Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bierę killzone za 40 zl, infamous first light za 25 i god of war remasterA za chyba 30 zł.

Dla kogoś kto kupił niedawno pleja, to ta promocja wydaje się spoko. Aczkolwiek i tak jak odpaliłem PSS, po rocznej przerwie, to i tak wydawało mi się, że gierki mają sporo promocji. Prawie zbliżyło się to do rynku pecetowego.

edit:

Teraway też wziałem, plusowicze mają faktycznie megazniżki.

Prawda. Premierowki to nie ale czesto promki sa jak np na pesa 2017 ktory normalnie 250 a jest 145 wiec stowka w kieszeni, szkoda ze juz sie wypstrykalem w tym miesiacu. :/

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia ten primal ale nigdy nie grałem w far cry i zastanawiam się czy by mi ta seria podeszła bo czytałem że fabuła i postacie kiepskie. Generalnie promocje takie sobie bo ceny po 189 to raczej zbyt atrakcyjne nie są, chyba uncharted i skyrim najbardziej opłacalne ale pierwsza pozycję już mam a do drugiej nie jestem przekonany.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Widziale, że nawet w RTV euro jest po 79 tylko problem jest taki, że nie mam dziś czasu chodzić po sklepach więc wszystkie promocje przejdą mi koło nosa. No całe to zbieractwo i znajdzki to już do porzygu więc chyba odpuszczę bo jedyne co to klimat jest kuszący ale rozgrywka może okazać się słaba.

Widziale, że nawet w RTV euro jest po 79 tylko problem jest taki, że nie mam dziś czasu chodzić po sklepach więc wszystkie promocje przejdą mi koło nosa. No całe to zbieractwo i znajdzki to już do porzygu więc chyba odpuszczę bo jedyne co to klimat jest kuszący ale rozgrywka może okazać się słaba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aktualnie gadam z sony suportem przez e-maile. Jak sie nie dogadam z nimi to zadzwonię dzień przed wygaśnięciem obniżki, bo strasznie przeciągają i wypytują o potwierdzenia danych, zamiast sie sprawa zająć. Trochę mi zależny, bo zaraz nowy Tekken wychodzi, wiec spędzę z nim parę tysięcy godzin w sieci.  

P.S spróbuje zobaczyć z innego konta SEN, w tedy będę wiedział, czy to konto, czy konsola. 

 

Reedycja..

 

15626322_1339032806147087_36285731474447

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

I co, wychodzi, że konto? W zeszłym roku była podobna gówniana promocja. Niby taka fajna, a nielicznym tylko udało się z niej skorzystać. Ja Plusa jak i konsoli nie mam od maja, sprawdziłem teraz w sklepie i akurat mam możliwość kupienia, jest przycisk :D Tylko nie mam podpiętej metody płatności, może temu działa ;> zaraz podepnę swoją kartę i zobaczę czy coś się zmieni. 

 

Edit: Dalej działa. Czyli karta chyba nie ma nic do tego.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...