Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie ogarniasz. Po prostu, obejrzałem 12 odcinków jak ktoś gra. Nie miałem konsoli, ani gry. Z zapowiedzi wynikało, że fajna gra, obejrzałem jeden odcinek i zapragnąłem więcej. Oglądało się to jak serial.

 

@kermit dla tego jest coś takiego jak let's play na YT, stream na Twitch. Nie muszę kupować konsoli dla jednej gry. Jak mnie interesuje to obejrzę w internecie. Gra fajna, ale nie warta takiej inwestycji. Poza tym, komentarz dotyczący kwoty jaką trzeba wydać na PC odnosił się do ogólnego wyglądu cen gier na konsole, a nie tego, że na kompie bym sobie pograł w TLoU taniej i lepiej.

 

Wysłane telepatycznie z G2.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Ja wtedy nie planowałem mieć konsoli, wiec obejrzałem. To, że Tobie się wydaje, że tylko gimby oglądają twoja sprawa, masz prawo się mylić. Rozumiem, że jak spodoba Ci się gra która jest tylko na PC to kupisz PC i grę? Różne są sposoby na marnowanie pieniędzy...

 

Jak bym miał ps3 to bym kupił, ale szkoda by mi było wydać 700 zł dla jednej gry. To nie zboczenie, tylko zdrowy rozsądek.

 

Wysłane telepatycznie z G2.

Odnośnik do komentarza

Nie, ale w tamtym czasie miałem tylko PC i to była jedyna gra w która bym zagrał na PS3 (bo 2 lata wcześniej miałem PS3 i ograłem wszystkie tytuły) Więc dla mnie była to jedyna gra, ale nie była warta (i nie jest) wydania 700 zł...

 

CZY WY NIE ROZUMIECIE (nie widzicie różnicy)? Na UJ mam robić sobie smak oglądając 1 kawałek rozgrywki z gry której nigdy nie kupię? Wolę obejrzeć wszystko i poznać grę w którą (w tamtym czasie) nigdy bym nie zagrał bo nie wydam 700 zł dla jednej gry?! Jak bym miał PS3 to bym nie oglądał całej gry, to oczywiste. Albo jesteście głupi, ale nie chcecie zrozumieć różnicy pomiędzy:

"fajna gra, obejrzę ją bo nigdy w nią nie zagram", a
"fajna gra obejrzę ją a potem ją przejdę"

...

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków.

Co innego wydać 700 zł na PS3 i grę, co innego wydać 150 na grę (może nawet wymianę, więc 0 zł) ...

 

Może trudno to zrozumieć, że w czasie oglądania tej gry na YT nie myślałem o kupnie PS4 (skoro mam PC mocniejszy to po co mam się cofać), a co dopiero PS3 więc nie widzę nic złego w chęci poznania gry nad którą wszyscy się zachwycają. Nie było innej (rozsądnej) możliwości poznania tej produkcji jak obejrzenie jej na YT... 

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków.

Co innego wydać 700 zł na PS3 i grę, co innego wydać 150 na grę (może nawet wymianę, więc 0 zł) ...

 

Może trudno to zrozumieć, że w czasie oglądania tej gry na YT nie myślałem o kupnie PS4 (skoro mam PC mocniejszy to po co mam się cofać), a co dopiero PS3 więc nie widzę nic złego w chęci poznania gry nad którą wszyscy się zachwycają. Nie było innej (rozsądnej) możliwości poznania tej produkcji jak obejrzenie jej na YT...

 

Masz mocniejszego PCta ale w TLOU, Uncharted, RDRa, GTA V itd. nie zagrasz. Rzeczywiście cofanie się. 500 zł za konsolę która ma taką bibliotekę gier której PC może tylko pozazdrościć. Naprawdę mało rozsądne, ale kto co lubi.

 

I słabe jest gadanie że obejrzę sobie całą grę mimo iż nie myślałem o kupnie konsoli na której będę mógł w nią zagrać. Rozumiem fragmenty ale nie całą grę. Ogólnie to śmieszą mnie osoby, które pytam o daną grę, a one mi mówią: "słaba/fajna, na YT oglądałem."

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jak już wcześniej wspomniałem, te gry co wymieniłeś oprócz TLoU grałem na konsoli (gta jest u kuzyna i czeka, ale prędzej czy później wyjdzie na PC) bo miałem PS3 przez czas gdy wychodziły (RDR i U). Co do biblioteki to mogę powiedzieć to w drugą stronę, kilka gier co są na PC, ps3 nie ujrzy, lub ma w wersji tak słabej, że godz to w bycie graczem (bf3 na ps3 vs bf3 na PC).

 

Nie wiem co jest słabego w oglądaniu gry w którą nie mogłem zagrać. Śmieszne mogą być osoby które oceniły tytuł po jednym gameplayu, jednej recenzji, ale osoby co obejrzały cały tytuł myślę, że mają więcej do powiedzenia w kwestii gry i ich wypowiedzi nie sądzę by były śmieszne.

 

Po prostu, nie widzę sensu wydawania 700 zł na grę (bo to kupienie ps3 dla 1 gry, resztę ograłem na PC, ale niektórzy nie potrafią tego pojąć) więc obejrzałem sobie ją w internecie...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym być w sytuacji kogoś kto nie grał w tlou albo widział na yt.Gra jest genialna i najlepsza rzecza w singlu jest to,ze nigdy tak naprawdę nie wiesz co się wydarzy.Masz dylemat ,zrobić sobie apteczke albo koktajla molotova.Nigdy nie wiesz na jakiego świra trafisz za parę minut.Trudno sobie wyobrazić taką sytuację grając na easy albo oglądając na yt.Dlatego jak ktoś nie GRAŁ to polecam brać wersję fHD.

Odnośnik do komentarza

No prawdę mówisz, ale nigdzie nie oceniałem gamplayu. Napisałem, że podobała mi się gra, a kilku z Was się rzuciło na mnie jak bym wszystkie gry oglądał w internecie i nazywał się graczem (może co niektórych boli to, że wydał kasę, a ja nie?), lub nie miał pieniędzy na gry i dla tego oglądał je na twitchu... Moja kolekcja gier widoczna jest w sygnaturze i nie wydaje mi się, że obejrzenie jednej gry przez brak możliwości zagrania w nią robił ze mnie gimbusa, biedaka, śmiesznego człowieka i kto wie kogo...

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Ja mam kumpla który oglądał zakończenia GoW 2 i 3, Uncharted 2 i GTA IV na youtube a miał PS3. Najlepsze jest to że miałem te wszystkie gry a on mieszka 2 bloki obok mnie. Jak się go zapytałem dlaczego zwyczajnie ich ode mnie nie pożyczył powiedział, że mu się w to nie chce grać :D

Obecnie ma WiiU, 3DSa i ogrywa jakieś dziwne indie na laptopie.

Odnośnik do komentarza

No chyba niewidoczny jesteś za stary skoro tak prostej rzeczy nie ogarniasz. Równie dobrze mogę się zapytać po co oglądać transmisje meczu w TV? Przecież nie masz wpływu na grę, ciągle ktoś gada w dodatku nudne to. Przecież można iść na stadion zapłacić i grać, czemu tego ludzie nie robią?

 

Ja pierdziele, ale na tym forum dziwni ludzie :D

Odnośnik do komentarza

 

No chyba niewidoczny jesteś za stary skoro tak prostej rzeczy nie ogarniasz. Równie dobrze mogę się zapytać po co oglądać transmisje meczu w TV? Przecież nie masz wpływu na grę, ciągle ktoś gada w dodatku nudne to. Przecież można iść na stadion zapłacić i grać, czemu tego ludzie nie robią?

 

Ja pierdziele, ale na tym forum dziwni ludzie :D

 

 

Wymiękam.

Odnośnik do komentarza

No chyba niewidoczny jesteś za stary skoro tak prostej rzeczy nie ogarniasz. Równie dobrze mogę się zapytać po co oglądać transmisje meczu w TV? Przecież nie masz wpływu na grę, ciągle ktoś gada w dodatku nudne to. Przecież można iść na stadion zapłacić i grać, czemu tego ludzie nie robią?

 

Ja pierdziele, ale na tym forum dziwni ludzie :D

Nom, Dzis Finał Pucharu Króla - Co z tego ze bilety wyprzedane i 3000 km odemnie jest mecz. Wyjde o 21 i pojde na stadion obejzec mecz

 

No (pipi)a - Serio?

Odnośnik do komentarza

TLoU kupię, bo nie miałem wtedy PS3 (obejrzałem całą grę na YT)

 

crying.jpg

 

NewNick, dawano się tak nie uśmiałem jak dziś. Dzięki wielkie :) 

 

Nie zrozum mnie źle, kupisz sobie Last of US na ps4 tak samo jak i ja kupie. I wierz mi, pomimo że oglądałeś gameplay na YT to i tak będziesz miał miejscami palpitacje serca na najwyższym poziomie trudności. 

 

Wszystko przed tobą. Nie przejmuj się tym że wiesz co ciebie czeka bo ktoś przeszedł na filmie Bills Town albo Sewers. Dopiero jak sam zaczniesz grać zrozumiesz że dla tej gry jednak warto było kupić PS3 za 700 razem z samą grą.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...