Skocz do zawartości

Dead Nation: Apocalypse Edition


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Patch dał radę, ale nie do końca.

Nic tak nie wkurza jak granie do trzeciego czekpointa w co-opie (~5 misja) i error "wystąpił błąd sieci". I zonk, bo:

1) trzeba grać całą misję od nowa

2) wszystko to, co zostało zebrane/zastrzelone przepada, nie aktualizują się jakiekolwiek statystyki.

 

Powinni zrobić tak, że przy każdym checkpoincie lub nawet na żywo wszelkie statystyki się aktualizują, a nie jak obecnie dopiero po ukończeniu misji.

Odnośnik do komentarza

Na PS3 takie kontynuowanie od checkpointów jest w singlu chyba (doszło z którymś patchem). Na chlebaku też były niekiedy problemy, ale w kampanii nie wkurzają aż tak jak w Road of Devastation, gdzie niekeidy po kilkugodzinnej sesji traciło się połączenie i wyśrubowany wynik przepadał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczęliśmy z laską grać po 1-2 misje dziennie. Jest fajnie ale bez kosmosu, czuć że to ewidentny indyk. Nie podoba mi się widok- mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia- ale ludki są za małe, kamera za wysoko i momentami uja widać (mimo że rozjaśniłem ekran w pocjach gry). Jesteśmy w 5 misji- schematycznie bardzo. No i kto to widział żeby strzał był pod R1- od razu zmieniłem na R2.

Odnośnik do komentarza

Zaczęliśmy z laską grać po 1-2 misje dziennie. Jest fajnie ale bez kosmosu, czuć że to ewidentny indyk. Nie podoba mi się widok- mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia- ale ludki są za małe, kamera za wysoko i momentami uja widać (mimo że rozjaśniłem ekran w pocjach gry). Jesteśmy w 5 misji- schematycznie bardzo. No i kto to widział żeby strzał był pod R1- od razu zmieniłem na R2.

Ja się przesiadłem po 7 latach z X360, gdzie odpowiednikiem gier z PSN (w które na PS3 nie grałem, bo nie miałem tego sprzętu) były gry Arcade. Za takiego "Indyka" to ja i miliony osób na świecie płaciłyby po ok. 50 zł i cieszyły jak dzieci z fajnie zrobionej wyrzynki zombie. Na prawdę. Ja pamiętam jakie gry wychodziły na początku X360 i zobaczcie sobie filmiki z gry np. Arkadian Warriors. Za to trzeba było płacić, ale nie było nic innego, więc cisnęło się coop i był banan. Teraz w plusie za free taki szpil i jeszcze nie wszyscy zadowoleni.. ech..

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Włącz sobie mojego gamecarda i popatrz jakie gry lubię. Zdecydowanie preferuję AAA i za takie gry mogę wykładać gruby hajs żeby je popierać.

Indyków nie trawię (chyba że na Vicie) a więc głosuję portfelem (jak to się ostatnio mawia).

Poza tym nie napisałem że jest źle- jeszcze gry nie skończyłem ale (narazie) dla mnie takie typowe 7/10 w sam raz do Plusa, aczkolwiek porównaniu z dużymi grami DN wypada blado i tyle.

I jeszcze jedno- skończcie pisać że "za free" bo NIE jest za free.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Włącz sobie mojego gamecarda i popatrz jakie gry lubię. Zdecydowanie preferuję AAA i za takie gry mogę wykładać gruby hajs żeby je popierać.

Indyków nie trawię (chyba że na Vicie) a więc głosuję portfelem (jak to się ostatnio mawia).

Poza tym nie napisałem że jest źle- jeszcze gry nie skończyłem ale (narazie) dla mnie takie typowe 7/10 w sam raz do Plusa, aczkolwiek porównaniu z dużymi grami DN wypada blado i tyle.

I jeszcze jedno- skończcie pisać że "za free" bo NIE jest za free.

Jak nie lubisz grać w indyki to nie graj i ich nie krytykuj na forum, skoro olewasz ten gatunek. Gdybyś grał w nie z chęcią, znał kanon, to Twoje zdanie byłby cenniejsze. A tak to wszystkie Twoje zarzuty do tej gry są bezpodstawne. Do gry, której cena na premierę to ok 30-40% premierowej ceny twoich ukochanych gier AAA. Do gry która, jak już pisałem: "w plusie jest za free". Czego nie rozumiesz w tym zdaniu? Co się nie zgadza? Nie jest za free to za ile?

 

Wracając do DN:AE - to czego się spodziewałeś po indyku? Tłistów fabularnych? Widoku 3d? Mam porównanie to innych gier z tej "półki", nie będącej dumnymi 3a, a często też bez 3d i nie raz grywalnością i funem przewyższały dla mnie nie jeden tytuł o większym budżecie. Na ich tle to DN jest bardzo dobrą grą i pisanie, że jest schematyczna jest IMO bezsensu, bo tytuł jest dobrze zaprojektowany (to wyrzynka hord zombie, a nie gra fabularna) i nie wiem czego oczekiwałeś..

 

I jeszcze raz, dla mnie jako abonenta PS+ JEST za free. Ja kupiłem plusa, żeby grać po sieci, korzystać z chmury itp, a że dostaję też gry - to wartość dodana i są one za free, bo nic nie płacę w momencie pobierania, a NIEPLUSY (minusy?) muszą płacić.. Za DN dałbym 50 zł na premierę spokojnie, bo ten tytuł jest wart zakupu wg mnie a nie tylko pobrania w plusie. Sorry ale ja nie lubię krytyki, która nie jest konstruktywna i jeszcze wg mnie niezasłużona. Nothing personal :)

Odnośnik do komentarza

Na premierę Dead Nation kosztowało 47 PLN z tego co pamiętam, więc wychodzi ok 25% ceny "pełnego" pudełkowego szpila. Świetny deal, a dla kogoś kogo kręci wykręcanie coraz lepszych wyników i rywalizacja z całym światem (kapitalny ranking państw) DN starczy na dziesiątki czy też setki godzin. Od strony technicznej nie można dziełu Housemarque nic zarzucić, gameplay to czysty miód, czego chcieć więcej? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze takie pytanko: czy żeby zebrać wszystko na 100% mogę wrócić do danej misji po skończeniu kampanii (z poziomu opcji w grze solowej) i wtedy jeszcze raz spróbować zebrać wszystko, czy muszę od początku zaczynać? Właśnie na koniec drugiej misji miałem 98% czyli widocznie czegoś zapomniałem. I nie chodzi mi o mementa, bo to wiem że trzeba zebrać wszystkie podczas jednej kampanii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
Gość kufir

Splatynowałem grę na PS3 teraz gram na PS4 i ciągle jest MEGA Poezja :) W przecenie do kupienia za 16 zł.

A taka ciekawostka, mamy 1 miejsce w rankingu państw, zaraz za USA i Niemcami  :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.