Jump to content
Sign in to follow this  
MaZZeo

Marketplace

Recommended Posts

Oglądając materiały podoba mi się wszystko, low-poly styl graficzny, koncept gry inspirowany rogue-like i sam duch eksploracji.

Ściągnę dzisiaj triala i sprawdzę

Jak na early access to giera fpyte I widać mega potencjał na mega zabawę w coopie. Polecam mocno.

W dniu 27.02.2018 o 17:51, kubson napisał:

@marbel007 Teraz jest w promo właśnie sprawdziłem 

I się nie załapałem na to Awesome Max bo jak załączyłem w sobotę konsolę to było po ptokach :/

Zastanawiam sie nad Just Cause 3, nigdy w zadna czesc nie gralem ale z checia zagralbym teraz w takiego odmozdzajacevo relaksacyjnego sandboxa

Całkowicie zrezygnowałem z abonamentu Gold, raz, że nie mam czasu i chęci grać online, dwa - po co mi gry z GwG na XO, skoro mogę w nie grać tylko w czasie trwania abonamentu. Zdecydowanie wolę kupić teraz coś w promocji na później. Już mi się kurczę zaczyna robić kolejka: Ori, Andromeda, zaraz DeusEx, a jeszcze chciałbym Subnautica przytulić. Kolejny rok z głowy. Czasami myślę odłączyć internet, bo co rusz jakieś ciekawe informacje ze świata gejmingu człowiek wyławia.

Godzinę temu, asax napisał:

Zastanawiam sie nad Just Cause 3, nigdy w zadna czesc nie gralem ale z checia zagralbym teraz w takiego odmozdzajacevo relaksacyjnego sandboxa

Odpuśc tego crapa, optymalizacja to tragedia. 

Też nad tym dziś rano myślałem, ale szybki research skutecznie mnie odciągnął od tego pomysłu. 

Zamiast tego w tej samej cenie wziąłem season pass do tomb ridera. 

2 godziny temu, asax napisał:

Nigdy nie grałeś to na promocji masz just cause 2 we wstecznej. O wiele lepsza gra i bez bugów. Będzie pan zadowolony!

Ja chyba marvel ultimate alliance bundle przytule. Mam taką ochotę na tego rodzaju grę a nigdy nie grałem w jedynkę a i dwójkę mało co pamietam (wtedy ogrywałem za dużo gier na raz i nie kończyłem jak teraz :) )

IMO Just Cause 3 jest sporo lepszy niż Just Cause 2, ale nadal gra jest niestety kupsztalem. Szczególnie na konsolach, gdzie dropi jak poje,bane i jeszcze nie skipuje klatek, tylko załącza się slow-motion przy dropie xD.

Ja nie przepadam za superbohaterami (poza Batmanem - filmy Nolana i seria od Warnera/Rocksteady), ale Marvel Ultimate Alliance to kawał dobrego szpila. Hack'n Slash jak każdy inny, ale fajnie się gra w coopie - szczególnie na jednej konsoli. No i ta masa postaci z dużym wyborem zróżnicowanych zdolności. Fajna naparzanka, która ma trochę feeling beat'em up'ów. Ogrywałem to na PSP sto lat temu i przymierzałem się do wersji na 360, ale ceny wtedy były już jak za jakąś edycję kolekcjonerską i odpuściłem. Jakbym miał więcej czasu i miłości do Marvela, to bez zastanowienia bym łykał.

Jakby komuś strzeliło do głowy dać szansę THPS5 - nie róbcie tego. Serwery nie działają, grać można tylko offline, a sama gra to gó.wno obesrane, lepiej zainwestować w Skate 3.

2 godziny temu, _Be_ napisał:

Odpuśc tego crapa, optymalizacja to tragedia. 

Dodatkowo sama gra też marna. Grałem chwilę jak dali w plusie i jest chyba milion lepszych gierek

Thimbleweed park to mus za tą cene. Kto jeszcze nie grał polecam naprawdę warto. Jedna z lepszych gier tamtego roku

Pany, pytanie... Jak na MS store w przeglądarce dodaje się produkty do koszyka? :D. Chcę kupić 2 gierki, ale jedyne co mogę, to kupować osobno każdą. Nie widzę nic w stylu dodaj do koszyka, a taki koszyk przecież istnieje, hmm..

Edited by Shagohad

Czyli jednak. Nie mniej może to i dobrze, za dużo bym dodał jeszcze tych gierek do koszyka... Ale "Ori" i "Batman: Arkham Knight" wpadło, że aż miło się zrobiło :obama:

Znów to samo. Niektóre gry mają przeogromne rozbieżności cenowe. Kliknąłem Return to Arkham - na US jest 10$, na UK £20.

Brakuje mi opcji "whislist". Powinno to tak działać, że dodajesz jakąś grę i w momencie promocji/obniżki jesteś informowany.

17 minut temu, MierzejX napisał:

Brakuje mi opcji "whislist". Powinno to tak działać, że dodajesz jakąś grę i w momencie promocji/obniżki jesteś informowany.

Cho na Steama, mamy cukierki

No trochę fajnych promocji jest, np: Titanfall 2 Deluxe za 23zł czy Residenty po 30zł.

Kupiłem nówkę konsolę i założyłem nowe konto.Czy jak wykorzystam 14-dniowego XBOX Game Pass na nowe konto to mogę póżniej przedłużyć 30-dniową zdrapką, która mam w pudełku z konsolą?