Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Overcooked - pierwsza gra w którą moja żona wciągnęła się po całości i wczoraj ograliśmy wspólnie kilka leveli, co normalnie się nie zdarza. Wcześniej próbowałem ją przekonać do Kalimby i jest ok ale kilka minut i ma dosyć na dwa tygodnie :D także polecam - świetny coop i czegoś tak dobrego się nie spodziewałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@kubson

Dzięki. 4$. Chyba kupię. Na liście nie ma. Co prawda mam objechaną grę poza niektórymi extreme trasami na X360 a na X1  zaledwie większość podstawki (season pass posiadany z wersji pudełkowej). Jednak seria Trials to moje osobiste wielkie odkrycie z ub. generacji.

Trasy extreme od drugiej części już imo bardzo trudne dla nolajfów. W jedynce (HD) mam calaczka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pierwsza misja w coopie

 

46 minut szukania, kopania, odpierania atakow... i nas zayebali xd juz szlismy do naszej kapsuly ratunkowej, brakowalo nam jakichs dwoch kwiatkow opcjonalnie, patrzymy no lezy w dole i świeci ok to niedaleko - zbierzemy i wracamy

 

czekala tam na nas horda, ciasne korytarze, nie bylo gdzie uciekac, to byl moment, nie chce do tego wracać..

 

dobra giera :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Całkowicie zrezygnowałem z abonamentu Gold, raz, że nie mam czasu i chęci grać online, dwa - po co mi gry z GwG na XO, skoro mogę w nie grać tylko w czasie trwania abonamentu. Zdecydowanie wolę kupić teraz coś w promocji na później. Już mi się kurczę zaczyna robić kolejka: Ori, Andromeda, zaraz DeusEx, a jeszcze chciałbym Subnautica przytulić. Kolejny rok z głowy. Czasami myślę odłączyć internet, bo co rusz jakieś ciekawe informacje ze świata gejmingu człowiek wyławia.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, asax napisał:

Zastanawiam sie nad Just Cause 3, nigdy w zadna czesc nie gralem ale z checia zagralbym teraz w takiego odmozdzajacevo relaksacyjnego sandboxa

Odpuśc tego crapa, optymalizacja to tragedia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...