Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Tomb Raidera majstrowali od nowa, na ps4. Z tego co pamiętam tym się chełpili a Last of Us ma być podbite do Full HD, na tym samym silniku? 

 

Dla mnie nie ważne, TR dla mnie był tak za(pipi)isty że strzeliłem dwie platyny więc i w LoU zmęczę drugi raz. Jednak tym razem zacznę od trybu on-line w pierwszej kolejności. Smaczki z singla pozostawię na DESER_!

Odnośnik do komentarza

Kto jak kto, ale Naughty Dog nie da ciała i bubla nie wypuści.

 

Trzeba być mistrzem by zepsuć dobra grę.

W sumie to jakie oni zmiany szykują? Aaaaa 1080p, jakieś  "ulepszacze" no i wciskają to za 60$? Narodziła się nowa, świecka tradycja "dojenia graczy bez znieczulenia". Powinno być za 15$  z PSN. Nie tego oczekuję od nowej konsoli. Poza tym zrobili to najtańszym kosztem, po godzinach, z udziałem gimnazjalistów i wieszczą, że mesjasz nadchodzi.

Shame on you Sony.

Odnośnik do komentarza

Najpierw padały słowa, że powinno być 40$, 30$, 20$ a teraz już 15$? Kto da mniej, biorę po 5$ od wszystkich i słucham państwa :lol:

 

Dla przypomnienia: nówka z PS3 na Amazonie 39$, Season Pass dający wszystkie DLC 20$. No, ale 15$ powinno być, złodzieje i hultaje :/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

 

nikt w ND nie mówił, że tego NIE ma, tylko cały czas podkreślali, że myślą nad taką edycją. Oficjalnie nie było żadnego potwierdzenia, czy zaprzeczenia aż do wczoraj.

Był oficjalny komunikat, np tutaj: http://www.eurogamer.pl/articles/2013-10-17-naughty-dog-nie-planuje-konwersji-the-last-of-us-na-playstation-4

Dopóki nie wygadał się Turek z Sony oficjalne stanowisko ND było jasne- remake nie powstaje, być może zrobimy go w przyszłości.

A tymczasem pracowali nad nim od razu po zakończeniu wersji na PS3: http://www.miastogier.pl/wiadomosc,26468.html

Odnośnik do komentarza

Najpierw padały słowa, że powinno być 40$, 30$, 20$ a teraz już 15$? Kto da mniej, biorę po 5$ od wszystkich i słucham państwa :lol:

 

Dla przypomnienia: nówka z PS3 na Amazonie 39$, Season Pass dający wszystkie DLC 20$. No, ale 15$ powinno być, złodzieje i hultaje :confused:

Nic nie stoi na przeszkodzie by wydać połowę gier z PS3 z dopiskiem "remastered" za 60$ a co. Polecam dołączyć Tetris, gra wszech czasów też w 1080p.Gdyby ta gra była porządnie "odnowiona" to można ich pochwalić za wysiłek a tak skok na kasę. 

Jednak weź tu zrozum graczy. Jak premiera się zbliża 99% uważa za bandytyzm wydawanie 249 zł za nową grę, nie wspominając o tonach hejtu na BF4 a potem co drugi łyka Premium za 2 stówki. Dajcie mi siłę...

Edytowane przez da$io
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Najpierw padały słowa, że powinno być 40$, 30$, 20$ a teraz już 15$? Kto da mniej, biorę po 5$ od wszystkich i słucham państwa :lol:

 

Dla przypomnienia: nówka z PS3 na Amazonie 39$, Season Pass dający wszystkie DLC 20$. No, ale 15$ powinno być, złodzieje i hultaje :confused:

Nic nie stoi na przeszkodzie by wydać połowę gier z PS3 z dopiskiem "remastered" za 60$ a co. Polecam dołączyć Tetris, gra wszech czasów też w 1080p.Gdyby ta gra była porządnie "odnowiona" to można ich pochwalić za wysiłek a tak skok na kasę. 

Jednak weź tu zrozum graczy. Jak premiera się zbliża 99% uważa za bandytyzm wydawanie 249 zł za nową grę, nie wspominając o tonach hejtu na BF4 a potem co drugi łyka Premium za 2 stówki. Dajcie mi siłę...

 

Ale jaki skok? Ja nie grałem w nic na PS3, a teraz chętnie zagram w najlepsze tytułu jeśli wyjdą w hajremasterddefiniszyn i w czym problem? Nie chcesz - nie kupujesz. Ja chcę to kupię i nie czuję się wykorzystywany przez ND. Poza tym to nie jest chyba alternatywa dla twórców: albo robimy nowy IP, albo odgrzewamy kotleta w HD. To chyba tak nie działa. Zrobienie portu jest dużo tańsze i mniej zasosbo-żerne dla studia niż nowe IP i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dłubać przy 2 projektach na raz. Robiąc kotleta mają też szansę ogarnąć w łatwiejszy sposób nowy sprzęt niż robiąc jakiś silnik od nowa.

 

Miałbym kupić specjalnie ps3 dla 2-3 tytułów? Wolę kupić je za pełną cenę w ejczdi na ps4 jak będę chciał..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie ta tendencja największych Hitów z past genów w HD i 60 fpsach na next genach. Tomb Raider pokazał jak to się robi, teraz widzę ND postanowiło zrobić to samo z TLOU, czekam aż R* zapowie się z GTA V.

Jedyne co mnie w tej sytuacji trochę smuci to cena, zarówno Tomb Raider jak i teraz The Last of Us jak na wersje HD/60 fpsów gier które już są gotowe są zdecydowanie za drogie, żeby było uczciwie nie powinny przekraczać pułapu 40$.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hyhy, ale LoU nie ma na PC więc nie będzie tak samo. Bedze lepiej. 

 

No a sama cena pozytywnie szokuje bo tylko 180 zł :woot:  :banana:  za grę ze wszystkimi DLC, która mogła kosztować 279 zł tyle oficjalnej dystrybucji Sony kosztowało LoU na PS3  :verymad: I to bez dodatków DLC

 

Widać różnicę,  

 

  • goty gra,
  • goty dodatki dlc,
  • goty cena. 
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd ktoś wziął że w pl będzie za 180 , ultima w tej chwili woła 269.90 :yucky:

 

Bo ultima chce na tobie zarobić 100 zł, zamiast 9zł jak to robią małe sklepy z grami gdzie złodziejska marża nie przejdzie bo tam zakupy robią gracze a nie nadziani prawnicy, rodzice dziecka którego nie chce im się samym wychowywać bo robi to niania a dziecko gra w gierki. 

 

A tak odnośnie ultimy.pl to tam umieściłem 4 razy komentarz pod podstawką pod ps4 i do dziś się nie pojawił.  :whistling:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dla tego kupujesz PC za 5k (na ps4 i TV wydałem 4500 zł ) i po roku PC wychodzi taniej, bo gry są za 100-150 a nie 250-290 :)

 

 

Ten PC za 5k starczy do końca tej i rok następnej generacji, upgrade PC co rok to mit :) (chyba, że co roku kupuje się słabe komponenty za 400 zł i narzeka, że za słabe po roku, trzeba kupić raz a dobrze)

 

 

TLoU kupię, bo nie miałem wtedy PS3 (obejrzałem całą grę na YT), ale multi jest bardzo fajne (przynajmniej wyglądało na takie), ale na pewno nie dam im 250 zł, poczekam. Tak samo jak z infamousem, w niedzielę za 150 zł kupiłem :)

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...