Skocz do zawartości

Gry na ten sprzęt.


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

Zamarzyłem sobie powrócić do dalekich czasów grania na pc. Zakupiłem Laptop Acera z poniższymi specyfikacjami : http://www.cnet.com/products/acer-travelmate-332t-pii-366-mhz-12-1-tft/specs/

 

Moje pytanie brzmi. Jakie gry byście mi polecili, jakie mogą pójść? 

 

Jutro będę testował Diablo, specyfikacja niby pasująca pod te dane . Czas poczuć stare dobre czasy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Multum przygodówek ze stajni Lucas Arts, Dark Forces, Outcast powinien pójść, nieśmiertelny Duke 3d, Hexen, Heretic, Witchaven, Dungeon Keeper, System Shock, cykl Might and Magic, TIE Fighter (ale tu dżoj wskazany), Wing Commandery, Privateer, The Realms of the Haunting.

Tyle tego jest, że ci życia nie starczy.

 

Przejrzyj gog.com, tam sporo dobrych staroci jest, ale ty musiałbyś chyba kombinować oryginalne wersje gier pod win 95/dos?

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Najlepiej przejrzeć stare czasopisma z lat '96-'00 i te wszystkie podsumowania roku. Są takie gry, które chciałem mieć, ale nie było mnie stać nawet na pirata:). Do takich gier należy przygodowka, dość wysoko oceniana w CDA - Rune. Chciałem też pograć w Messiah, taki diabelski aniołek, nieźle hajpowali w Clicku. Miało wyjść na psx'a, także się napalałem.

Ech, kiedyś tak optymalizowali kod, a teraz klockowy Minecraft, nie chciał mi się włączyć na lapku z 2009: dwa rdzenie 2ghz, 4GB RAMu, karta zintegrowana.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Messiah to chyba nie jest dobry pomysł, gra wcale nie jest taka dobra.

 

Przy okazji Rune - Unreal oczywiście, ten sam silnik, dalej SiN, Quake 2, Kingpin , Daikatana ('pomimo niepochlebnych recenzji wcale nie jest taka zła), Blood.

 

Kolejnych tytułów ciąg dalszy: Anachronox, Septerra Core (ale w pewnym momencie skalowanie trudności jest zrąbane), 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem powrócić do dawnych gier, żadnej emulacji na nowych PC itp, tylko stary sprzęt i jazda . Szczerze jeśli ktoś chce choć trochę poczuć tamten klimat niech wyda te 3 dyszki na starego laptopa jak ja i niech wejdzie w tą głębie gier początku lat 90- tych. Czas miło można spędzić.

 

Oto co udało mi się zainstalować :

 

6p69vc.jpg

 

211l5rs.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...