Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Pytanie pewnie juz oklepane ale musze  bo juz dostaje nerwicy czy kupowac czy nie :(W media expert jest zestaw vr+kamera i vr worlds za 920zl. Może ktos bral i wie ktory to model zvr1 czy zvr2. Ogólnie wiem jakie sa różnice miedzy tymi modelami nie rozumiem tylko jednej rzeczy, w zvr2 współpracuje z hdr w Tv ? Zvr1 nie ? Czy jak? Wytlumaczcie mi to prosze jak chlop chlopu :D

Edytowane przez K_Mazur
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ps vr się powoli rozkręca (ok. 4 mln użytkowników), będzie duża baza graczy na premiere ps 5. Poza tym technologia nie umiera, patrząc na  htc vive i oculus gdzie ilość graczy jest dużo mniejsza (w sumie), a cały czas inwestują w exclusivy na te platformy. Mam wrażenie, iż ta technologia jest wręcz lobbowana, może nawet na siłę, bo w innym przypadku dawno już by zakończyli inwestycje, która tak powoli się rozkręca. Więc myślę, że ps vr ma najlepsze czasy przed sobą, chociaż już duża ilość ludzi położyła kreskę na tych goglach i uznała to jako nisze i ciekawostkę. Ja jestem zwolennikiem tej technologi, a taki fire zero hour, astrobot, moss i masa innych gier, pokazuje jaki jest potencjał w ps vr. To takie moje wywody :)  na ten temat.

Odnośnik do komentarza

No i mamy fajny hicior na VR - Astro Bot Rescue Mission. Wczoraj skończyłem i biorę się za 100% a sterowanie tego dzieła o charakterze platformówki to czysty fun. Zaangażowanie całego ciała podczas sesji z tym tytułem to jakaś magia, wykorzystanie kontrolera również. Najbardziej porównałbym ten tytuł do Mario Galaxy z tym, że zaangażowanie nas w tej grze jest tak imersyjne jak tylko możliwe. Jakiś czas nie odpalałem VR a po recenzjach na wysokim poziomie zdecydowałem się na zakup Astro Bota i z miejsca ta gra wskoczyła do mojej czołówki top3 na PlayStation VR, właśnie takich gier potrzeba na ten sprzęt. Wiele ograłem gier i uważałem że gatunek wiodący to horrory bo wczuwka maksymalna ale zmieniam zdanie, najpierw Moss a teraz Astro i grywalnošć sięga gwiazd. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gram  w Astrobota i jestem już w ostatnim świecie. Ta gra to piękno i dobro, gdy nie zaskakuje pomysłami to jest super moodboosterem. Cuda dokonali animatorzy, którzy z nieciekawej maskotki zrobili postać która ma więcej charakteru i da się lubić dużo bardziej niż taki np. sackboy. Nie ma nic bardziej rozczulającego niż cpt astro, który biegnąc po zapadającej się kładce nad przepaścią macha do nas łapką bo akurat nawiązał z nami przez chwilę kontakt wzrokowy ;D 
Trudno pisać o kreatywności level designu bez psucia zabawy, ale to totalnie nie jest klasyczny platformer: co etap to jakaś nowa mechanika, jakiś nowy pomysł, jakiś nowy gadget, jakiś nowy klimat.
Gdyby Astrobot miał logo nintendo, albo lepszy marketing to wszyscy by o nim mówili.
Ta gra z daleka wygląda jak nudny, korporacyjny, bezduszny produkt ale niech was to nie zwiedzie, jeśli tylko macie psvr to musicie się tą grą zainteresować, jeśli nie to macie kolejny powód aby te gogle kupić.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 Podbijam temat Astro Bota. Ta gra zasługuje chyba na swój własny temat.

 Już w momencie ogrywania mini gierki w playroom vr ta mechanika miała coś w sobie. Zachęcony powyższymi opiniami kupilem Astro Bota, nie jako przy okazji dla mlodego na urodziny... "story mode" ukończone i o ile nie mam zazwyczaj ciśnienia na pucharki itp. to w tym przypadku muszę po prostu wbić co tylko się da. Nie kupiłem jeszcze do tej pory ani jednego DLC do żadnej gry (z reguły czekam na GOTY edition itp.), ale jeżeli Sony i Studio Japan wydadzą DLC po najmniejszej linii oporu tj. zwykły level pack to biorę z miejsca... albo najlepiej niech pracują nad sequelem. Parę usprawnień, więcej ataków Naszego przyjaciela Astro - aż prosi się o "slam attack" z powietrza, więcej różnorodnych przeciwników i oczywiście więcej genialnych poziomów, i więcej bossów... i ogólnie więcej, więcej więcej :D

 

Must have dla posiadaczy VR... jeżeli ktoś ma gogle, i po początkowej podjarce leżą i się kurzą to nie ma się nad czym zastanawiać. Marsz do sklepu bo właśnie po to kupiliscie tą zabawkę! PURE FUN! 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to na VRa jest już naprawdę sporo gier wartych swojego tematu i przydałoby się dedykowany dział na forumingu Playstation poświecony PS VR @Colin @Square @wet_willy zarzućcie temacik w kanciapce adminów (o ile jeszcze istnieje) :bluber: a dział Killzone to chyba spokojnie można sobie darować bo ta seria już NIKOGO :bye:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo popieram ten pomysł, bo VR na nowo wzbudził we mnie zainteresowanie grami.
BTW polecam Racket Fury, poczułem się jak na koloniach gdy ogrywalem wszystkich w ping ponga.

Ja bardzo popieram ten pomysł, bo VR na nowo wzbudził we mnie zainteresowanie grami.
BTW polecam Racket Fury, poczułem się jak na koloniach gdy ogrywalem wszystkich w ping ponga.



Ja bardzo popieram ten pomysł, bo VR na nowo wzbudził we mnie zainteresowanie grami.
BTW polecam Racket Fury, poczułem się jak na koloniach gdy ogrywalem wszystkich w ping ponga.

 

 

EDIT:

Sorry, przez Tapatalk się jąkam trochę.

Edytowane przez janol
Bo Tapatalk ssie
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.