Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy idąc jutro do sklepu RTV Euro AGD dostanę grę ? Pisałem przed chwilą z jakimś konsultatem ale jego odpowiedź była "nie wie" i pewnie beda najpierw realizowanie zamowienia przedpremierowe, co mnie w żadnym wypadku nie satysfakcjonuje. Po zapytaniu go czy jak bym złożył teraz zamowienie w ich sklepie internetowym to czy bym dostał grę jutro powiedział, ze "szansa jest"

Więc tak na dobra spraw nic się nie dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza

Ze swojego doświadczenia wiem że raczej małe szanse na to są by gra była w sklepie, ale mówię tylko na przykłądzie RTV do którego ja chodzę. Tam nigdy nie mają premierowych gier na półkach pierwszego dnia. No ale zamówienia przedpremierowe złożone przez net zawsze punktulanie w dniu premiery są. 

Odnośnik do komentarza

No tak, tylko czy jest szansa na odebranie jutro gdy zamowie dzisiaj. Też zamiawiałem tam PS4 i God of war Wstąpienie i wszystko było w dniu premiery. Tylko, ze zamawiane ot było z duzym wyprzedzeniem.

Patrzyłem też na stronie MM, wyskakuje reklama, że premiera gry 21 marca, ale nic więcej nie ma. gry zamowić się nie da, ceny żadej nie ma. ehhhh

I co tu teraz robić

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Zamawiałem na gram.pl mój status nadal wygląda tak:

 

W Twoim zamówieniu znajduje się produkt, który swoją premierę będzie miał w przyszłości. Zlecenie zostanie wysłane, gdy ten produkt stanie się dostępny

:negative:

 

Też tam zamówiłem i nadal widnieje, że wysyłka 20 marca. Zobaczymy wieczorem czy dali ciała jak muve.pl

Odnośnik do komentarza

Co za żenada. Zmęczony już jestem polską centralą Sony. Ktoś powinien rozgonić to towarzystwo wzejemnej adoracji w piz...

Dzwoniłem na 4 infolinie. MM, Saturna, Empiku i rtv euro. 3 pierwsze na dzień przed premierą, nawet ceny nie są w stanie mi przedstawić, o dostepności towaru nie wspominając. w REA mają faktycznie za 249 zł, ale tylko dla osób zamawiających. Ten kto pójdzie jutro do sklepu nie dostanie, bo towar nie będzie eksponowany - według słów konsultanta.

Dzwoniłem jeszcze do 3 lokalnych sklepów. 1 ma edycję specjalną za 279 z czapką, ale po ch...mi czapka!? Gdyby było tam coś "logicznego" to bym pewnie wziął, a tak szukam zwykłej edycji. Jeden gość ze sklepu mi powiedział, że w ogóle nie będą sprzedawać, póki co, bo sony wywaliło dla sprzedawców cenę 259!!!!!, to gość mnie pyta, kto mu kupi za 280-290 zł grę? Cała ta generacja to jest, póki co, kpina i domagam się łbów - bo to nie głowy - w sony pl. Najpierw cuda z premierą PS4 - chociaż to był akurat ogólnoświatowy problem, a teraz "głupia gra" i nikt nic nie wie. Też możemy napisać, żę to ogólnoświatowy problem, bo podobno sony ożeniło 1 mln preorderów na I:SS.

Same kłopoty, same.

Już się przestaję irytować i idę jutro w robocie do MM/empiku i jak będą mieć to kupię, a jak nie to albo czekam albo biorę Thiefa albo nie wiem co. Wal się sony pl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ultima wysyla dzisiaj, wieczorem mooooze juz odbiory osobiste

Rozumiem, że się z nimi kontaktowałeś i stad te informacje? Z ultimą zazwyczaj to tak wygląda, że zamówienie jest do odbioru dzień przed oficjalną premierą. Fajnie by było gdyby i tym razem, tak się stało bo żona wyjechała na konferencję i można bez wyrzutów sumienia zarwać nockę ;).

Odnośnik do komentarza

Co za żenada. Zmęczony już jestem polską centralą Sony. Ktoś powinien rozgonić to towarzystwo wzejemnej adoracji w piz...

Dzwoniłem na 4 infolinie. MM, Saturna, Empiku i rtv euro. 3 pierwsze na dzień przed premierą, nawet ceny nie są w stanie mi przedstawić, o dostepności towaru nie wspominając. w REA mają faktycznie za 249 zł, ale tylko dla osób zamawiających. Ten kto pójdzie jutro do sklepu nie dostanie, bo towar nie będzie eksponowany - według słów konsultanta.

Dzwoniłem jeszcze do 3 lokalnych sklepów. 1 ma edycję specjalną za 279 z czapką, ale po ch...mi czapka!? Gdyby było tam coś "logicznego" to bym pewnie wziął, a tak szukam zwykłej edycji. Jeden gość ze sklepu mi powiedział, że w ogóle nie będą sprzedawać, póki co, bo sony wywaliło dla sprzedawców cenę 259!!!!!, to gość mnie pyta, kto mu kupi za 280-290 zł grę? Cała ta generacja to jest, póki co, kpina i domagam się łbów - bo to nie głowy - w sony pl. Najpierw cuda z premierą PS4 - chociaż to był akurat ogólnoświatowy problem, a teraz "głupia gra" i nikt nic nie wie. Też możemy napisać, żę to ogólnoświatowy problem, bo podobno sony ożeniło 1 mln preorderów na I:SS.

Same kłopoty, same.

Już się przestaję irytować i idę jutro w robocie do MM/empiku i jak będą mieć to kupię, a jak nie to albo czekam albo biorę Thiefa albo nie wiem co. Wal się sony pl.

 

 

Po prostu czekaj aż stanieje . Napaleni już kupują a niektórzy na allegro za 2 tygodnie będą wystawiać.  Co za różnica czy zagrasz na premiere czy 2 - 4 tyg później ? Przecież to nie titanfall i gra jest na singla więc nikt cię nie przegoni w multi etc :)

Odnośnik do komentarza

 

Co za żenada. Zmęczony już jestem polską centralą Sony. Ktoś powinien rozgonić to towarzystwo wzejemnej adoracji w piz...

Dzwoniłem na 4 infolinie. MM, Saturna, Empiku i rtv euro. 3 pierwsze na dzień przed premierą, nawet ceny nie są w stanie mi przedstawić, o dostepności towaru nie wspominając. w REA mają faktycznie za 249 zł, ale tylko dla osób zamawiających. Ten kto pójdzie jutro do sklepu nie dostanie, bo towar nie będzie eksponowany - według słów konsultanta.

Dzwoniłem jeszcze do 3 lokalnych sklepów. 1 ma edycję specjalną za 279 z czapką, ale po ch...mi czapka!? Gdyby było tam coś "logicznego" to bym pewnie wziął, a tak szukam zwykłej edycji. Jeden gość ze sklepu mi powiedział, że w ogóle nie będą sprzedawać, póki co, bo sony wywaliło dla sprzedawców cenę 259!!!!!, to gość mnie pyta, kto mu kupi za 280-290 zł grę? Cała ta generacja to jest, póki co, kpina i domagam się łbów - bo to nie głowy - w sony pl. Najpierw cuda z premierą PS4 - chociaż to był akurat ogólnoświatowy problem, a teraz "głupia gra" i nikt nic nie wie. Też możemy napisać, żę to ogólnoświatowy problem, bo podobno sony ożeniło 1 mln preorderów na I:SS.

Same kłopoty, same.

Już się przestaję irytować i idę jutro w robocie do MM/empiku i jak będą mieć to kupię, a jak nie to albo czekam albo biorę Thiefa albo nie wiem co. Wal się sony pl.

 

 

Po prostu czekaj aż stanieje . Napaleni już kupują a niektórzy na allegro za 2 tygodnie będą wystawiać.  Co za różnica czy zagrasz na premiere czy 2 - 4 tyg później ? Przecież to nie titanfall i gra jest na singla więc nikt cię nie przegoni w multi etc :)

 

Odpowiadając w skrócie, na twój post. Dostałem dużą premię i chcę sobie...dogodzić. Chociaż ten 1 raz na rok.  :)

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

JA też chętnie bym zakupił choćby po to aby ps4 się nie kurzyło ale jak widzę cenę to wolę wydać na coś innego pieniądze.

 

Może przedstawie porównanie : W ciągu 2 tygodni kupiłem w cenie łącznej Titanfall i south park za 219 zł , Dark Souls 2 za 179 zł  i FF X HD za 139 zł    

 

NA ps4 w tym roku kupiłem jedną grę Thief  a to tylko dlatego że dorwałem w okazyjnej cenie 209 zł i potem sprzedałem za 170 na forum :)

 

 

Nie będę płacił 279 zł za grę a tyle w mm sobie życzą. Jak sony nie chce mojej kasy to zarobi któryś z forumowiczów albo pan z allegro 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Wrocław: Blackgames.pl pojawiło się już do odbioru za 279 PLN edycja specjalna + DLC wiec pewnie wszystkie sklepy dzis kolo 15 podstawaly kurierow :) Trzeba sie przejsc po robocie na rundke po MM i Saturnach

Wiem, bo gadałem dzisiaj z nim przez telefon, ale zwykłą edycję będą mieć dopiero w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.