Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie jeszcze na wyprzedaży dlc do evil within, kone i ... homefront revolution. Myślałem nad tym i ghost recon wildlands. Poczytałem że gierka nieźle spaczowana i podobno dobrze się w to gra. Wybrałem to z powodu singla (wildlands podobno nudne w singlu) No nic okaże się za jakiś czas (kupione do ogrania kiedyś jak mi premiery się skończą) czy kasa w błoto :)

Odnośnik do komentarza

Ja z zasady nie kupuje już gier które przeszedłem. Kolekcje bioshocka kupiłem aby przejść dlc do 3 i bioshock 2 bo miałem nie zaliczone. Polecam szczególnie dlc do bioshock infinity lepsze od podstawki która dla mnie była średnia.  Tomb raidera z tego samego powodu ponownie nie kupie tylko aby na graficzkę popatrzeć. Grę przeszedłem 2 lata temu i starczy. Dlatego też wszystkie season passy i dlc mnie tak wkurzają. Nawet jak dlc jest dobre to jeżeli nie dzieje się PO zakończeniu głównego wątku a w trakcie to mi się nie chce w to grać. Gra skończona i papa. A już szczytem debilizmu był dlc do prince of persia z dodanym zakończeniem :D     Idealne dlc to te do gta 4, mass effect 3 (cytadela), bioshock 3 czy wiedźmina 3. do takiego dlc można po roku czy 2 wrócić.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Zgadza się, blokada, lekko się zdrażniłem, bo nigdy czegoś takiego nie miałem,, tzn. blokady były, ale po transakcji środki znikały z blokady, nie z konta, a tutaj nie dość, że mi zablokowali kasę, to jeszcze taką samą kwotę zdjęli z konta. Chyba mój bank nie ufa sklepowi M$.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, blantman napisał:

o której pojawiają się nowe gry w store. Dzisiaj premiere ma mieć night in the woods i ciekaw jestem ceny ale nadal cicho.

Przypadkiem właśnie przeczytałem, że o 13:00

 

https://twitter.com/NightInTheWoods/status/940810192878489601?s=17

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...