Skocz do zawartości

Silicon Valley - 2014 - HBO


erix

Rekomendowane odpowiedzi

Czas leci, już niedługo 4. sezon. Każdy poprzedni oglądałem jednego dnia, jak paczkę tych francuskich bułeczek co teraz są w Biedrze. A i do dziś lubię czasem sobie puścić jakieś powtóreczki, jakieś wideo różnorakich scen. Tak regularnie zabawny i mądry, to najbardziej płynnie i bezwzględnie przyjemny do oglądania serial, jaki obecnie leci.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QRvDnA4C0_A

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No ja też, piszecie to obejrzałem ale te odcinki są tak krótkie i zaje'biste, że aż szkoda oglądać co tydzień. Poza tym, to jednak komedia, co tu pisać. Praktycznie każda scena to jakiś mały albo większy diament, obojętnie czy chodzi o wszelkie teksty Jareda i reakcje słuchających, nieporadne wkurzenie Middleditcha, to jakim betą jest Dinesh (jak to pięknie życiowo było pokazane jak spotkała Gilfoya, że koleś ma ją w garści jeśli chce. "Ach, ten okropny Gilfoy, ale go nie lubię!". Współczynnik wilgoci w majtach 98%). No i sporo pięknych obserwacji o tym, jak się robi biznes i kariery. I tak dalej, i tak dalej...

 

 

Tylko Dżinjang jest w sumie średnio śmieszny, nie wiem, nic tam nie ma specjalnie w tym wątku a ciągle jest.

Odnośnik do komentarza

Wielu polecało, a że mam dostęp do obejrzałem pierwszy sezon. Przez pierwsze piętnaście minut pierwszego odcinka zastanawiałem się co tutaj jest takiego zabawnego? Ale wraz z telefonem i licytacją miliarderów o kod kompresji i przyszłość kilku nerdów, nastąpiła eksplozja. NO JA PIERDOLE! To jest naprawdę dobre. Żarty nie są jakoś specjalnie wyszukane ale na tym chyba polega dobro tego serialu. Są proste ale prześmiewcze. Po motywie z analizą optymalnej kombinacji walenia konia czy scenie z Adderallem płakałem jak dziecko.

Szkoda tylko, że tak mało odcinków przypada na sezon ale z drugiej strony ta kompresja (o ironio!) zajebistości powoduje, że nie ma słabych odcinków.

Serial był ryzykownym przedsięwzięciem biorąc pod uwagę obecność Big Bang Theory ale powstał w momencie gdy ten drugi przestał być zabawny. Wypełnił tę lukę i to z nawiązką. I nerdowość obsady wydaje się być bardziej naturalna niż Sheldona i ekipy (tu zaś dominuje groteska). 

Łykam śmiało kolejne sezony bo z tego co piszecie jest coraz lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nadrabiam właśnie serial. Skończyłem na czwartym odcinku pierwszego sezonu. Pomimo tego, iż zupełnie nie znam się na branży IT, ten serial mnie bawi. Najlepsza była końcówka trzeciego odcinka

 

Bachman na fazie siedzi w toalecie a myślami jest kompletnie gdzie indziej, a później wraca z jakimś obcym dzieciakiem, który był na parkingu, ponieważ ten, według Bachmana, jest do niego podobny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...