Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po 15 lece do Dominikanskiej we Wrocku zobaczyc jak ma sie sprawa z Second Sonem. A jak nie to niech sie wala, bo znajomy prowadzacy wlasny sklep bedzie mial dzis limitke z czapka zimowa na lato bardzo korzystnie - 269 PLN. Czapke sie wezme, limitke z cala zawartoscia pozniej drozej sie na Allegro sprzeda.

Odnośnik do komentarza

 

Za dwa tygodnie cena spadnie na allegro poniżej dwóch setek, za trzy może do okolic 150 zł (jeśli nie na nówki to używki na pewno) - spiąć poślady i poczekać tę chwilę ... 

 

Chyba Cię suty bolą :) teraz jest taka posucha na nextgenach że taki badziew jak NFS bardzo długo trzymał cenę. To że KZ spadł z ceną to wyjątek bo był prawie do każdego egzemplarza konsoli wciskany .

 

Trochę off top ale musiałem zareagować - z tym, że NFS:Rivals to badziew absolutnie się nie zgadzam, bardzo dobra gra w klasie arcadowych ścigałek - świetnie się przy niej bawię.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak zwykle najskuteczniejsza metoda to glosowanie portfelem ale nie potrzebujemy do tego 20 postow (za jaki czas stanieje i ze jeden z drugim nie kupi po takiej cenie; nie chcesz nie kupuj, koniec kropka; masz namiary na dobra cene - podziel sie) :D

hmmm dziwne, bardzo dziwne - rozmowa o cenie gry jest zła, ale 20 postów (które pewno zaraz się pojawią) o namiarach na dobrą cenę Infejma jest dobre?. Powiem Ci gościu, że gdyby tylko trzymać się określonego tematu, to było by nudno i schematycznie - kurna, dobry oftop nie jest zły, tym też żyje forum.

ps: i używaj polskich znaków, chyba że to za trudne ze srajfona.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Ale ten temat zrobił się cebulowy, nic tylko gdzie najtaniej kupić, jak najdrożej odsprzedać, niektórzy to by chcieli na gierce pewnie jeszcze zarobić po przejściu.

 

Ja niestety odpuszczam gierkę na premierę, bo nie mam za dużo wolnego czasu w najbliższych dwóch miesiącach, ogram ją pewnie w czerwcu.

Odnośnik do komentarza

Ale ten temat zrobił się cebulowy, nic tylko gdzie najtaniej kupić, jak najdrożej odsprzedać, niektórzy to by chcieli na gierce pewnie jeszcze zarobić po przejściu.

 

Ja niestety odpuszczam gierkę na premierę, bo nie mam za dużo wolnego czasu w najbliższych dwóch miesiącach, ogram ją pewnie w czerwcu.

już za 8 miesięcy w plusie. #mówięjakbędzie; #ultimatecebula

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Za dwa tygodnie cena spadnie na allegro poniżej dwóch setek, za trzy może do okolic 150 zł (jeśli nie na nówki to używki na pewno) - spiąć poślady i poczekać tę chwilę ...

Chyba Cię suty bolą :) teraz jest taka posucha na nextgenach że taki badziew jak NFS bardzo długo trzymał cenę. To że KZ spadł z ceną to wyjątek bo był prawie do każdego egzemplarza konsoli wciskany .

Trochę off top ale musiałem zareagować - z tym, że NFS:Rivals to badziew absolutnie się nie zgadzam, bardzo dobra gra w klasie arcadowych ścigałek - świetnie się przy niej bawię.
Chłop chyba w zyciu w Rivals nie gral, Rivals na PS4 to jedna z najbardziej udanych czesci serii.

 

Wieczorna sesja z Second Sonem po roku jarania sie gierka startuje dzis wieczorem, sweet :]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

^^ Empik ceny ma z du... i to dotyczy całego asortymentu. Naprawdę nie pojmuję tego, że ten sklep wielobranżowy jeszcze istnieje.

 

Żeby jednak nie bylo OT, bo co niektórzy widzą tu cebulę, zapewne to ogórki.

W każdym bądź razie, kurz po I:SS już opadł, a życie leci dalej. Prawdopodobnie 30-04 premiera świetnie zapowiadającej się gry od Ubi, pt: Child of Light. Ktoś się przymierza? Ja uwielbiam tego rodzaju pozycje i nie ukrywam, że czekam. Zwłaszcza, że ultima.pl podaje cenę 89 zł?! Nie wiem czy to jakiś babol czy też gra wyjdzie tylko cyfrowo. Niemniej jednak niecała stówa za grę na PS4 na dzień premiery to mega okazja. Chyba że to będzie pozycja krótsza, niż MGS5, który jest w saturnie za 119, btw.

Odnośnik do komentarza

Na Play-asia edycja limitowana Second Son w wersji amerykanskiej (jutro spodziewaja sie kolejnej dostawy) wychodzi za 190 zl. Ile mniej wiecej sie czeka? Jakie macie doswiadczenia? Jezeli wybiera sie przesylke inna niz kurier to czas na stronie jest up to 21 days. Masakra :/

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Na Play-asia edycja limitowana Second Son w wersji amerykanskiej (jutro spodziewaja sie kolejnej dostawy) wychodzi za 190 zl. Ile mniej wiecej sie czeka? Jakie macie doswiadczenia? Jezeli wybiera sie przesylke inna niz kurier to czas na stronie jest up to 21 days. Masakra :confused:

Kiedyś rozmawiałem z jednym użytkownikiem tego forum, często kupującym w play-asia to mi, na zadane przez ciebie pytanie, odpowiedział tak:

"Miewałem okresy kiedy wszystko dochodziło mi w tydzień/półtorej, teraz czekam około dwóch-trzech (zdarzają się wyjątki)".

 

Play-asia, ulubiony sklep neogafa. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.