Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Po pierwsze :

 

O____________________________________o

 

Po drugi :

 

Ogień ogień i jeszcze raz ogień, dla mnie to najbardziej wyczekiwana gra tego roku, reszta nie istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ja się zacząłem jarać. Warto sięgnąć po Origins? Wielu mówi że to w sumie to samo co Arkham City tylko gorzej.

 

Solidna gra, bawiłem się dobrze. Czy gorzej niż AC? Czy ja wiem, to są bardzo podobne gry. Na PC byś sobie mógł ogarnąć, bo wygląda bardzo ładnie i nie ma cyrków jak na konsolach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Ja się zacząłem jarać. Warto sięgnąć po Origins? Wielu mówi że to w sumie to samo co Arkham City tylko gorzej.

Solidna gra, bawiłem się dobrze. Czy gorzej niż AC? Czy ja wiem, to są bardzo podobne gry. Na PC byś sobie mógł ogarnąć, bo wygląda bardzo ładnie i nie ma cyrków jak na konsolach.

Wypraszam sobie na #tylkoxbox wszystko elegancko smigało, zwłaszcza teraz po patchu.

Odnośnik do komentarza

Do pre-orderów Walmarta dodadzą prototyp Batmobilu, a szkoda, bo mogli dać model z AA.

 

2014-03-0520_24_48-bax3ssw.png

 

388274-batman-arkham-asylum-windows-scre

 

 

I jeszcze trochę info o fabule Arkham Knight  z ostatniego wywiadu jaki opublikował GameInformer. Od razu ostrzegam, że nie brakuje spoilerów z Arkham City.

 

 

 

Game Informer podzielił się kolejnym materiałem na temat finału serii gier Arkham od studia Rocksteady. Czego możemy się po nim spodziewać? Szczegóły w rozwinięciu newsa ze względu na spoilery z zakończenia „Batman: Arkham City”!

Akcja „Batman: Arkham Knight” toczy się rok po „Batman: Arkham City”. Mieszkańcy Gotham są optymistycznie nastawieni po wyjściu miasta ze stanu, który dolegał mu w trakcie operacji Dr. Strange’a i Ra’s Al Ghula. Ponadto, przestępczość przestała praktycznie istnieć. Wszystko się zmienia, gdy jednej nocy przestępcy ze Scarecrowem na czele wywołują wojnę przeciwko Gotham. Złoczyńcy planowali w ukryciu przez cały czas, aby przejąć miasto i zabić Batmana. Inspiruje ich do tego śmierć Jokera, która uzmysłowiła im, że tylko działając razem mogą pozbyć się Mrocznego Rycerza. Groźba ataku chemicznego zmusza mieszkańców do ewakuacji i w Gotham znajdować się będą głównie przestępcy oraz policjanci. Historia gry toczyć się będzie w trakcie jednej nocy.

Twórcy chcą także pokazać w jaki sposób śmierć Jokera wpłynęła na miasto. Złoczyńców zmusiła do współpracy, natomiast inni zastanawiają się nadal nad tym, co tak na prawdę stało się podczas starcia Batmana z Jokerem. Rozsiewane plotki mówią o tym, że to właśnie Mroczny Rycerz zamordował psychopatę. Sefton Hill potwierdził, że Joker jest w stu procentach martwy.

„Batman: Arkham Knight” ma być też emocjonalną grą, w której zagłębimy się w psychikę Bruce’a Wayne’a. Dowiemy się jak jego podróż oraz działania wpłynęły na jego osobę. Ponadto, produkcja skupi się także na relacjach Batmana z Jamesem Gordonem oraz Oracle.

Jeśli zaś chodzi o postać Arkham Knighta, twórcy nie chcą zdradzać żadnych szczegółów na jego temat. Jest ona kimś zupełnie nowym, co pozwoliło także studiu Rocksteady dodać swoją własną cegiełkę do mitologii Batmana. Pseudonim powstał przed nadaniem grze konkretnego tytułu. Na pytanie o to, czy Arkham Knight jest przeciwieństwem Batmana pod względem działań, Sefton Hill z wielkim uśmiechem na twarzy odmówił komentarza.

Rocksteady tym razem nie skorzystało z usług Paula Diniego w kontekście scenariusza. Konsultantem w jego sprawie został Geoff Johns z DC Comics. Studio postanowiło spróbować samemu przygotować fabułę, z Seftonem Hillem na czele. Posadę starszego scenarzysty dostał Martin Lancaster znany z pracy nad scenariuszem do gier z serii „Killzone”, czy „Crysis”. Pomysł na zakończenie całej serii powstał już podczas prac nad „Batman: Arkham City”.

Zakończenie „Batman: Arkham Knight” zostało określone przez Martina Lancastera jako odważne.

 

 

 

http://www.batcave.com.pl/2014/03/rocksteady-o-fabule-batman-arkham-knight/

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

chu.jowo, bo poprzednie części też nie zachwycały, jeżeli mówimy o fabule

 

Jeśli mowa o Arkham Asylum to tak - fabułka była głodna. Ale jeśli chodzi o AC i Origins to wręcz przeciwnie - bardzo dobre historie z Nietoperzem.

Odnośnik do komentarza

OK. Ja już wiem wszystko.

 

 

Arkham Knight to Jocker. Ra's Al Ghul (lub ktoś inny) go wskrzesił w źródełku, "J" znormalniał (ale nie do końca) i postanowił zostać lepszym Batmanem. Wybaczcie, że zepsułem wam grę :P

 

 

Poza tym to ma związek z moimi przypuszczeniami po premierze Arkham Origins

 

Intro do nowej części. Batman z wyrzutami sumienia, obwiniający się za śmierć Jockera sam zanosi jego ciało do Lazarus Pit (jedno źródełko ma nawet w swojej jaskini). Jocker powstaje, jednak zamiast stracić rozum kompletnie (zazwyczaj tak się dzieje, jak ktoś użyje źródełka) Jama działa na niego odwrotnie i Jocker normalnieje (tak było w komiksach). Pragnie pomóc Batmanowi i zaczyna z nim współpracować. Jednak efekty z Lazarus Pit zaczynają słabność i Jocker wolno i niepostrzeżenie powoli zaczyna wracać do "swojej normalności".

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Mimo że Arkham City i Arkham Asylum mi się podobały to ciesze się że nowy gacek ma bardziej Nolanowski styl i może uniknie kilku nonsensów które są naturalne dla bardziej komiksowej adaptacji 

Bo ile to już razy joker i pingwin mieli szanse ściągnąć batmanowi maskę kiedy był unieruchomiony lub go po prostu zabić a nie zrobili tego chyba po to żeby dalej się z nim ganiać?

 

chociażby scena w której batman był pod gruzem w arkham city

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...