Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Square napisał:
16 godzin temu, Kyo napisał:

Ja mam zamówione kilka sztuk w Media Markt i x-komie nie wiem tylko czy x-kom  zrealizuje. Jeśli tak to będę mógł jedną czy dwie sztuki oddać na forum po cenie z MM.  Z xkom idzie jedna do mnie a druga do pleja żeby nie było.

Mowa o limitkach.

Czyli po jakiej? I pewnie dopiero po weekendzie?

279 zł

Nie wiem kiedy :dunno:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, messer88 napisał:

Zadzwoń do nich podasz nr swojego zamówienia i się dowiesz wszystkiego.

zrealizuja ale:

do paczkomatu wysla dopiero w poniedzialek

z odbiorem osobistym w sklepie najwczesniej w sobote

a to dlatego ze 20ego wysylaja dopiero z magazynu glownego...tak powiedziala Pani na infolini :(

 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

Tak w ogóle to można tak wcześniej sprzedawać czy to tylko specjalnie dla zaufanych?

Specjalnie dla zaufanych i dlatego by pisal na forum? xD 

 

Nie no z tego co widzialem to Dave ma wersje nie na polski rynek (bez POLSKIE NAPISY) wiec sony polska może mu skoczyć.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Jeszcze się okaże, że Czezky Sklep najwiecej Gow w PL sprzeda. Tak w ogóle to można tak wcześniej sprzedawać czy to tylko specjalnie dla zaufanych?

 

Ja znalazłem jakieś bony sodexo w domu to węzmę w MM. Zawsze będzie -70 zł.

Przede wszystkim pudełko bez nalepki „polskie napisy”

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

 

Nie wiem nie mam sklepu z grami. Jak nic, to nie ma tematu i super że ogarnął wczesnej gierkę. Jakby nie sodexo i to że chcę limitkę też bym u niego brał. Good job :lapka:

No spoczko, tak samo graczdari sprzedał jakieś Uncharted czy tam inne gry sprowadzane z UK i też przed embargo mogli pociskać. Zresztą chyba nikt by sie nie dopie.rdolil do jakiego retailera w polsce, tak jak poza embargo w jakichs emiratach sprzedają ludzie gry przed premierą także wiesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...