Skocz do zawartości

Super Smash Bros


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziesz gral ktos z forumka online w SSB? Jakby sie zebralo kilka osob to mozna czasami sobie ustawki wieczorami robic i sie dobrze bawic. Ja nie mam zadnych znajomych z Wii U a tymbardziej takich co chca grac w "gry dla dzieci".

 

A oferta Pay U 0% + nadchodzace swieta i jestem od krok od kupna konsoli, wiec narazie badam grunt.

Odnośnik do komentarza

ja już w piątek będę mieć smasha a też na żywo nie mam z kim grac więc online będę siedział . Gram teraz w dragon age ale zrobię sobie w ten weekend przerwę i do świąt będę na przemian dragon age albo szybki meczyk w smash bros lub wyścig w mario kart

 

 

Swoją drogą wpadłem na dosyć diabelski plan. Za tydzień urządzam turniej w fife z kumplami będzie nas 6 osób i grać będziemy systemem brazylijskim. Chcę ich zmusić aby pierwszeństwo wyboru drużyny miał zwycięzca w smash bros :D Mam nadzieję że kogoś przekonam do tych kolorowych gier:D

Odnośnik do komentarza

Ja rozmawiałem na wii u grając w mh z kolegą. W mario kart nigdy bo w sumie gram online z randomami.

 

Wiem za to że w smash będzie można rozmawiać w grze. Przed i po walce. Zwracam honor rozmawiałem ze 2 czy 3 razy z kumplem na wii u nie w grze ale teraz czytam że jak uruchamiasz grę to połączenie automatycznie się kończy.

Odnośnik do komentarza

ja pierdyczę mój pierwszy smash w życiu ale 2 h spędziłem testując różne tryby i nawet udało mi się jednego playera odblokować (falkon) . Niestety online kiepskie na razie jak mario kart to igła online tak w smash lagi jak cholera. Na 3 mecze 2 z lagami że grać się nie dało. :( Mam nadzieję że to premierowa czkawka i będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

ja w weekend ponownie spróbowałem i w niedziele lagów nie miałem 4 mecze. Wszystkie niestety przegrałem :( muszę nauczyć się grac w tą grę bo za często wypadam z planszy. :D

 

Kim grasz?

 

Gdyby ktoś chciał powciskać przyciski przeciwko Yoshiemu, to w tygodniu zazwyczaj mogę grać do 13.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...