Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem do xkom czy jutro normalnie do odbioru bedzie, oto odpowiedz:

 

Dzień dobry,

 

dziękujemy za wiadomość.Uuprzejmie informujemy, iż zamówienie powinno być skompletowane w dniu jutrzejszym.

możliwość odbioru potwierdzimy osobną wiadomością SMS. 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

Ja pisałem do xkom czy jutro normalnie do odbioru bedzie, oto odpowiedz:

 

Dzień dobry,

 

dziękujemy za wiadomość.Uuprzejmie informujemy, iż zamówienie powinno być skompletowane w dniu jutrzejszym.

możliwość odbioru potwierdzimy osobną wiadomością SMS. 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

O no to spoko. Ciekawe tylko jak przy wysyłce do paczkomatu bo jednak byłaby lipa jakbym grę dostał w poniedziałek. :/ 

Odnośnik do komentarza

Składał ktoś preordera na kolekcjonerke w Media/Saturnie? Dostaliście jakieś info w ostatnich dniach? W styczniu zlożyłem preordera do dzisiaj status tak jak był kilka miesięcy temu tak jest dalej "zamówienie złożone" także nie wiem czy jutro będę cieszył się kolekcjonerką czy dostane od nich maila żebym spie$%alał? ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ryo-San napisał:

Składał ktoś preordera na kolekcjonerke w Media/Saturnie? Dostaliście jakieś info w ostatnich dniach? W styczniu zlożyłem preordera do dzisiaj status tak jak był kilka miesięcy temu tak jest dalej "zamówienie złożone" także nie wiem czy jutro będę cieszył się kolekcjonerką czy dostane od nich maila żebym spie$%alał? ¯\_(ツ)_/¯

Mam to samo - zamówienie w MM

 

1 minutę temu, Yakubu napisał:

Ktoś pisał, że X-Kom będzie wysyłał dopiero po weekendzie, ale dostałem maila, że zamówienie jest gotowe do realizacji, więc jutro chyba będę miał :cool:

Do mnie też emaile przysłali ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja coś czuje że oni przegięli za zamówieniami. Pewnie produkt był dostępny na stronie za długo i zebrali pierdyliard preorderów a od Sony dostaną tylko ułamek tego. A my dostaniemy jutro maile z jakąś oficjalno-korpo zdawkową informacją że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru :reggie:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

#Gdańsk #Trójmiasto #God_of_War #przedpremierowo

 

Jakie prywatne sklepy z grami funkcjonują w Gdańsku? Nie działa GrySky, Nintuś będzie miał dopiero jutro lub później, GameOne nie ściąga na premierę. Poratuję plusami jeśli ktoś podzieli się źródłem.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

#Gdańsk #Trójmiasto #God_of_War #przedpremierowo

 

Jakie prywatne sklepy z grami funkcjonują w Gdańsku? Nie działa GrySky, Nintuś będzie miał dopiero jutro lub później, GameOne nie ściąga na premierę. Poratuję plusami jeśli ktoś podzieli się źródłem.

A czemu prywatne? Pójdziesz jutro MM i kupisz jak człowiek z półki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...