Skocz do zawartości

Super Smash Bros


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Może Ty nie lubisz ale jest kilka milionów graczy którzy uwielbiają tą serie. Poza tym co ma piernik do wiatraka? Od kiedy to Zelda czy Metroid konkuruje z Super Smashem? Bez problemu oby dwie gry mogą wyjśc również w zimę tego roku obok Super Smasha na Wii U(jakoś się własnie tym tak nie przejmują na 3DS'ie i tylko wychodzi im to na dobre).

 

Nowy Super Smasha poprawia chyba wszystkie błędy poprzednika a ilość contentu i dopracowania tytułu powala. Tego oczekiwałem od Nintendo i ciesze się że spieli poślady i Mario Kart 8 i Super Smash wychodzą w tym roku i są dopracowane do granic możliwości. Cieszą mnie róznice między wersja na 3DS i Wii U i z chęcią w swoim czasie nabędę oby dwie wersje :->

 

 

 

@Rayos - no jeśli oglądałeś teraz ND to dobrze wiesz że i wersja na Wii U i 3DS będą posiadały online.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Seria zawsze mnie jakoś omijała, ale tym razem się chyba skuszę. Nie jest to zbyt popularna serianw Polsce, w przeciwieństwie do reszty świata, gdzie na nowego Smasha czekają jak na GTA. Zresztą po Kid Icarus, biorę każdą nową grę Sakuraia w ciemno.

 

No i dodali Sheik z OOT i najlepszego startera z Pokemonów XY.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Może Ty nie lubisz ale jest kilka milionów graczy którzy uwielbiają tą serie. Poza tym co ma piernik do wiatraka? Od kiedy to Zelda czy Metroid konkuruje z Super Smashem? Bez problemu oby dwie gry mogą wyjśc również w zimę tego roku obok Super Smasha na Wii U(jakoś się własnie tym tak nie przejmują na 3DS'ie i tylko wychodzi im to na dobre).

 

Nowy Super Smasha poprawia chyba wszystkie błędy poprzednika a ilość contentu i dopracowania tytułu powala. Tego oczekiwałem od Nintendo i ciesze się że spieli poślady i Mario Kart 8 i Super Smash wychodzą w tym roku i są dopracowane do granic możliwości. Cieszą mnie róznice między wersja na 3DS i Wii U i z chęcią w swoim czasie nabędę oby dwie wersje :->

 

 

 

@Rayos - no jeśli oglądałeś teraz ND to dobrze wiesz że i wersja na Wii U i 3DS będą posiadały online.

 

 

Daaamn, zapomnialem o tym directcie x.X musze nadrobic rano bo teraz mi sie juz nie chce

Odnośnik do komentarza

No ludzie uwielbiają serię, znam wyniki sprzedaży. Ale ja nie lubię i mam prawo to wyrazić :)

 

 

To jest zrozumiałe, każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania :-] Poza tym nie jesteś jedyny który czeka na nową Zeldę bo sam wyślę im zarażone wścieklizną Pikminy jeśli na E3 Nintendo nie zrobi normalnej konferencji a jednym z tytułow wiądących nie będzie Zelda. Tak czy siak jak sam Brawlem znudziłem się stosunkowo szybko tak właśnie Najnowszy Super Smash bardzo mnie interesuje.

 

Zresztą patrząc na aspekty marketingowe i nie tylko Nintendo jest przebiegłe i widać że obserwuje poczynania graczy. Zaczynając od tego iż najbardziej wyczekiwanymi grami na Wii U jest aktualnie właśnie Mario Kart 8 i Super Smash (zwłaszcza w Japonii i Stanach a MK w Europie). To że wersja na 3DS'a wychodzi akurat na wakacje także ma swój sens poprzez częste wyjazdy ludzi na łono natury i nie tylko a stacjonarke zdążą dopracować idealnie na święta. Cieszy tym bardziej że oby dwie wersje wychodzą w tym roku. 

 

Myślę że sprzedaż Wii U po wydaniu oby dwóch gier na które od miesięcy Nintendo robi hype na necie (poprzez cotygodniowe zdjęcia czy to postaci, aren czy choćby tras - to akurat dotyczy MK8) będzie naprawdę duży i znaczący dla tej platformy i mam nadzieje że dzięki temu nadejdzie dobra passa tej konsolki co jej jak najbardziej życzę bo jeśli każda konsola będzie dobrze przędła to każdy będzie happy, prawda? (zresztą sam siedze od dłuższego czasu podjarany jak nastolatka na boysbandy ;-] )

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Grałem w Melee, grałem w Brawla i to zdecydowanie nie są gry, które mnie bawią. Rozumiem fenomen, ale mnie on omija. Multiplayera jest w grach Nintendo aż za dużo, więc dużo nie tracę olewając Smasha

Odnośnik do komentarza

No ja też nie jestem fanem tej serii. Zdecydowanie bardziej wolę platformówki i "przygodówki" od Niny niż gry oparte o multi (np Mario Kart czy właśnie Smasha)

 

Ja tam dalej czekam na Mariana w pełnym 3d, Zeldę nową lub Metroida.  Mam nadzieję, że na E3 coś z tego dostaniemy z terminem listopad-grudzień.

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Czuję ogromny potencjał w potyczkach online. Z serii grałem tylko w Melee, które w kombinacji czterech padów rządziło niepodzielnie na Gacku.

 

edyta: oczywiście na 3DS, o WiiU przestałem nawet myśleć.

Edytowane przez TopsyTurvy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To może jakieś screeny, co chłopaki?

 

iEJshSJ.jpg

 

BkvSPAnCEAAon4E.jpg

 

bowUI7b.jpg

 

tcYCb3k.jpg

 

NH8LJdu.jpg

 

13729365573_d50f90675e_h.jpg

 

p8JnvAF.jpg

 

13729478843_df3ae10c23_o.jpg

 

13729188485_23a8a0a780_b.jpg

 

Screen_Shot_2014_04_09_at_12_26_54_AM.pn

 

Screen_Shot_2014_04_09_at_12_34_00_AM.pn

 

screen-9.jpg

 

screen-9.jpg

 

screen-9.jpg

 

Za(pipi)iście to wygląda. Zarówno na 3DS'ie jak i WiiU. Zaczynam się jarać. W sumie od czasów SFIV nie przysiadłem do żadnej bijatyki, może Smash to zmieni. Na razie dylemat między Pitem z Kid Icarus, Zero Suit Samus, a żabą z Pokemonów.

 

 

Polecam obejrzeć. Warto dla samej muzyki i smaczków z różnych gier Nintendo. Od razu wracają wspomnienia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jeszcze konsola nie jest na rynku 2 lata a spisujecie ją na straty. A przypomnieć wam która konsola ostatniej generacji sprzedawała się jak (pipi) w pierwszych dwóch latach bo nie było na nią ex'ów i dopiero tytuły jak Uncharted zaczęły zmieniać bardzo powoli sytuacje? 

 

No właśnie, 3DS dopiero po prawie roku czasu dostał Super Mario 3D Land a sytuacja byla bardzo podobna do tej z Wii U, to samo spisywanie na straty konsoli a teraz ma na koncie prawie 44 miliony sprzedanych konsolek i Vita nawet jej butów nie jest godna pastować (a miałabyć takim Nintendo killerem). 

 

Cieszy mnie współpraca Nintendo z Bandai Namco, widać że mieli troszkę wpływ na z balansowanie i urozmaicenie systemu walki a graficznie jestem pod wrażeniem jak gra prezentuje się na Wii U i 3DSie (i pomyśleć że śmiga w 60fpsach nawet z włączonym 3D - niech inni się uczą). Tak jak Rayos, jaram się jak murzyn bateryjką i gdy oglądałem w nocy ND to banan nie schodził mi z pyska przez cały czas. Cieszą tym bardziej różnice między oby dwiema wersjami (dodatkowy tryb na 3DSie jest przedni). Tym bardziej będę chętny dołożyć swoją cegiełkę na Wii U (3DS też ją otrzyma, pół roku różnicy tym bardziej nie będzie szkoda złożyć pre-ordery).

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Przepiękny ten Smash, tak samo jak Mario Kart. Ja pierdziu gdyby jeszcze w najbliższym czasie pokazali coś z Zeldy i jakąś przybliżoną datę premiery to wiem jaki sprzęt kupuje po wakacjach. W Smasha na N64 graliśmy jak poku.rwieni z kumplami.

Odnośnik do komentarza

Przepiękny ten Smash, tak samo jak Mario Kart. Ja pierdziu gdyby jeszcze w najbliższym czasie pokazali coś z Zeldy i jakąś przybliżoną datę premiery to wiem jaki sprzęt kupuje po wakacjach. W Smasha na N64 graliśmy jak poku.rwieni z kumplami.

 

Yes... Yes... join the bright side.

Odnośnik do komentarza

Tylko,że problemem Wii U są multiplatformy,a raczej ich brak i nie wygląda na to by coś się ruszyło w tym temacie.Nie sprzedasz sprzętu samymi exami,które wychodzą 3 na rok i to tyle jeśli chodzi o dobre gry na ten sprzęt.

 

 

Jak ruszy maszyna z exami (więcej niż 3 exy na rok) to ludzie się rzucą na to a jeśli znacznie zwiększy się liczba użytkowników to przestaną olewać wersje na Wii U i tak jak w przypadku niektórych serii czy firm (vide: Ubisoft) multiplatformowe szlagiery również zawitają w zwiększonej liczbie. Poza tym co by nie było to gry multiplatformowe to szczerze dodatki a nie główne mięso, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość ragus

msxh0bj1sch0easlydrst5ufu.jpg

 

Sakurai zadbał nawet o scenę smasha. Będzie można grać padem od gacka. Jeżeli wypuszczą nie tylko przejściówkę, ale też pada, to chyba nie będę mógł się oprzeć najlepszemu padowi XXI wieku.

 

iTKaBLWQturn8.gif

 

xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.