revoluta mam ale ile się na PSN namęczyłem by przycebulić w Turcji to moje i nie chcę tego powtarzać. Easy?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, marbel007 napisał:

Poważnie gierki za 1/4 ceny? Metro, Dirt, DoA6 za 50-60 zł?? Za tyle to z Revolutem wchodzi??? :woot:

 

Edit: Nowe Trialsy za 33 zł?? :woot:

Mam zawał... Jeśli za tyle co na tej stronie wychodzi.

Cebula jest tutaj do ogarnięcia? Revoluta mam ale ile się na PSN namęczyłem by przycebulić w Turcji to moje i nie chcę tego powtarzać. Easy?

Easy - tworzysz wirtualną kartę MC - ważne, żeby numerki się zgadzały i początek zaczynał się od 527346. Potem wbijasz adres z Argentyny - wystarczy tak naprawdę sam kod pocztowy, reszta może być z czapy i leci. Jak za pierwszym razem nie pyknie, to trzeba odczekać 72h i powinno zadziałać.

 

Nie ma nic trudnego, robię to od ponad roku i jest bajka ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Matriks_1111

Z tymi Trialsami to chyba spróbuję.

Mam taki numer karty ale Revolut nie ma Argentyńskich Dolarów... Nie muszę mieć takiej waluty karty? Ścigągnie z PLNów?

A ten kod argentyński to trzeba wbić na Xbox.com czy na Revolucie?

 

Czytałem by robić zakupy przez xbox.com a nie przez konsolę. I że przechodzi bez vpna?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, marbel007 napisał:

@Matriks_1111

Z tymi Trialsami to chyba spróbuję.

Mam taki numer karty ale Revolut nie ma Argentyńskich Dolarów... Nie muszę mieć takiej waluty karty? Ścigągnie z PLNów?

A ten kod argentyński to trzeba wbić na Xbox.com czy na Revolucie?

 

Czytałem by robić zakupy przez xbox.com a nie przez konsolę. I że przechodzi bez vpna?

Ściągnie z PLNów. Kod argentyński wbijasz na stronie microsoft jak dodajesz kartę revolut w opcjach płatności. Zakupy najlepiej robić przez apkę xbox na telefonie.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, marbel007 napisał:

@Matriks_1111

Z tymi Trialsami to chyba spróbuję.

Mam taki numer karty ale Revolut nie ma Argentyńskich Dolarów... Nie muszę mieć takiej waluty karty? Ścigągnie z PLNów?

A ten kod argentyński to trzeba wbić na Xbox.com czy na Revolucie?

 

Czytałem by robić zakupy przez xbox.com a nie przez konsolę. I że przechodzi bez vpna?

Obecnie to przechodzi nawet przez stronę WWW - ważne, żeby zmienić tylko region zakupów na stronie na ARG.

ARS nie ma w Revolucie, ale zrobi Ci przewalutowanie tak jak kolega @sprite napisał :)

 

Polecam spróbować, a przez Ciebie chyba zakupię Trialsy :P 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Matriks_1111 napisał:

Obecnie to przechodzi nawet przez stronę WWW - ważne, żeby zmienić tylko region zakupów na stronie na ARG.

ARS nie ma w Revolucie, ale zrobi Ci przewalutowanie tak jak kolega @sprite napisał :)

 

Polecam spróbować, a przez Ciebie chyba zakupię Trialsy :P 

Bosko. Kupione za 33.55 zł. Niezła cebulka. Teraz mnie jeszcze kusi co innego -

The Division 1 Gold za 13 zł,

Risk za 5 zł,

dodatek Trials Fusion Awesome Max za niecałe 10 zł,

GTA V za 23.06 zł,

AC Oddysey za 40,74 zł...

M a s a k r a.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, mozi napisał:

Swoją drogą ciekawe czy m$ kiedyś nie wyjdzie z założenia że to złamanie zasad i np znikną te gry z konta bo tak. Z tego co pamiętem to steam chyba robi takie cuda jak gra jest z lewego konta. Jednak Cebulka zacna przyznam. 

Ale nikt Ci nie broni przenieść się do Argentyny :D Swoją drogą gdyby tak było, to nie byłoby możliwości płacić zdrapkami. Poza tym sama możliwość dokonania migracji konta to już raczej zielone światło dla tego typu zakupów, dlatego musieliby najpierw zakazać migracji, a dopiero potem likwidować możliwość dokonywania zakupów w innych regionach.

Godzinę temu, marbel007 napisał:

Bosko. Kupione za 33.55 zł. Niezła cebulka. Teraz mnie jeszcze kusi co innego -

The Division 1 Gold za 13 zł,

Risk za 5 zł,

dodatek Trials Fusion Awesome Max za niecałe 10 zł,

GTA V za 23.06 zł,

AC Oddysey za 40,74 zł...

M a s a k r a.

Nie musisz mi mówić - taka taniocha, że aż chce się kupować na zapas zanim znowu zablokują możliwość robienia zakupów :dynia:

 

Niech ktoś lepiej powie jakie preodery zrobić na zapas :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.