Skocz do zawartości

MaZZeo

Marketplace

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Albo jedno, albo drugie. Zawsze możesz jednak założyć drugie konto po wyczerpaniu pierwszego triala, na nim aktywować, a grać na swoim.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GP za 1 zł przez dwa tygodnie - promo dla tych co nie mają subskrypcji (nawet jak wcześniej mieli to mogą kupić za 1 zł) :)

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kumulacja - nowe gry w GwG, Game Passie i oferty tygodnia

https://www.ppe.pl/news/57984/games-with-gold-i-xbox-game-pass-na-maj-dostepne-promocja-na-xbox-live.html

Zastanawiam się nad Firewatch - 5$ w moim regionie USA. Tylko nie wiem czy się nie rozczaruję jak przy Virginii. Do czego to podobne? Na ile h?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem i w Firewatch i w Virginię, tym drugim tytułem zawiodłem się podobnie jak ty, ale Firewatch naprawdę bardzo mi się podobał. A do czego podobne? W sumie porównania nie mam, bo w niewiele podobnych tytułów grałem, ot interaktywna, ale mocno wciągająca opowieść.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Firewatch  w kategorii walking simulator jedna z lepszych gier. Zdecydowanie inna klimatem i sposobem podejścia do rozgrywki od virgini. Jak jedno ci nie podeszło nie znaczy że drugie nie może się spodobać.  Najbliżej firewatchowi fo Edith Finch czy ethana cartera ale bez elementów sci fi czy fantasy. Spacerujesz i rozmawiasz z pewną osobą przez radio. Bardzo klimatyczna gra i naprawdę świetnie napisane dialogi.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezonowa przepustka dodo Sunset Overdrive jest przeceniona i sporo innych lepszych/gorszych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nadal jedyną opcją zakupów na US/UK marketplace to kupowanie zdrapek na amazonie czy coś się jednak zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kartą zapłacisz, ale na polskim store. A ja mówię o US/UK, żeby móc kupować bezpośrednio za dulary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Deals with Gold jest Remember Me w dobrej przecenie. Ponad pół roku czekałem, bo rzadko ten tytuł się tam zdarza, a może niebawem wejdzie do wstecznej, więc kto rozważa, to dobry moment.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ta gierka? Kiedyś chciałem ograć ale chyba był to zwykły średniak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forumku, czy istnieje możliwość aby otrzymać zwrot za grę kupiona przez Marketplace na konsoli? Produkt Kupiłem ok. godziny temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jescze nie grałem, ale ja z kolei słyszałem, że to dobry średniak :) Taki 7+, obejrzałem kilka gameplay'i i stwierdziłem, że jest to jedna z gier, którą chcę nadrobić.

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Forumku, czy istnieje możliwość aby otrzymać zwrot za grę kupiona przez Marketplace na konsoli? Produkt Kupiłem ok. godziny temu.

Tak. Napisz na MS support chat.

Edytowane przez MierzejX
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MierzejX napisał:

że to dobry średniak :) Taki 7+, 

7+ to nie średniak, Remember Me to taka gra na 5-6/10 znów potencjał był duży no świat jest fajny, historia wciąga ale gameplay jest tak czerstwy, że ciężko to przejść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Oczywiście że tak, pisz do supportu, mi bez problemu dali zwrot 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję koledzy, obsypałbym plusami po dziesięciokroć. Zwrócili bez mrugnięcia okiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi