Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby feeling strzelania, ale te odgłosy :banderas: W ogóle Doom 3 miał genialne udzwiekowienie. Robiło niesamowitą robotę. Z broni przyjemnie się strzelalo mimo tego właśnie że feeling był słaby.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Nie wygląda to źle.

Graficznie spoko,do tego świetnie rozwalający się przeciwnicy, bronie nadal mają ten specyficzny dziadowski dźwięk :D.

Może wyjdzie z tego jakiś dobry staroszkolny szuter. Wpierw zapowiedź Shadow Warrior 2, a teraz dobrze rokujący Doom. Może jednak jest nadzieja dla tego gatunku by znów wrócić na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza

Na marne szukac tutaj juz klimatu horroru, to wszystko przypomina Painkillera albo Serious Sama...co o dziwo mi nie przeszkadza. Mialem obawy co do tej czesci ale po tym gamepleyu wszystko mi sie podoba i jestem gotowy na wesola rozwalke demonow na Marsie jak i w piekle. 

 

Te finiszery pila :banderas:

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem fanem Id Software i ze smutkiem patrze jak ta firma podupadla. Wolf, Quake czy Doom to jedne z moich ulubionych marek i mialem spore obawy co do tej czesci. Swiat FPSow zmienil sie ogromnie na przestrzeni ostatnich lat i myslalem ze forumala starych Doomow czy Quakow sie wyczerpala. Dorze ze poszli w takie wesole arcade + multi + cale to Doom snapmap co powinno utrzymac gre przy zyciu.

 

Jak patrze sie na ten gamepley to mam chec na powrot do swiata Quake w podobnym stylu i radosne wybijanie Stroggow. Kto wie, moze kiedys?

Odnośnik do komentarza

 

Jestem fanem Id Software i ze smutkiem patrze jak ta firma podupadla.

Dokładnie, kiedyś wyznaczali trendy, ich silnik idtech3 używali niemal wszyscy,a obecnie jakoś nie potrafią się odnaleźć w obecnej sytuacji rynkowej. Może ich gry już nie koszą tak konkurencji pod względem grafy ale niech chociaż zaoferują ten świetny feeling strzelania z produkcji sprzed lat.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Masa akcji kontekstowych i odbierania kontroli nad postacią w Doomie, W DOOMIE KUR.DE. Zaorać.

Muszę jeszcze raz obejrzeć materiał....a nie sorry, to Mate a on widzi wszystko inaczej.

 

 

Wow, cieszę się że mam taką renomę. Chodzi mi o te niepotrzebne animacje przy np. wciskaniu przycisków albo w ogóle o te animowane egzekucje. To samo jest w grach Far Cry'ach czy nowym Alienie - nie można po prostu wykonać jakiejś akcji, tylko otwarcie skrzynki musi polegać na wcisnięciu x, odczekania około sekundowej animacji kiedy to nie mamy kontroli nad postacią i dopiero wtedy wzięcia lootu ze skrzynki. IMO w grach FPP nie powinno być jakichkolwiek animacji postaci którą sterujemy przy interakcji z przedmiotami / przyciskami / drzwiami itd.

 

 

No i włączyłem to powyższe i już widać jakieś kurde casulowe animacje przy skoku na przeciwnika z wysokości i inne gó.wna. Kontekstowy fps dla konsolorzy. Na drugim Half Life mogłoby się skończyć wysokobudżetowe fpsy i byłoby najlepiej dla tego gatunku.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ale to przecież jest do wyboru. Jak nie chcesz finishera, to strzelasz dalej i po prostu umiera...

 

No, tak samo nie będę zeskakiwał na przeciwników, otwierał drzwi i innych taki. OK, idę stąd, a Wy się tasujcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.