Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w chu.. tną...

 

Dosłownie jakiś tydzień temu chciałem zamówić Infamousa z Muve - kosztował 249 zł. 2-3 dni później podnieśli cenę o 10 zł... a dzisiaj kosztuje 279 zł.

Pięknie ich posrało, a głupi nie zamówiłem za 249 zł bo myślałem, że może bliżej premiery cena spadnie hah.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Jeśli zależy wam na cenie a niekoniecznie na pudełku to ja polecam zakupić gre na amerykańskim PS Store. Tam gra kosztuje 60 $ czyli jakieś 180 zł. Wystarczy założyć amerykańskie konto PSN, kupić na allegro kod na 60 USD i w dniu premiery mamy grę za 180 zł zamiast za 250. Ja polecam kod na 60 USD kupić na amerykańskim Amazonie, nie ma problemu z używaniem polskich kart, jedyne co trzeba zrobić to podać jakiś fake'owy amerykański adres i już:)

Ponadto na amazonie sprzedają też czasem kody na gry w fajnych promocjach. Ja np. w dniu premiery PS4 kupiłem AC4 za 150 zł tam.

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie sprawdzałem bo nie przepadam za polskimi wersjami, ale wątpię. Raczej do PS Store wrzucane są rzeczy zlokalizowane pod konkretny region danego sklepu. W amerykańskim są pewnie tylko angielskie, ale jak chcesz mogę sprawdzić. Bo mam w ten sposób kupione wspomniane wcześniej AC4 i COD Ghost.

Odnośnik do komentarza

A czy gra będzie miała w jakiejkolwiek formie język polski do wyboru?

 

Nie będzie polskiego języka. Ale to nie problem. Za taką cenę warto, na polskich tłumaczeniach wiele się traci. A u nas w polskim psn gra holendernie droga, za takie pieniądze to już wole poczekać i kupić na płycie, przejść i odsprzedać żeby kawałek kasy odzyskać 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

W nowym tomie kultury empikowym brak wzmianki o infamous XD no nic, co zrobic.

 

 

mam preorder na euro rtv:

 

Status zamówienia/rezerwacji: KOMPLETOWANiE

 

:ninja: goddamnit

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po robocie wpadłem do empiku z pytaniem o cenę oraz kiedy wystawią I:SS. Odpowiedź? Jak najbardizej empikowa. Nic jeszcze nie wiemy. W sumie 3 dni do premiery to jeszcze kupa czasu. Może mogłem zapytać o cenę pościeli albo świeczki zapachowej lepiej.

Dzisiaj zrobię jeszcze rundkę do MM i może przedzwonię do ME i Saturna, a także lokalnego gekona i blackgames.

Odnośnik do komentarza

marcinwks: to czekam wiesci co Ci sie udalo dowiedziec bo z checia bym polozyl już łapska na gierce :) obstawiam ze jutro po poludniu w Saturnie i MM beda juz wystawione do zakupu ale moze jest mocny ban na wczesniejsze wykladanie towaru. 

Obyś miał rację z tym jutrem, chociaż patrząc na brak jakichkolwiek recenzji, obawiam się, że jest jakieś mega twarde stanowisko Sony w tej kwestii.

Jednakże wczoraj oglądałem na PS4 streaming z inFamous u 2 gości, a 3 grał w MGS. :) Ale to pewnie ludzie z hameryki, a tam sprzedawca z ebaya rozsyłał kopie kilka dni wcześniej.

 

Z tego co widziałem to zarówno gekon jak i blackgames sprzedają po 249, czyli tyle samo co euro rtv i gram.

Edytowane przez marcinwks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.