Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jescze nie grałem, ale ja z kolei słyszałem, że to dobry średniak :) Taki 7+, obejrzałem kilka gameplay'i i stwierdziłem, że jest to jedna z gier, którą chcę nadrobić.

 

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Forumku, czy istnieje możliwość aby otrzymać zwrot za grę kupiona przez Marketplace na konsoli? Produkt Kupiłem ok. godziny temu.

Tak. Napisz na MS support chat.

Edytowane przez MierzejX
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MierzejX napisał:

że to dobry średniak :) Taki 7+, 

7+ to nie średniak, Remember Me to taka gra na 5-6/10 znów potencjał był duży no świat jest fajny, historia wciąga ale gameplay jest tak czerstwy, że ciężko to przejść

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2018 o 19:28, kubson napisał:

Dobra ta gierka? Kiedyś chciałem ograć ale chyba był to zwykły średniak?

Jak dla mnie dobry szpil. Podoba mi się ten cyberpunkowy klimat. Jak dla mnie więcej funu sprawia mi ta gra niż smętne Spec Ops The Line, którego rozgrywka była mocno sztampowa. Tutaj jest fajny design lokacji, fabuła interesujaca i ciekawy system z wybieraniem co dany combos ma dawać., no i ta zabawa z remixem wspomnień. Z negatywów, to powtarzalne walki (choć podobne do tych z Batmana np.), niewymagające sekcje platformowe - właściwie to wcale, mała liczba remixów wspomnień :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurde miesiąc temu zmieniłem adres email konta na xbox live bo ktoś mi p(pipi)ył stare konto na onecie. Teraz nie mogę dokonywać zakupów na xlive do 27.08 idzie to jakoś ominąć? Dokładnie wychodzi coś takiego przy próbie kupna czegokolwiek

"

W celu zalogowania się do tej witryny jest wymagany kod zabezpieczający. Do witryny będzie można uzyskać dostęp, gdy informacje zabezpieczające zostaną zaktualizowane 27.08.2018. Nadal możesz uzyskiwać dostęp do takich witryn jak Outlook i Skype, które nie wymagają kodu zabezpieczającego.
Jeśli nic nie wiesz o tym żądaniu, powiadom nas o tym."
Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Kurde miesiąc temu zmieniłem adres email konta na xbox live bo ktoś mi p(pipi)ył stare konto na onecie. Teraz nie mogę dokonywać zakupów na xlive do 27.08 idzie to jakoś ominąć? Dokładnie wychodzi coś takiego przy próbie kupna czegokolwiek

"

W celu zalogowania się do tej witryny jest wymagany kod zabezpieczający. Do witryny będzie można uzyskać dostęp, gdy informacje zabezpieczające zostaną zaktualizowane 27.08.2018. Nadal możesz uzyskiwać dostęp do takich witryn jak Outlook i Skype, które nie wymagają kodu zabezpieczającego.
Jeśli nic nie wiesz o tym żądaniu, powiadom nas o tym."

Nic z tym nie zrobisz,jedyne wyjście to zakupy z nowego konta.

 

1 godzinę temu, Matriks_1111 napisał:

Mam pytanie odnośnie zakupów z tureckiego store. Mam saldo zasilone zdrapką, podpiętą kartę i zamówionego preordera. Orientuje się ktoś czy ściągnie mi kwotę z konta w pełnej wartości gierki czy wyczyści saldo i różnice pobierze dopiero z karty?

Normalnie tak jest,ale przy zakupach kartą z innego kraju/ip może się to nie udać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Przybieram się do pierwszego przycebulenia na Xbox Store. Jak rozumiem najpierw dodaje fikcyjny adres w Turcji bo tam chce kupić potem zmieniam region na Turki, dodaje kartę ( chce Revolut) i kupuje. Tak?. Czy muszę sie bawić VPN, hotspotem w telefonie? 


Sam revolut nie poleci, próbowałem i wyskakiwał błąd. Ale VPN + revolut i cebula działa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...